Aż 300 zł premii za otwarcie darmowego konta w BNP Paribas!

300 zł za otwarcie konta w BNP Paribas!

Osoby szukające darmowego konta osobistego z dodatkową premią powinny się zainteresować najnowszą promocją banku BNP Paribas, w której można zyskać aż 300 zł premii pieniężnej w zamian za założenie Konta Otwartego na Ciebie. Warunki jakie trzeba spełnić żeby zyskać nagrodę nie należą do skomplikowanych, lecz trzeba pamiętać, że w tej akcji wymagane jest wybranie karty płatniczej która jest dodatkowo płatna, co realnie obniża ostateczny zysk.

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać osoby, które od 9 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej akcji nie posiadały żadnego konta osobistego w BNP Paribas (w tym w przejętym Raiffeisen Polbank). Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej, co oznacza, że posiadając inny produkt w tym banku, nie będziemy mogli wziąć udziału w tej akcji! Warto też dodać, że posiadanie rachunku w BGŻ Optima nie wyklucza Cię z udziału w akcjach BNP Paribas, a związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: HIT! 300 zł za otwarcie konta w Santander Banku + do 230 zł w pozostałych promocjach!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy przejść na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (w wariancie Karta Otwarta na Świat) oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 6 lutego 2020 r. Zawarcie samej umowy można sfinalizować w terminie późniejszym, maksymalnie do 21 lutego 2020 r. Od jakiegoś czasu umowę zawiera się poprzez SMS, a kurier przywozi nam kartę debetową.

Na koniec ważna informacja – w promocji obowiązuje limitowana pula 3000 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa. Warto więc jak najszybciej zdecydować czy chcemy wziąć udział w opisywanej ofercie.

Czytaj także: Nawet 300 zł w formie zwrotów za płatności kartą kredytową w Credit Agricole!

300 zł premii za założenie konta w BNP Paribas!

Po założeniu konta i karty pozostanie już tylko spełnić kilka prostych warunków. Nagroda została podzielona na 3 mniejsze premie pieniężne w wysokości 50, 100 i 150 zł. W celu zdobycia pierwszej nagrody o wartości 50 zł należy w lutym 2020 r. (nie wcześniej!) wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolne kwoty.

Drugą nagrodę w postaci 100 zł w gotówce dostaniemy w zamian za spełnienie w marcu oraz kwietniu 2020 r.  następujących warunków: 

  • wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną sumę co najmniej 300 zł miesięcznie oraz
  • zapewnienie wpływu/ów na konto w wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

Ostatnią, trzecią nagrodę o wartości 150 zł otrzymamy w zamian za spełnienie dokładnie tych samych warunków co do odbioru nagrody nr 2 (transakcje kartą na sumę min. 300 zł oraz wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł), ale w kwietniu i maju 2020 r.

Trzeba jednak pamiętać że nagroda nr 2 i 3 będzie przyznana tylko jeśli spełnimy również warunki dla odbioru odpowiednio pierwszej i drugiej nagrody!

Warto tutaj zaznaczyć, że jeśli chodzi o wpływy na konto, to wykluczone są tylko przelewy z innych kont uczestnika w BNP Paribas i BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe. Tym samym najłatwiej warunek ten spełnić dokonując przelewu z naszego konta w innym banku 😉

Z kolei jeśli chodzi o transakcje kartą, to standardowo dla promocji BNP Paribas wykluczone są płatności w miejscach, w których terminal płatniczy posiada jeden z poniższych kodów MCC (określający dominujący charakter działalności danego punktu):

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Czytaj także: Konto na selfie z premią 200 zł w banku PEKAO!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Jeśli spełnisz opisane wyżej warunki to nagrody są Twoje. Organizator poinformuje laureatów o ich przyznaniu najpóźniej do 20 marca 2020 r. dla pierwszej nagrody,  do 22 maja 2020 r. dla nagrody numer dwa oraz do 24 lipca dla ostatniej, trzeciej nagrody. Sama kasa zostanie wysłana najpóźniej do końca odpowiednio marca, maja i lipca 2020 r. Trzeba jednak pamiętać, że w celu odbioru pierwszej nagrody należy kliknąć w link przesłany od organizatora w mailu informującym o przyznaniu nagrody i do 25 marca 2020 r. podać numer rachunku otworzonego w ramach akcji, na który będą przekazywane wypłaty premii. Do czasu wypłaty trzeba być posiadaczem zarówno konta jak i karty do niej wydanej. Nagrody oczywiście są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych!

Czytaj także: 400 zł na Allegro.pl z darmową kartą kredytową Simplicity w banku Citi Handlowy!

Konto Otwarte na Ciebie– prześwietlenie oferty!

Na koniec przedstawiam najważniejsze kwestie związane z opłatami jakie można ponieść z tytułu korzystania z Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że konto to jest prowadzone bezwarunkowo za darmo. Karta płatnicza do rachunku (w promocji trzeba wybrać Kartę Otwartą na Świat) kosztuje niestety aż 10 zł miesięcznie. W zamian dostajemy jednak dodatkowe korzyści. Pierwszą z nich jest możliwość dokonywania bezprowizyjnych płatności w walutach obcych. Po drugie zyskujemy darmowy dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce oraz Global Alliance i urządzeń grupy BNP Paribas za granicą. Po trzecie mamy dostęp do darmowego ubezpieczenia „Rezygnacja z podróży” pozwalającego na zwrot kosztów anulowania zaplanowanego wyjazdu do kwoty aż 40 000 zł. I na koniec możemy korzystać z hotspotów Boingo w różnych miejscach na świecie.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *