50 zł za założenie konta w programie poleceń Santander Banku + 300 zł premii w dodatkowej promocji!

50 zł w programie poleceń Santander Banku + 300 zł na start!

W Santander Banku ruszyła już szósta edycja programu poleceń. Niestety tym razem zdecydowano się obniżyć wysokość premii jaką można w ten sposób zyskać. Obecnie zarówno osoby polecające, jak i polecane mogą zdobyć po 50 zł premii. Nowi klienci mogą jednak skorzystać równolegle z dodatkowej promocji i zyskać aż 300 zł w gotówce! Tym samym jest to jedna z najwyższych premii jakie można zyskać zakładając konto osobiste 😉

Kto może skorzystać z promocji?

Jak wspomniałem we wstępie, promocje jest tak naprawdę dwie. Aby zgarnąć obie nagrody jako nowy klient należy być osobą nie posiadającą żadnego konta osobistego prowadzonego w PLN w Santander Bank Polska co najmniej od 13 stycznia 2019 r. Jeśli chcecie skorzystać tylko z programu poleceń i zyskać 50 zł, to okres karencji jest ciut krótszy – wystarczy nie mieć konta w tym banku co najmniej od 1 lutego 2019 r.

Z kolei osobami polecającymi w ramach programu poleceń mogą być obecni posiadacze dowolnego konta osobistego w Santander Bank Polska, którzy przystąpią do programu w bankowości internetowej banku i wygenerują swój indywidualny kod polecenia. Konieczny jest również brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych oraz zgoda na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną, a także na elektroniczną formę przekazywania korespondencji.

Czytaj także: 300 zł do Biedronki za otwarcie darmowego Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas!

50 zł w programie poleceń Santander Banku!

W programie poleceń można zdobyć 50 zł premii zarówno przez osobę polecającą, jak i osobę polecaną. W tym celu należy złożyć wniosek o konto osobiste wraz z kartą płatniczą, podając we wniosku kod polecenia otrzymany od obecnego klienta Santander Banku. Jeśli nie macie takiego kodu, możecie skorzystać z mojego sprawdzonego kodu polecenia – 1010952365. Trzeba też pamiętać, żeby podczas wnioskowania o rachunek potwierdzić zapoznanie się z regulaminem programu poleceń oraz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji. Obecna edycja programu poleceń trwa do 30 kwietnia 2020 r. i w tym terminie powinna zostać zawarta umowa o konto.

Po założeniu konta oraz otrzymaniu karty płatniczej nowym klientom pozostanie już tylko co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Santander Banku oraz wykonać transakcje bezgotówkowe kartą (w tym kartą mobilną) lub BLIKIEM na łączną kwotę minimum 300 zł. Na spełnienie obu warunków mamy czas najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy. I to już wszystko! Osoby polecające nie muszą spełniać żadnych dodatkowych warunków. Bank wypłaci nagrody, czyli po 50 zł dla osoby polecającej, jak i osoby polecanej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Warto wspomnieć, że obecni klienci zyskają premię tylko za 10 pierwszych, skutecznych poleceń.

Czytaj także: 100 zł do sklepów Decathlon za otwarcie konta w Getin Banku + 50 zł w programie poleceń!

300 zł premii za 1 wpływ i  transakcji kartą lub BLIKIEM!

Aby wziąć w dodatkowej promocji, w której do zdobycia jest 300 zł w gotówce konieczne będzie zarejestrowanie się na dedykowanej stronie promocji, a następnie za jej pośrednictwem złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę wraz z usługami bankowości elektronicznej i kartą debetową najpóźniej do 29 lutego 2020 r. Co istotne, we wniosku o konto należy podać ten sam adres e-mail, co podczas rejestracji na stronie promocji. Wypełniając wniosek będziesz miał oczywiście możliwość podania kodu polecającego w ramach programu poleceń. Na koniec dodam, że do zgarnięcia pełnej puli nagród z wszystkich opisywanych promocji konieczna jest również akceptacja następujących zgód:

 • na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
 • na kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
 • na elektroniczny kanał kontaktu (EKK);

Na podstawie złożonego wniosku o konto należy zawrzeć umowę maksymalnie do 15 marca 2020 r.

Następnie, najpóźniej do 30 kwietnia 2020 r., należy wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM miesięcznie, w dwóch dowolnie wybranych i następujących po sobie miesiącach od dnia otwarcia konta (styczeń-luty, luty-marzec lub marzec-kwiecień). Za spełnienie tych warunków otrzymamy 200 zł premii. Bank nie stawia żadnych większych wymogów jakie mają być to transakcje, także pod uwagę będą brane dowolne płatności dokonane zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie.

Kolejna „stówka” do zdobycia jest w zamian za zapewnienie dodatkowo wpływów na nowootwarte konto o łącznej sumie min. 1000 zł, również w terminie do 30 kwietnia 2020 r. Pod uwagę będą brane wszystkie wpływy, więc najprościej spełnić ten warunek dokonując po prostu przelewu ze swojego konta w innym banku.

Organizator poinformuje laureatów o przyznaniu nagrody do 15 maja 2020 r. w formie wiadomości mailowej. Będziemy mieć wtedy 7 dni na ponowne zalogowanie się na stronie promocji i uzupełnienie danych niezbędnych do wypłaty bonusu. Sama kasa zostanie przelana najpóźniej do 31 maja 2020 r.

Czytaj także: Konto na selfie z premią 200 zł w banku PEKAO!

Do 300 zł zwrotu za rachunki za prąd, gaz i usług telekomunikacyjne!

Ostatnią z opisywanych korzyści jest możliwość uzyskiwania zwrotu w wysokości 1% wartości faktur za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne opłaconych z konta w Santander Banku (zarówno tradycyjnym przelewem, jak i poprzez zlecenie stałe lub polecenie zapłaty). Dodatkowo trzeba pamiętać, że na początku trzeba wysłać do banku (poprzez bankowość internetową) skan faktury od danego dostawy, tak by bank mógł potwierdzić numer rachunku bankowego, na który będą dokonywane płatności. Maksymalnie dzięki opisywanym zwrotom zyskać można 25 zł miesięcznie / 300 zł rocznie i choć uzyskanie maksymalnych kwot jest mało realne z uwagi, iż wraca do nas tylko 1% wartości opłacanych faktur, to nawet niewielkie zwroty są lepsze niż żadne 😉

Czytaj także: 400 zł na Allegro.pl z darmową kartą kredytową Simplicity w banku Citi Handlowy!

Konto Jakie Chcę – prześwietlenie oferty!

Konto Jakie Chcę jest prowadzone bez żadnych opłat. Zapłacić możemy za kartę debetową. Do wybory są trzy warianty opłat/zwolnienia z opłat do wyboru:

 • stała opłata 3 zł miesięcznie;
 • 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie (5 zł w innym wypadku);
 • 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na min. 500 zł miesięcznie (5 zł w innym wypadku).

To jaki wariant wybrać możecie zdecydować samodzielnie. Wariant drugi jest najkorzystniejszy, ponieważ kilka drobnych zakupów zwalnia nas całkowicie z opłat za korzystanie z karty debetowej. Jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów to dla osób do 26 roku życia są one darmowe. Dla osób starszych z kolei darmowe są tylko wypłaty z bankomatów własnych Santander Banku. Za pozostałe możemy zapłacić 5 zł. Na szczęście możemy za darmo wypłacać środki korzystając z BLIKA. Na koniec dodam jeszcze, że posiadacze Kont Jakie Chcę mają możliwość dokonywania darmowych przelewów ekspresowych bez limitów całkowicie za darmo!

Załóż konto w Santander Banku i zyskaj 350 zł!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

1 komentarz

 1. Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń: 1009890838
  Do zgarnięcia za to jest po 50 zł. dla każdej ze stron (niestety ale od tej edycji Bank obniżył premię). Musisz jedynie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy wykonać płatności kartą na co najmniej 300zł. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *