50 zł za założenie Lokaty Bezkarnej w BGŻ Optima!

50 zł za założenie lokaty bezkarnej!
Lokata Bezkarna w banku BGŻ Optima, będącego częścią BGŻ BNP Paribas jest niewątpliwie jedną z najlepszych tego typu ofert na rynku. Ulokować można na niej nawet 20 000 zł z oprocentowaniem 3,5 w skali roku. A teraz ta oferta jest jeszcze lepsza! Poza samymi odsetkami z założonej lokaty zyskać można dodatkowe 50 zł! Gdyby dodać tę kwotę do otrzymanych z lokaty odsetek, to można przyjąć, że oprocentowanie depozytu wzrasta do 4,72%. Jeśli ulokujemy tylko 1000 zł, wtedy uwzględnienie premii spowoduje wzrost nominalny oprocentowania do 23,33%. Tyle nie oferuje, żadna inna forma oszczędzania z tak wysokim poziomem bezpieczeństwa jak lokata bankowa. Jak skorzystać z akcji? Sprawdźmy!

Kto może wziąć udział w promocji?

W akcji może wziąć każdy, kto w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadał żadnego konta oszczędnościowego w BGŻ Optima. Warto zaznaczyć, że posiadanie kont w BGŻ BNP Paribas nie wyklucza w udziału w promocji, ponieważ w obu przypadkach podpisywane są odrębne umowy ramowe.
 
 

Jak wziąć udział w promocji?

Jeśli spełniasz wskazane wyżej warunki, to wystarczy, że zarejestrujesz się na dedykowanej stronie promocji, a następnie bezpośrednio za jej pośrednictwem lub z linku wysłanego na Twój adres email podany przy rejestracji, złożysz wniosek o Lokatę Bezkarną wraz z Kontem Oszczędnościowym SMART. Wnioski złożone w inny sposób nie będą brały udziału w akcji.  Promocja trwa do 6 sierpnia 2018 r., ale UWAGA – w promocji przewidziano tylko 1000 sztuk promocyjnych wniosków! Po ich osiągnięciu, możliwość rejestracji zostanie zablokowana. Tego typu akcje BGŻ Optima zawsze cieszą się ogromną popularnością, dlatego nie warto zwlekać z decyzją o przystąpieniu do promocji, ponieważ może ona zakończyć się przed czasem!
Po złożeniu wniosku o lokatę będziesz miał tydzień na dokonanie przelewu na zadeklarowaną kwotę. Jeśli przelejesz więcej, to nadwyżka trafi na konto oszczędnościowe. Zwróć uwagę, żeby Twoje dane osobowe na każdym etapie czyli rejestracji na stronie promocji, wypełnienia wniosku o konto oraz przelewu były takie same.
 

Jak zdobyć 50 zł za założenie Lokaty Bezkarnej?

Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć dodatkowe 50 zł za założenie lokaty? Wystarczy ją utrzymać do końca 3-miesięcznego okresu jej trwania. Prościej się nie da 🙂 Jeśli spełnisz ten warunek, to najpóźniej do 3 grudnia 2018 r. otrzymasz maila z informacją o przyznaniu nagrody. Do 18 grudnia 2018 r. trzeba będzie się zalogować na stronie wskazanej w przesłanej wiadomości i email i podać numer konta oszczędnościowego SMART otwieranego razem z Lokatą Bezkarną. Przelewy nagród zostaną dokonane maksymalnie dwa dni po tym terminie.
 

Lokata Bezkarna – podstawowe informacje

Jak wspomniałem we wstępie Lokata Bezkarna to obecnie jedna z najlepszych lokat na rynku. Poniżej przedstawiam najważniejsze informacje na jej temat:
– oprocentowanie: 3,5% w skali roku;
– minimalna kwota lokaty: 1000 zł;
– maksymalna kwota lokaty: 20 000 zł;
– czas trwania lokaty: 3 miesiące;
– dla kogo: tylko dla osób nie posiadających konta oszczędnościowego SMART w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku;
– możliwość zerwania lokaty w dowolnym momencie bez utraty odsetek.
 
 

Rachunek Oszczędnościowy SMART – prześwietlenie oferty

Wraz z Lokatą Bezkarną otwierane jest również konto oszczędnościowe SMART, które jest prowadzone całkowicie za darmo. Po zakończeniu lokaty i odebraniu nagrody można go sprawnie zamknąć z poziomu bankowości internetowej. Aktualnie jest ono oprocentowane stawką 2,6% w skali roku, co również jest całkiem sensownym procentem. Wszystkie przelewy z tego rachunku są darmowe, ale można je wykonać tylko na powiązany numer rachunku bankowego (domyślnie jest to rachunek, z którego dokonałeś przelewu na Lokatę Bezkarną, ale potem można go zmienić, wykonując przelew autoryzujący z takiego rachunku).
 
Na koniec wspomnę, że wszystkie środki do wysokości 100 000 euro są oczywiście objęte zabezpieczeniem Bankowego Funduszu Gwarancyjnego 😉
 
 
Pełny regulamin promocji znajdziesz tutaj a Tabelę Opłat i Prowizji tutaj!

Aktualizacja
Promocja zakończyła się przed czasem! Jeśli dalej chcesz założyć Lokatę Bezkarną, ale już bez dodatkowej premii, możesz to zrobić pod tym linkiem.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *