5000 punktów Priceless Specials za dwie transakcje kartą na dowolne kwoty!

5000 punktów Pricless Specials!
Program lojalnościowy Priceless Specials jest zapewne znany posiadaczom większości kart Mastercard. Pozwala on na zbieranie punktów za wszystkie płatności kartą Mastercard biorącą udział w programie, u partnerów oraz w określonych branżach. Po zebraniu odpowiedniej ilości punktów, wymienić je można na różnego rodzaju nagrody i vouchery. Teraz jest dodatkowa okazja, by korzystanie z programu było jeszcze bardziej opłacalne. Wystarczy dokonać dwie dowolne płatności we wskazanych miejscach, by otrzymać dodatkowe 5000 punktów! Jakie są szczegóły akcji oraz na co można wymienić wspomniane punkty, przeczytasz w dzisiejszym wpisie!

Kto może skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w akcji trzeba być posiadaczem aktywnej karty biorącej udział w programie Priceless Specials. Jeśli jeszcze w nim nie uczestniczysz, koniecznie sprawdź czy Twoja karta pozwala na takie uczestnictwo. Aktualnie na udział w programie pozwalają określone karty w następujących bankach: Alior Bank, Bank BPS, BOŚ Bank, BZWBK, City Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Lions Bank, mBank, Noble Bank, PKO BP, Reiffeisen Polbank i T-mobile Usługi Bankowe. Szczegóły sprawdzisz na stronie programu.
 
 

Jak zdobyć 5000 punktów Priceless Specials?

Jeśli masz właściwą kartę i dołączyłeś do programu, wystarczy, że w okresie 21 sierpnia – 21 września 2018 r. dokonasz co najmniej dwóch płatności kartą u dwóch różnych Partnerów akcji. Partnerami są:
– RTV Euro AGD;
– Decathlon;
– Merlin.pl;
– Black Red White;
– Diverse.
W regulaminie akcji nie ma żadnych wymagań odnośnie promocyjnych transakcji, więc nawet zakupy za kilka złotych pozwolą zdobyć nagrodę. Promocyjne 5000 punktów zostanie dodane do konta w ciągu 14 dni od daty zaksięgowania ostatniej promocyjnej transakcji i będą ważne przez 6 miesięcy. W promocji można skorzystać jednorazowo. Niestety regulamin nie precyzuje czy jeden raz na osobę czy na kartę. 
 
 

Na co można wymienić 5000 punktów Priceless Specials?

I na koniec pozostaje pytanie ile tak naprawdę jest warte 5000 punktów Priceless Specials? Według mnie najkorzystniej wypadają vouchery zamiast nagród rzeczowych. Za 2370 punktów dostępne są vouchery o wartości  50 zł do RTV Euro AGD czy Diverse, a za 4740 punktów jest do wzięcia voucher o wartości 100 zł do sklepów Decathlon. Można więc przyjąć, że promocyjne 5000 punktów ma wartość ok. 100 zł. Czasami jednak pojawiają się akcje specjalne, obniżające liczbę punktów konieczną do wymiany na poszczególne nagrody. Lista dostępnych w programie nagród jest długa, więc warto samodzielnie przejrzeć aktualny katalog.
 
Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *