80 zł na start + 200 zł za wpływy wynagrodzenia w Santander Banku!

200 zł za wpływy wynagrodzenia w Santander Banku!

Z początkiem marca wystartowała kolejna edycja programu poleceń w Santander Banku, co oznacza, że znów można zyskać 80 zł zakładając konto osobiste oraz kolejne 80 zł za każde skuteczne polecenie go innym! A dodatkowo wciąż trwa równoległa akcja, w której można zdobyć 200 zł premii za zapewnienie wpływów wynagrodzenia.

Kto może skorzystać z promocji?

Osobami polecającymi w ramach programu poleceń mogą być obecni posiadacze dowolnego konta w Santander Bank Polska, którzy przystąpią do programu w bankowości internetowej banku i wygenerują swój indywidualny kod polecenia. Konieczny jest również brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych oraz zgoda na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną, a także na elektroniczną formę przekazywania korespondencji.

Aby zyskać 80 zł jako nowy klient należy być osobą, która co najmniej od 1 marca 2018 r. nie posiadała w Santander Banku żadnego rachunku płatniczego w złotówkach. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w akcji.

Czytaj także: 200 zł w gotówce przy założeniu konta w BGŻ BNP Paribas!

Jak przystąpić do promocji?

Aby skorzystać z oferty nowi klienci powinni założyć Konto Jakie Chcę lub Konto VIP wraz z kartą debetową i usługami bankowości elektronicznej. Wnioskować o konto można zarówno w oddziałach banku, telefonicznie, jak i poprzez stronę internetową. Ważne, żeby w trakcie wnioskowania o konto podać kod polecenia otrzymany od obecnego klienta banku. Jeśli nie macie takiego kodu, możecie skorzystać z mojego sprawdzonego kodu polecenia – 1012403490.

Trzeba też pamiętać, żeby podczas wnioskowania o rachunek potwierdzić zapoznanie się z regulaminem programu poleceń oraz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji (jest to konieczne, żeby przekazać polecającemu informację, że należy mu się nagroda). Na koniec podobnie jak w przypadku osoby polecającej konieczny jest również brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych oraz zgoda na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną, a także na elektroniczną formę przekazywania korespondencji.

Czas na przystąpienie do programu upływa 3o kwietnia 2019 r.

Czytaj także: Gwarantowane 300 zł za konto w mBanku + 250 zł w programie poleceń!

Jak zdobyć 80 zł w programie poleceń w Santander Banku!

Po założeniu konta oraz otrzymaniu karty płatniczej nowym klientom pozostanie już tylko co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Santander Banku oraz wykonać transakcje bezgotówkowe kartą (w tym kartą mobilną) lub BLIKIEM na łączną kwotę minimum 300 zł. Na spełnienie obu warunków mamy czas najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy. I to już wszystko! Osoby polecające nie muszą spełniać żadnych dodatkowych warunków.

Bank wypłaci nagrody czyli po 80 zł dla osoby polecającej, jak i osoby polecanej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Trzeba też pamiętać, że polecający może zyskać premię za maksymalnie 10 skutecznych poleceń. Każde kolejne nie będzie już premiowane.

Czytaj także: Nawet 350 zł w punktach Pricless Specials za kartę kredytową w Citi Handlowy!

Jak zyskać 200 zł za wpływy wynagrodzenia?

Zakładając konto w Santander Banku jako nowy klient, równocześnie można zdobyć 200 zł w zamian za zapewnienie wpływów wynagrodzenia. W tym przypadku okres karencji jest krótszy i wystarczy nie mieć żadnego konta w tym banku co najmniej od 1 kwietnia 2018 r.  Po założeniu konta konieczne będzie złożenie dyspozycji przekazywania wynagrodzenia na nowootwarte konto osobiste poprzez zakładkę „Oferta banku” w bankowości internetowej lub poprzez infolinię banku. Dyspozycja ta, to nic innego, jak podanie nazwy i adresu pracodawcy, do którego bank prześle list z dyspozycją zmiany numeru rachunku bankowego do przelewu wynagrodzenia na konto prowadzone w Santander Banku. Warunek ten trzeba spełnić maksymalnie do 30 kwietnia 2019 r.

Po złożeniu dyspozycji przekazywania wynagrodzenia wystarczy już tylko zapewnienie samych wpływów z tego tytułu. Warto tutaj przytoczyć co bank definiuje jako wynagrodzenie:

wynagrodzenie, renta, emerytura, świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia

Przez cztery kolejne miesiące kalendarzowe, jeśli na konto w Santander Banku wpływać będzie wynagrodzenie zyskiwać będziesz 50 zł miesięcznie, co razem daje 200 zł premii!

Premia w wysokości 50 zł miesięcznie będzie wypłacana na rachunek bankowy w Santander Banku, na które wpływać będzie wynagrodzenie najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, zapewnienia takiego wpływu. Jeśli w danym miesiącu nie zanotowany zostanie wpływ wynagrodzenia, to za dany miesiąc nie uzyskasz premii, lecz dalej będzie mógł otrzymać premię w kolejnych miesiącach. Pamiętaj, że do czasu otrzymania premii musisz być posiadaczem zarówno konta jak i karty!

Czytaj także: 200 zł za założenie konta w Banku Millennium!

Konto Jakie Chcę – prześwietlenie oferty

Chociaż w obu opisywanych promocjach można założyć zarówno Konto Jakie Chcę jak i konto VIP, to skupię się tylko na tym pierwszym, ponieważ jest ono znacznie tańsze.  Konto Jakie Chcę jest prowadzone bez żadnych opłat. Zapłacić możemy za kartę debetową. Do wybory są trzy warianty opłat/zwolnienia z opłat do wyboru:

  • stała opłata 3 zł miesięcznie;
  • 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie (5 zł w innym wypadku);
  • 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na min. 500 zł miesięcznie (5 zł w innym wypadku).

To jaki wariant wybrać możecie zdecydować samodzielnie. Wariant drugi jest najkorzystniejszy, ponieważ kilka drobnych zakupów zwalnia nas całkowicie z opłat za korzystanie z karty debetowej. Jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów to dla osób do 26 roku życia są one darmowe. Dla osób starszych z kolei darmowe są tylko wypłaty z bankomatów własnych Santander Banku. Za pozostałe możemy zapłacić 5 zł. Na szczęście możemy za darmo wypłacać środki korzystając z BLIKA.  Na koniec dodam jeszcze, że posiadacze Kont Jakie Chcę mają możliwość dokonywania darmowych przelewów ekspresowych bez limitów całkowicie za darmo!

 Załóż konto w Santander Banku!

 Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

2 komentarze

  1. Witam
    Gdyby ktoś chciał zarobić 80 zł. za otwarcie konta z polecenia (a nie miał akurat takowego pod ręką) to polecam swój kod z aktualnej edycji: 1009890838
    Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *