50% zniżki na hulajnogi Lime z kartą banku N26!

50% zniżki na hulajnogi Lime z kartą N26

Hulajnogi elektryczne przebojem wdarły się na ulice największych polskich miast, a wśród firm, które oferują tego typu przejazdy zdecydowanie najpopularniejszy jest Lime. Sama jazda na takiej hulajnodze daje sporo frajdy, chociaż przejazdy nimi nie należą do najtańszych form przemieszczania się po mieście. Teraz jednak dzięki partnerstwu Lime oraz banku N26 można cieszyć się przejazdami tańszymi o połowę i to aż do 5 grudnia 2019 r.!

Jak zyskać 50% zniżki na hulajnogi Lime?

Zasady promocji są ultra proste. Wystarczy, że w aplikacji mobilnej Lime podepniemy kartę wydaną przez bank N26 i włączymy opisywaną ofertę w portfelu Lime. Od tego momentu każdy przejazd do 5 grudnia 2019 r. opłacony kartą N26 będzie nas kosztował 50% ceny podstawowej. Standardowo opłaty w Lime wynoszą 3 zł za odblokowanie hulajnogi oraz 50 groszy za każdą minutę korzystania z niej. Dzięki podpięciu karty banku N26 ceny te wyniosą odpowiednio 1,5 zł oraz 25 groszy. Także wygląda to już całkiem rozsądnie 🙂 Przykładowo za 20 minut szaleństwa zapłacimy 6,5 zł. Na koniec dodam, że opisywana oferta obowiązuje na przejazdy nie tylko w Polsce, ale również w Austrii, Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Portugalii, Hiszpanii, Szwecji, Grecji i w Wielkiej Brytanii.

Czytaj także: Jak odchudzić swój portfel i oszczędzać na płatnościach w obcych walutach? + BONUS

Konto i karta w banku N26 za darmo!

Jeśli mamy już konto i kartę w banku N26, to sprawa jest prosta. Ale zapewne duża część z Was nie słyszała wcześniej o takim banku lub nie wie za wiele na jego temat. Dlatego spieszę  z wyjaśnieniami. N26 to niemiecki bank posiadający pełną niemiecką licencję bankową i nadzorowany przez niemiecki odpowiednik polskiej Komisji Nadzoru Finansowego – BaFIN. Umożliwia on zakładanie i zamykanie konta przez smartfona dosłownie w parę chwil. Rachunek jest prowadzony całkowicie za darmo, podobnie jak i karta płatnicza, która swoją drogą jest dość nietypowa, bo… przezroczysta 😉

50% znizki na hulajnogi Lime dzięki karcie N26!

Wybierając standardową dostawę karty pocztą nie zapłacimy ani złotówki za jej dostarczenie. N26 umożliwia też otwarcie dwóch subkont walutowych, oferuje powiadomienia push w aplikacji mobilnej po każdej transakcji, obsługuje Google Pay oraz Apple Pay, oferuje darmowe przelewy SEPA (w walucie euro), a także bezprowizyjne przewalutowania transakcji bezgotówkowych kartą po kursie Mastercarda, a więc w praktyce w najtańszy możliwy sposób 🙂 Ponadto dostajemy 5 bezpłatnych wypłat z bankomatów miesięcznie w strefie euro. Wypłaty w innych walutach obarczone są prowizją w wysokości 1,7% wartości wypłaty.

Czytaj także: 400 zł do Biedronki za przetestowanie darmowej karty Simplicity w Citi Handlowy!

Wniosek o konto można złożyć poprzez dedykowaną stronę internetową lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej, którą można pobrać ze sklepów Google Play lub App Store. Aplikacja jest co prawda po angielsku, ale sam proces rejestracji jest bardzo prosty. Wystarczy podać swoje dane, kliknąć w link aktywacyjny wysyłany na wskazany przez nas e-mail oraz dokonać weryfikacji albo w ramach tzw. wideoweryfikacji czyli krótkiej rozmowy z konsultantem banku, albo poprzez wysłanie zdjęcia dowodu osobistego lub paszportu oraz zrobienie selfie.

Aktualnie trwa program poleceń w banku N26, w którym za każde skuteczne polecenie obecny klient  może zyskać 15 euro premii. Wystarczy, że polecona osoba rejestrując się poda kod polecenia otrzymany od dotychczasowego klienta oraz wykona 1 transakcję kartą N26 w wysokości min. 15 euro. Z praktyki podpowiem, że wystarczy np. doładować konto Revolut 😉 Jeśli nie macie od kogo wziąć kodu polecenia możecie skorzystać z mojego:

sebastig2470

Z góry dziękuję! I na koniec uprzedzając pytania wspomnę, że konto można bardzo łatwo zamknąć poprzez czat z konsultantem banku. A więcej na temat partnerstwa Lime i N26 możecie poczytać tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *