Aż 400 zł za założenie darmowego rachunku firmowego w Nest Banku!

Aż 600 zł za konto firmowe w Nest Banku!

Nest Bank poza możliwością założenia darmowego konta osobistego, których promocje dość często pojawiają się na blogu, oferuje też darmowy rachunek firmowy, które na polskim rynku wciąż są bardzo rzadko spotykane. Osoby prowadzące własną działalność gospodarczą mogą teraz dodatkowo zyskać aż 400 zł premii pieniężnej, z czego uzyskanie kwoty 300 zł nie powinno stanowić problemów dla większości przedsiębiorców. Trzeba się jednak spieszyć!

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja przeznaczona jest wyłącznie dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą, które nie posiadały w Nest Banku żadnego konta firmowego w okresie 24 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej oferty, jak również nie są w trakcie wnioskowania o taki rachunek. Posiadanie innych produktów np. konta osobistego nie wyklucza z udziału w akcji!

Czytaj także: Nawet 1050 zł w promocji firmowego Konta Godnego Polecenia!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisywane wyżej warunki, to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji i za jej pośrednictwem złożysz wniosek o założenie BIZnest Konta. W tym miejscu zaznaczam, że w promocji nie jest konieczne wyrabianie karty debetowej do rachunku, ani wyrażania dodatkowych zgód marketingowych (te są potrzebne tylko jeśli chcecie skorzystać z oferty na dodatkową stówkę, o której piszę niżej). Uwaga – chociaż przystępowanie do promocji ma być dostępne do 10 sierpnia 2019 r., to bank zastrzega sobie, że może zakończyć ofertę wcześniej, w przypadku gdy wyczerpana zostanie pula promocyjnych wniosków, która wynosi zaledwie 200 sztuk. Warto się więc spieszyć. Na szczęście po przekroczeniu zaplanowanej puli rejestracja zostanie zablokowana i każdy kto zdąży do tego czasu złożyć swój wniosek o otwarcie rachunku i spełni pozostałe warunki promocji, otrzyma przewidzianą premię. Ostatnią formalnością jaką należy spełnić jest zawarcie samej umowy, co musi nastąpić najpóźniej do 10 września 2019 r.

Czytaj także: 400 zł do Biedronki za przetestowanie darmowej karty Simplicity w Citi Handlowy!

300 zł premii za wpływy i płatności do ZUS lub US!

Podstawowa premia jaką można zyskać zakładając rachunek firmowy w Nest Banku to 300 zł w gotówce. Żeby ją otrzymać wystarczy przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe (najpóźniej do końca listopada 2019 r.):

  • zapewnić wpływy na nowootwarte konto w wysokości co najmniej 2000 zł miesięcznie;
  • zrealizować z rachunku przynajmniej raz w miesiącu przelew zaliczki na podatek dochodowy do Urzędu Skarbowego lub płatność pełnej składki do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Za każdy miesiąc, w których te warunki będą spełnione, otrzymamy 100 zł. Premia będzie wypłacana do 20 dnia roboczego po miesiącu spełniania warunków i stanowi przychód prowadzonej działalności gospodarczej, więc to na uczestniku ciąży obowiązek odprowadzenia odpowiedniej kwoty podatku.

Jeśli chodzi o wpływy, to pod uwagę będą brane wszystkie uznania na rachunku z wyłączeniem wpływów z innych rachunków uczestnika (zarówno indywidualnych jak i firmowych) w Nest Banku lub innych bankach, wpływów z lokat oraz kredytów.

Z kolei w przypadku opłacania zaliczek podatku oraz składek ZUS, trzeba pamiętać, że powinny to być pełne składki. Nest Bank zaznacza, że może poprosić uczestnika o udokumentowanie wysokości zaliczki na podatek. Będziemy mieć wtedy 7 dni na dostarczenie dokumentów potwierdzających jej wysokość.

Czytaj także: Jak odchudzić swój portfel i oszczędzać na płatnościach w obcych walutach? + BONUS

100 zł za skorzystanie z oferty terminalu płatniczego!

Poza podstawową premią można zyskać również 100 zł w zamian za skorzystanie z oferty terminali płatniczych First Data Polska. W tym celu podczas wnioskowania o konto trzeba zaznaczyć związany z  tym checkbox oraz wyrazić zgodę na kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (np. komputera, tabletu, smartfonu) w celach marketingowych. Ponadto konieczne będzie zawarcie samej umowy z First Data Polska w zakresie obsługi i rozliczania transakcji opłacanych kartami płatniczymi z wykorzystaniem terminala płatniczego w ciągu 60 dni od złożenia wniosku o konto w Nest Banku oraz zapewnienie w ciągu 90 dni od złożenia wniosku wpływów z rozliczonych transakcji kartami płatniczymi w ramach zawartej z First Data Polska umowy. Premia zostanie wypłacona w ciągu 30 dni od spełnienia wszystkich warunków oferty.

Czytaj także: 100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego w PEKAO + 3% na koncie oszczędnościowym!

BIZnest Konto – prześwietlenie oferty

Jak wspomniałem we wstępie BIZnest konto to jeden z nielicznych na rynku firmowych rachunków za prawdziwe 0 zł. Zakładając go nie zapłacimy nic za jego otwarcie oraz prowadzenie. Darmowe jest również posiadanie karty debetowej do rachunku oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju. Wszystkie przelewy krajowe w systemie Elixir zlecane w bankowości internetowej, w tym przelewy do ZUS i US są dostępne również bez dodatkowych opłat. Tym samym korzystając z promocji jednocześnie zyskujemy świetny rachunek, nie generujący dodatkowych kosztów. 😉

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *