Aż 400 zł z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas!

Aż 400 zł z kontem osobistym w BNP Paribas!

Wystartowała nowa promocja kont osobistych w banku BNP Paribas, w której można zdobyć rekordową jak na ten bank premię, w wysokości aż 400 zł. Na tę kwotę składa się premia pieniężna w wysokości do 350 zł oraz voucher do wykorzystania w serwisie Allegro.pl o wartości 50 zł. Co ciekawe wartość nagrody pieniężnej uzależniona będzie od tego… jak aktywnie będziemy płacić kartą podczas  zbliżającego się Black Friday ?

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać osoby, które od 9 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej akcji nie posiadały żadnego konta osobistego w BNP Paribas lub przejętego przez ten bank – Raiffeisen Polbank. Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej, co oznacza, że posiadając inny produkt w tym banku, nie będziemy mogli wziąć udziału w tej akcji! Tym samym jeśli chcesz też skorzystać z opisywanej na blogu promocji kart kredytowych, w której do zdobycia jest 400 zł w formie bonu do Biedronki, najpierw załóż konto osobiste, a dopiero potem złóż wniosek o kartę kredytową. Warto też dodać, że posiadanie rachunku w BGŻ Optima nie wyklucza Cię z udziału w akcjach BNP Paribas, a związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: 200 zł w gotówce za założenie Konta Przekorzystnego w banku PEKAO!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (o nazwie Karta Otwarta na eŚwiat oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 17 listopada 2019 r. Zawarcie samej umowy można sfinalizować w terminie późniejszym, maksymalnie do 22 listopada 2019 r. Na koniec ważna informacja – w promocji obowiązuje limitowana pula 2700 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa. Warto się więc pośpieszyć, tym bardziej, że premia jest rekordowa.

Czytaj także: Konto Jakże Osobiste w Alior Banku z premią 200 zł w gotówce!

Jak zdobyć 400 zł premii zakładając konto w BNP Paribas?

Po założeniu konta i karty pozostanie już tylko spełnić kilka prostych warunków. Nagroda została podzielona na 2 mniejsze premie – 50 zł w formie vouchera do wykorzystania w serwisie Allegro.pl i 350 zł (lub 250 zł) premii pieniężnej. Aby zdobyć pierwszą nagrodę wystarczy… samo założenie konta. ?

Z kolei premia pieniężna będzie uzależniona od tego jaką kwotę wydamy w formie transakcji bezgotówkowych kartą podczas zbliżającego się Black Friday, a konkretnie w dniach 29 listopada – 1 grudnia 2019 r. Otrzymać można:

  • 250 zł premii za wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą o wartości od 500 zł do 999, 99 zł lub
  • 350 zł premii za wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą o wartości 1000 zł lub większej.

Jeśli wydamy mniej niż 500 zł, to niestety z premii pieniężnej nici. Warto też zaznaczyć, że standardowo dla promocji BNP Paribas wykluczone są płatności w miejscach, w których terminal płatniczy posiada jeden z poniższych kodów MCC (określający dominujący charakter działalności danego punktu):

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Czytaj także: 150 zł za założenie konta dla młodych w Santander Banku + 230 zł w dodatkowych promocjach + zwroty za rachunki!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Bon do wykorzystania w serwisie Allegro.pl zostanie przekazany poprzez wiadomość najpóźniej do 4 grudnia 2019 r. W mailu tym będzie też wskazany termin ważności nagrody. Regulamin promocji tego niestety nie precyzuje. Z kolei wiadomość mailowa z informacją o przyznaniu nagrody pieniężnej (250 lub 350 zł) zostanie wysłana maksymalnie do 20 grudnia 2019 r., a sama kasa przelana zostanie najpóźniej do końca 2019 roku. Trzeba jednak pamiętać, że w celu odbioru nagrody należy kliknąć w link przesłany od organizatora w mailu informującym o jej przyznaniu i do 25 grudnia 2019 r. podać numer rachunku otwartego w ramach akcji. Do czasu wypłaty trzeba być posiadaczem zarówno konta jak i karty do niej wydanej. Nagrody oczywiście są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych!

Czytaj także: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową w Citi Handlowy!

Konto Otwarte na Ciebie– prześwietlenie oferty!

Na koniec przedstawiam najważniejsze kwestie związane z opłatami jakie można ponieść z tytułu korzystania z Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że konto to jest prowadzone bezwarunkowo za darmo. Karta płatnicza do rachunku (w promocji trzeba wybrać Kartę Otwartą na eŚwiat) kosztuje niestety 6 zł miesięcznie, co realnie obniża zysk z tej promocji. W zamian dostajemy jednak dodatkowe korzyści. Po pierwsze zyskujemy możliwość bezpłatnych wypłat gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz Global Alliance i urządzeń grupy BNP Paribas za granicą. A po drugie mamy dostęp do darmowego ubezpieczenia „CYBER Pomoc”, które może się przydać np. w przypadku utraty danych z dysku komputera, utraty reputacji czy kradzieży tożsamości internetowej.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *