600 zł za założenie konta osobistego w Citibanku!

600 zł za konto w Citibanku!
Czas na kolejną promocję! Tym razem okazję do zarobienia daje Citibank, który premiuje założenie konta osobistego Citi Priority. W promocji zyskać możemy 600 zł w ciągu roku, w formie zwrotów za zakupy dokonanych kartą debetową. Jakie są warunki promocji? Czy są jakieś „haczyki”, na które trzeba uważać? O tym piszę w dzisiejszym wpisie.

Kto może skorzystać z promocji?

W promocji może wziąć udział każdy, kto po 31.01.2016 nie posiadał/współposiadał lub nie był pełnomocnikiem konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku. Jeśli posiadałeś kontow „Citku” wcześniej ale zamknąłeś je przed tą datą to możesz skorzystać z tej akcji. Co istotne, w promocji mogą wziąć udział również posiadacze kart kredytowych w tym banku. Jeśli jej nie macie, to przypominam, że tylko do 5 lutego możecie taką kartę otworzyć, a przy okazji zgarnąć 300 zł do wykorzystania w sieci Biedronka. O szczegółach pisałem tutaj.

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisane wyżej warunki to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji oraz wypełnisz dostępny tam formularz. Promocja jest jednak ograniczona – czas na wypełnienie takiego wniosku mamy do końca lutego lub do wcześniejszego wyczerpania puli 2500 wniosków. Jak pokazywały wcześniejsze, podobne promocje Citibanku pula nie powinna się zbyt szybko wyczerpać, tym niemniej lepiej nie zwlekać z wysłaniem wniosku 🙂 Pamiętajcie również, żeby przy zakładaniu konta wyrazić zgody marketingowe!
 

5% zwrotu od płatności kartą

Tytułową premię w wysokości 600 zł można zdobyć w postaci zwrotów za zakupy dokonanych kartą debetową. Maksymalnie miesięcznie możemy jednak zdobyć 50 zł co oznacza, że maksymalną kwotę zdobędziemy wydając 1000 zł w danym miesiącu. Oczywiście, jeśli wydamy mniej, premia będzie proporcjonalnie niższa. Co jeszcze należy spełnić? Konieczne będzie również zalogowania się co najmniej 1 raz do bankowości internetowej lub mobilnej banku do końca pierwszego miesiąca po miesiącu otworzenia konta. Ostatnim warunkiem jest utrzymanie dziennego salda w wysokości 5000 zł również w terminie do końca pierwszego miesiąca po otworzeniu konta. Co to oznacza w praktyce? Konieczne jest zapewnienie wpływu lub wpływów na konto w wysokości 5000 zł i utrzymanie tych środków co najmniej przez jedną noc, ponieważ właśnie na koniec dnia liczone jest saldo dzienne. To tyle 🙂


Kiedy nastąpi wypłata premii?

Zgodnie z regulaminem:

Nagroda za dany miesiąc kalendarzowy będzie wypłacana przez Bank na Konto Uczestnika do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki otrzymania Nagrody. Kwota zwrotu za transakcje ulega zaokrągleniu do dwóch miejsc po przecinku.

Czytaj także: Nawet 750 zł za założenie konta osobistego w mBanku!


A ile to wszystko kosztuje?

Pozostaje pytanie ile zapłacić możemy za korzystanie z konta Citi Priority, które należy założyć w promocji. Jego prowadzenie może nas kosztować aż 30 zł miesięcznie ale są sposoby, żeby tej opłaty uniknąć. Pierwszy z nich to utrzymanie średniomiesięcznego salda w Citibanku na poziomie min. 30 000 zł. Dla niektórych będzie to trudne do spełnienia. Na szczęście jest drugi, prostszy sposób. Jeśli posiadamy w tym banku produkt kredytowy (np. zupełnie darmową kartę kredytową Simplicity) to wystarczą, że suma miesięcznych wpływów wyniesie min. 5000 zł (mogą to być przelewy własne z innego banku) i z ww opłaty będziemy zwolnieni. Za kartę debetową do rachunku oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów nie zapłacimy ani grosza.

Pełny regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *