Aż 300 zł w bonach na Allegro za otwarcie konta w BNP Paribas!

300 zł w bonach na Allegro z kontem w BNP Paribas!

Bank BNP Paribas podbija stawkę i podwyższa wysokość premii jaką można otrzymać w zamian za otwarcie darmowego konta osobistego. W najnowszej akcji można w ten sposób zdobyć nawet 300 zł w formie e-kodów, do wykorzystania w serwisie Allegro.pl! Warto się jednak pospieszyć, ponieważ obowiązuje limitowana pula wniosków, po której przekroczeniu dalsza rejestracja w promocji nie będzie już możliwa!

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać wszyscy, którzy od 12 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej akcji nie posiadali ani nie współposiadali żadnego konta osobistego w BNP Paribas. Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej, co oznacza, że posiadając inny produkt w tym banku, nie będziesz mógł wziąć udziału w tej akcji. Warto też dodać, że posiadanie rachunku w BGŻ Optima nie jest problemem, a związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: Do 250 zł za założenie konta osobistego w Santander Banku!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (w taryfie Karta Otwarta na eŚwiat) oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 26 maja 2020 r. Zawarcie samej umowy oraz aktywacji karty można dokonać z kolei, maksymalnie do 16 czerwca 2020 r. Od jakiegoś czasu umowę zawiera się poprzez SMS przy wykorzystaniu rozwiązania Autenti, a kurier przywozi nam jedynie kartę debetową.

Uwaga – w promocji obowiązuje limitowana pula 3500 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa. Warto się więc pośpieszyć!

Czytaj także: 2% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku do 200 tys. zł!

300 zł w bonach na Allegro za założenie konta w BNP Paribas!

Po założeniu konta i karty pozostanie już tylko spełnić kilka prostych warunków. Nagroda została podzielona na trzy mniejsze premie w postaci e-kodów do wykorzystania w serwisie Allegro.pl w wysokości 100 zł każdy. Pierwszy e-kod o wartości 100 zł zostanie przyznana za spełnienie następujących warunków w czerwcu 2020 r. (nie wcześniej!)

  • wykonanie min. 3 transakcji BLIK
  • wykonanie min. 3 przelewów z konta za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej

Kolejny e-kod  100 zł zostanie przyznany za spełnienie odmiennych warunków w lipcu 2020 r.:

  • wykonanie min. 4 transakcji bezgotówkowych kartą
  • zapewnienie wpływów na nowootwarte konto w wysokości min. 1000 zł.

Ostatnia „stówka” w postaci e-kodu Allegro wpadnie w zamian za spełnienie w sierpniu 2020 r. tych samych warunków co w pierwszym miesiącu. A zatem w czerwcu należy wykonać 3 transakcje BLIK i 3 przelewy, w lipcu 4 transakcje kartą i wpływy na 1000 zł, a w sierpniu ponownie 3 transakcje BLIK i 3 przelewy. Trzeba też pamiętać że kolejne nagrody będą przyznawane tylko jeśli spełnisz również warunki dla odbioru poprzednich nagród.

Warto tutaj zaznaczyć, że jeśli chodzi o wpływy na konto, to wykluczone są tylko przelewy z innych kont uczestnika w BNP Paribas i BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe. Tym samym najłatwiej warunek ten spełnić dokonując przelewu z naszego konta w innym banku 😉

Natomiast w przypadku transakcji kartą, to standardowo dla promocji BNP Paribas wykluczone są płatności w miejscach, w których terminal płatniczy posiada jeden z poniższych kodów MCC (określający dominujący charakter działalności danego punktu):

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Czytaj także: Do 250 zł za otwarcie konta w Credit Agricole + 3% na koncie oszczędnościowym!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Jeśli spełnisz opisane wyżej warunki to nagrody są Twoje. Organizator poinformuje laureatów o ich przyznaniu najpóźniej do 19 lipca 2020 r. dla pierwszej nagrody, do 25 sierpnia 2020 r. dla nagrody numer dwa i do 25 września dla ostatniej, trzeciej nagrody. Same e-kody do wykorzystania w serwisie Allegro.pl będą wysyłane w formie wiadomości SMS na numer telefonu podany przy rejestracji w promocji do końca odpowiednio lipca, sierpnia i września 2020 r. Do czasu ich przekazania trzeba być posiadaczem zarówno konta jak i karty do niej wydanej. Regulamin akcji nie precyzuje do kiedy będą ważne. Trzeba też pamiętać, że w jednej płatności w serwisie Allegro.pl (czyli 1 koszyk zakupów) można wykorzystać tylko jeden e-kod.

Czytaj także: 200 zł za założenie konta w Banku Millennium bez wychodzenia z domu!

Konto Otwarte na Ciebie – prześwietlenie oferty!

Na koniec przedstawiam najważniejsze kwestie związane z opłatami jakie można ponieść z tytułu korzystania z Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że konto to jest prowadzone bezwarunkowo za darmo. Karta płatnicza do rachunku (w promocji trzeba wybrać Kartę Otwartą na eŚwiat) kosztuje niestety 6 zł miesięcznie, co realnie obniża zysk z tej promocji. W zamian dostajemy jednak dodatkowe korzyści. Po pierwsze zyskujemy możliwość bezpłatnych wypłat gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz Global Alliance i urządzeń grupy BNP Paribas za granicą. A po drugie mamy dostęp do darmowego ubezpieczenia „CYBER Pomoc”, które może się przydać np. w przypadku utraty danych z dysku komputera, utraty reputacji czy kradzieży tożsamości internetowej

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *