Aż 800 zł za założenie konta osobistego w mBanku!

800 zł za konto w mBanku!
Jeśli dotychczasowe wysokości premii w promocjach opisywanych na blogu Cię nie przekonały to być może zmieni się to dziś dzięki ofercie mBanku. Możliwe jest w niej bowiem zdobycie nawet 800 zł, w tym 150 zł w formie vouchera do wykorzystania w serwisie eobuwie.pl oraz 650 zł w formie zwrotów za zakupy kartą lub BLIKIEM. Trzeba przyznać, że do zdobycia jest naprawdę dużo 🙂 Jakie są warunki promocji? Sprawdźmy to!


Kto może  skorzystać z akcji?

Przede wszystkim należy zaznaczyć, że promocje tak naprawdę są dwie. Jedna związana z możliwością zdobycia bonu do wykorzystania w serwisie eobuwie.pl i druga związana ze zwrotami za płatności kartą i BLIKIEM. Obie promocje można połączyć, więc cały poniższy wpis skupia się na pokazaniu jak zdobyć maksymalną premię z obu tych okazji.
Akcja przeznaczona jest dla nowych klientów definiowanych jako osoby, które po 01.01.2016 r. nie posiadały w mBanku żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego.
 

Jak przystąpić do promocji?

Aby móc skorzystać z opisywanej okazji konieczne będzie zarejestrowanie się na dedykowanej stronie promocji tutaj oraz za jej pośrednictwem złożenie wniosku o konto osobiste w taryfie standard wraz kartą debetową (karta nie jest wymagana dla promocji z bonem do serwisu eobowie.pl ale jest niezbędna by otrzymywać zwroty za płatności kartą/BLIKIEM) najpóźniej do 31 marca 2018 r. Składając wniosek konieczne jest również wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej po to, by organizator mógł otrzymać informację, że spełniliście warunki promocji i mógł przekazać Wam nagrodę. 
 
Samo podpisanie umowy musi nastąpić najpóźniej do 25 kwietnia 2018 r. i można je sfinalizować poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku, za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku. Wybierając przelew koniecznie upewnijcie się, że wasze dane są identyczne zarówno w banku, z którego zlecacie przelew jak i te, które wskażecie składając wniosek w opisywanej promocji. Pamiętać też należy żeby taki przelew pochodził z Waszego „zweryfikowanego” konta czyli takiego, dla którego bank posiada Wasz wzór podpisu.
 
 

Jak zdobyć 150 zł do wykorzystania w serwisie eobuwie.pl?

Dalej warunki są już bardzo proste. Konieczne będzie do 30 czerwca 2018 r. dokonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych lub przelewów z nowo założonego konta. Ważne, żeby były to przelewy do innego banku. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, żeby takie przelewy zrealizować na swój konto w innym banku 🙂
 

130 zł miesięcznie w formie zwrotów

Jeśli podczas składania wniosku o konto zamówiliście również kartę debetową do rachunku to równolegle możecie wziąć udział w drugiej promocji gdzie zdobywać można nawet 130 zł miesięcznie przez 5 kolejnych miesięcy. Jak uzyskać taką premię? Będzie ona wypłacana w formie zwrotów oraz naliczana od każdej płatności kartą lub BLIKIEM i stanowi 4 % takiej transakcji. Oznacza to, że w celu zdobycia maksymalnej nagrody konieczne będzie wydanie w ten sposób aż 3 250 zł. Z drugiej strony jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wydawać mniej i tym samym uzyskać mniejszą premię.
 
W przypadku promocji ze zwrotami jest jeszcze kilka warunków, które należy spełnić, żeby otrzymać premię. Zgodnie z regulaminem:
 

Premię otrzymasz, jeśli łącznie spełnisz poniższe warunki:   

1) dokonasz  transakcji  kartą i/lub  płatności  BLIK  na  kwotę  minimum  250  zł  w  danym  miesiącu kalendarzowym,

2)ww. transakcje nie zostaną anulowane do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je wykonałeś (tzw. zwrot towaru),

3)na  Twoje  eKonto promocyjne wpłyną jednorazowo pieniądze w kwocie nie niższej niż 1000 zł w danym miesiącu kalendarzowym, przy czym nie może to być przelew z innego  rachunku  w  Banku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem,

4)co najmniej raz w danym miesiąc u kalendarzowym zalogujesz się do aplikacji mobilnej Banku.

 
W skrócie konieczne będzie zapewnienie wpływu na rachunek w wysokości min. 1000 zł np. poprzez przelew z Twojego rachunku w innym banku oraz płatności na min. 250 zł kartą lub BLIKIEM w każdym z miesięcy, za które naliczane będą zwroty.
 
 

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Przekazanie bonu o wartości  150 zł do wykorzystania w serwisie eobuwie.pl nastąpi do 31 lipca 2018 r. poprzez wiadomość mailową przesłaną na adres podany podczas rejestracji w promocji. Będzie on ważny  przez 2 miesiące od planowanego terminu ich przekazania. W przypadku zwrotów za płatności kartą lub BLIKIEM to środki będą wypłacane w kolejnym miesiącu za miesiąc poprzedni licząc od pierwszego pełnego miesiąca po zawarciu umowy przez 5 kolejnych  miesięcy. Przykładowo, jeśli zawrzesz umowę w marcu to w kwietniu możesz spełniać warunki promocji a wypłata nagrody nastąpi w maju.


A ile to wszystko kosztuje?

Na koniec jak zawsze krótkie spojrzenie na Tabelę Opłat i Prowizji. Zakładając ekonto w taryfie standard nie musimy martwić się o opłaty za jego prowadzenie, ponieważ jest ono bezwarunkowo darmowe. Zapłacić możemy za kartę debetową ale 5 transakcji miesięcznie zwalnia z naliczenia takiej opłaty. A skoro planujemy wziąć udział w promocji to problemów ze spełnieniem warunków nie powinno być problemu 😉 Darmowe są również wypłaty z bankomatów sieci Euronet, PlanetCash oraz BZWBK o wartości minimum 100 zł. Co ciekawe dzięki udziałowi w opisywanej tutaj promocji mBank gwarantuje niezmienność tych opłat przez co najmniej dwa najbliższe lata!
 
 
Regulamin promocji związanej z bonem do serwisu eobuwie.pl znajdziecie tutaj a promocji związanej ze zwrotami za płatności kartą/BLIKIEM tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *