50% zniżki na komunikację miejską w aplikacji Jakdojade!

50% zniżki na bilety komunikacji miejskiej
Jakdojade to obecnie chyba najpopularniejsza wyszukiwarka połączeń komunikacji miejskiej w Polsce. Od września ubiegłego roku poprzez aplikację mobilną można również nabywać bilety na przejazdy komunikacji miejskiej. Choć początkowo dostępność miast, w których można kupować  bilety była mocno ograniczona, to dziś już wygląda to znacznie lepiej. Od kilku dni w aplikacji bilety można nabywać płacąc przy pomocy Google Pay, a teraz dzięki promocji można to robić z 50% zniżką! Sprawdźmy szczegóły akcji.

Kto może skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w promocji konieczne będzie posiadanie lub zainstalowanie aplikacji mobilnej Jakdojadę na urządzeniu z systemem operacyjnym Android. Jeśli macie starszą wersję aplikacji, konieczne zaktualizujcie ją do najnowszej wersji. Aktualnie zakup biletów komunikacji miejskiej poprzez aplikację dotyczy tylko Warszawy, Łodzi, Leszna, Trójmiasta oraz Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Prace nad udostępnieniem tej funkcji w innych miastach wciąż trwają. Ponadto konieczne będzie również posiadanie aktywnych płatności Google Pay. Więcej na temat tej usługi pisałem tutaj (kiedy jeszcze nazywała się Android Pay). Jeśli jeszcze nie korzystałeś z Google Pay, to pełną listę kart, które można dodać do aplikacji znajdziesz tutaj, a poniżej możesz sprawdzić jakie banki i podmioty aktualnie umożliwiają płatności Google Pay.
Google Pay - banki umożliwiające dodanie karty

Jak zdobyć 50% zniżki na bilety komunikacji miejskiej?

Każdy bilet kupiony poprzez aplikację z wykorzystaniem płatności Google Pay  kosztuje 50% ceny standardowej. Przykładowo jeśli bilet kosztuje 4,4 zł to kupując go poprzez aplikację i płacąc w wymagany sposób wyniesie on nas 2,2 zł. Z promocji można korzystać wielokrotnie, a trwać ona będzie do 15 listopada 2018 r. lub do wyczerpania puli 184 000 zł przeznaczonych na nagrody w akcji. 
 
Przykładowo w Warszawie dostępne są następujące rodzaje biletów:
– czasowe: 20 min., 75 min., i 90 min.;
– dobowe;
– 3-dniowe;
– weekendowe;
– grupowe.
Wszystkie z nich możesz kupić z 50% zniżką 🙂


Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

2 komentarze

  1. Do płatności w aplikacji może być użyta dowolna karta. Te z listy wymienionych banków są wymagane tylko jeśli chce się płacić zbliżeniowo.

  2. Do płatności w aplikacji karta może być faktycznie dowolna. Ale żeby kupować bilety z 50% zniżką, konieczna już jest taka karta, którą można podpiąć pod Google Pay. Dlatego we wpisie jest lista banków, które takie karty wydają 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *