60 + 102 zł dla obecnych klientów ING Banku Śląskiego!

Obecni klienci ING Banku Śląskiego powinni zajrzeć do swojej bankowości internetowej MojeING. Być może czeka tam na nich wiadomość z zaproszeniem do którejś z aktualnie trwających akcji mających zachęcić do większej aktywności z korzystania z konta. Pierwsza z nich umożliwia zdobycie nawet 60 zł za skorzystanie z opcji zlecenia stałego lub polecenia zapłaty. W drugiej z kolei można zdobyć 102 zł w formie przelewu na konto oszczędnościowe za….. właściwie to za nic 🙂 

Promocja nr 1: 60 zł za zlecenia stałe lub polecenia zapłaty!

Aby skorzystać z akcji należy być do niej zaproszonym przez bank. Sprawdźcie zatem sekcję wiadomości w swojej bankowości internetowej. Regulamin dodatkowo precyzuje, że do promocji mogą przystąpić tylko osoby posiadające jeden z następujących typów Kont z Lwem: Direct, Komfort, Klasyczne, Student, Mobi.
 
Jeśli masz już zaproszenie, to przejdź na dedykowaną stronę internetową i wypełnij formularz rejestracyjny w akcji, podając swoje imię, nazwisko i numer PESEL. Następnie musisz do 19 kwietnia 2019 r. zrealizować transakcje w ramach zlecenia stałego lub polecenia zapłaty w ING Banku Śląskim oraz do 10 maja utrzymać swój rachunek w banku. 
 
Od tego ile transakcji do ilu odbiorców wykonasz w ramach zlecenia stałego lub polecenia zapłaty,  zależeć będzie wysokość Twojej nagrody:
– 20 zł jeśli wykonasz transakcje w dwóch z trzech następujących po sobie miesięcy do jednego odbiorcy;
– 40 zł jeśli wykonasz transakcje w dwóch z trzech następujących po sobie miesięcy do każdego z dwóch odbiorców;
– 60 zł  jeśli wykonasz transakcje w dwóch z trzech następujących po sobie miesięcy do każdego z  trzech odbiorców.
 
 
Zlecenie stałe nie może być wykonane w ramach płatności raty kredytu w banku, dyspozycji regularnego inwestowania, oraz na inne konto uczestnika w ING Banku Śląskim. Natomiast polecenie zapłaty nie może być wykonane w ramach automatycznej spłaty karty kredytowej w banku oraz płatności raty kredytu w banku.
 
Czym różni się zlecenie stałe od polecenia zapłaty? Otóż pierwsze z nich umożliwia dokonywanie cyklicznych płatności na stałą kwotę i w formie przelewów do dowolnego odbiorcy. Polecenie zapłaty z kolei pozwala na automatyczne opłacanie faktur np. za usługi telekomunikacyjne czy media bezpośrednio przez bank. Dostawca przekazuje faktury bezpośrednio do banku i to on dba o ich terminowe opłacenie.
 
Jak najprościej spełnić warunki akcji? Wystarczy ustawić trzy dowolne zlecenia stałe na dowolne inne konta bankowe. Korzystający z promocji bankowych opisywanych na blogu z pewnością mają ich kilka 😉 Trzeba pamiętać tylko, żeby do każdego zlecenia wpisać innego odbiorcę (nie ma znaczenia co wpiszemy liczy się tylko numer rachunku bankowego).
 
Nagrody w formie przelewu na konto zostaną wypłacone 10 maja 2019 r.
 

Promocja nr 2: 102 zł za……. nic!

Podobnie jak w przypadku pierwszej z opisywanych akcji, tak i w tej, należy do niej zostać zaproszonym przez bank. ING Bank Śląski wysyła taką wiadomość w bankowości internetowej MojeING. Do skorzystania z oferty konieczne jest też posiadanie rachunku oszczędnościowego od co najmniej 30 dni. To na nie trafi przyznana nagroda. Konieczne jest również posiadanie wyrażonych zgód marketingowych. 
 
Sama wiadomość brzmi następująco:

Dzień dobry,
na dobry początek oszczędzania z naszym bankiem mamy dla Ciebie 102 zł. Przelaliśmy je na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe. Dlaczego?

Wierzymy, że dobra motywacja na starcie oraz określenie konkretnego celu są kluczem do sukcesu, również w oszczędzaniu. Dlatego zachęcamy do kontynuowania odkładania pieniędzy i założenia w ramach konta oszczędnościowego celu oszczędnościowego. Umożliwia on regularne odkładanie nawet niewielkich kwot. 

Możesz także oszczędzać przy okazji, korzystając ze Smart Savera. Automatycznie odkłada on ustalony przez Ciebie procent od kwoty transakcji lub jej zaokrąglenie z Twojego konta osobistego na rachunek oszczędnościowy Smart Saver. Płać kartą lub rób przelewy i przekonaj się, ile możesz zaoszczędzić przy okazji. 

Cel oszczędnościowy i Smart Saver znajdziesz w Moim ING. Zachęcamy do oszczędzania z nami.

Jak widać, przelana nagroda ma zachęcać do oszczędzania ale tak naprawdę nie wymaga spełniania dodatkowych warunków. Takie akcje to ja lubię 😉 Jak udało mi się ustalić, taka oferta pojawia się cyklicznie, co najmniej od lipca. Warto więc sprawdzić czy przypadkiem Twoje konto oszczędnościowe nie urosło o 102 zł 🙂
 

Nie masz konta w ING Banku Śląskim? Załóż je i zyskaj 140 zł!

 
Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *