Bilet do Cinema City gratis przy płatności portfelem Masterpass!

Bilet Cinema city gratis przy płatności Masterpass!
Wczoraj opisywałem na blogu promocję przeznaczoną dla posiadaczy kart z logo VISA a dziś coś dla osób z kartami Mastercard w portfelu. Właśnie wystartowała promocja, w której można zyskać darmowy bilet do kin sieci Cinema City. Wystarczy, że dokonacie transakcji zakupu biletu do kina na stronie Cinema-city.pl a jako metodę płatności wybierzecie Masterpass. Jakie są szczegółowe warunki promocji oraz jak skorzystać ze wspomnianej metody dowiesz się w niniejszym wpisie!


Jak skorzystać z akcji?

Promocja przeznaczona jest dla posiadaczy kart Mastercard lub Maestro. Nie ma znaczenia czy posiadasz kartę debetową, kredytową czy inną. Jeśli jesteś posiadaczem to wystarczy, że w okresie promocji tj. od 2 kwietnia do 24 maja 2018 r. dokonasz zakupu biletu do kina na stronie Cinema-city.pl a jako metodę płatności wybierzesz cyfrowy portfel Masterpass. Każda taka transakcja upoważnia do odbioru nagrody w postaci kodu elektronicznego umożliwiającego zakup kolejnego biletu. Jeśli planujesz kupić kilka biletów, to lepiej taki zakup rozbić na osobne pojedyncze transakcje, ponieważ gratisowy bilet należy się za każdą transakcję, bez względu na ilość kupowanych biletów podczas jednej płatności 🙂 Nie ma ograniczeń co do ilości dokonywanych transakcji ale uwaga – promocja może zakończyć się wcześniej, jeśli rozdana zostanie cała pula bonów przewidziana w akcji czyli 4500 sztuk!
 
 

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Po wykonaniu transakcji w sposób opisany powyżej otrzymasz w ciągu 7 dni kalendarzowych kod elektroniczny upoważniający do wymiany go na dowolny seans 2D w dowolnym kinie sieci Cinema City z wyłączeniem seansów specjalnych, promocji cenowej w środy oraz sal VIP, sal ŠKODA 4DX®, sal IMAX. Kod zostanie wysłany na adres mailowy podany do rejestracji w usłudze Masterpass. Czas na jego wykorzystanie upływa 31 grudnia 2018 r.
 

Czym jest Masterpass?

Dla tych, którzy nie mieli okazji skorzystać wcześniej z płatności za pomocą usługi Masterpass kilka słów wyjaśnienia. Masterpass to cyfrowy portfel elektroniczny. Jego zasada działania jest w praktyce bardzo podobna do standardowego portfela 🙂 W pierwszym kroku należy się zarejestrować w usłudze. Jeśli jesteś posiadaczem karty w BGŻ BNP Paribas, Banku Zachodnim WBK, Raiffeisen Polbank lub Idea Banku możesz skorzystać z portfela prowadzonego przez Twój Bank. Jeśli karty posiadasz w innych bankach musisz skorzystać z usługi jednego z Partnerów programu. Sam korzystam z portfela prowadzonego przez firmę uPaid (na screenie zaznaczony w ramce)
 
 
 
W kolejnym kroku musisz dodać kartę do portfela (w przypadku gdy wybrałeś opcję usługi prowadzonej przez Twój bank karta będzie już widoczna po zalogowaniu się) podając jej dane i ustawiając swój własny numer mPIN służący do potwierdzania transakcji. Wszystkie kolejne płatności za pomocą tej usługi sprowadzać się już będą tylko do zalogowania się do portfela, wyboru karty i zaakceptowaniu transakcji wpisując numer mPIN. Tak więc nie trzeba mieć przy sobie karty by móc w szybki i bezpieczny sposób zapłacić za transakcje dokonywane w Internecie 🙂 Co ciekawe do portfela można też podpiąć karty z logo VISA i choć transakcja nimi nie da nagrody w opisywanej promocji, to z powodzeniem można ją wykorzystywać do innych płatności.
 
 
Pełny regulamin promocji znajdziesz tutaj.

 

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *