50 zł za założenie konta w Getin Banku + 500 zł w programie poleceń!

Program poleceń w Getin Banku!

W Getin Banku wystartowała kolejna edycja programu poleceń. To ponownie świetna okazja, by zyskać 50 zł premii za założenie konta osobistego (obowiązuje baaardzo krótki okres karencji dla byłych klientów!) i nawet 500 zł za polecanie je innym. A dodatkowo skorzystać można z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym i lokaty mobilnej.

Kto może skorzystać z oferty?

Osobami polecającymi w programie poleceń mogą być obecni, pełnoletni klienci Getin Banku, którzy posiadają w nim konto osobiste prowadzone w złotych. Dodatkowo nie można złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych dla celów marketingowych oraz należy wyrazić i utrzymać w całym okresie promocji zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym na adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego.

Natomiast osobami polecanymi mogą zostać nowi klienci, rozumiani jako osoby, które nie posiadały konta osobistego w Getin Banku na dzień 31 października 2019 r. Tym samym okres karencji jest tutaj baaaardzo krótki! Warto zaznaczyć, że nowi klienci po założeniu konta będą mogli wygenerować własny kod polecający i samemu polecać konto innym.

Czytaj także: Aż 400 zł z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji konieczne jest przede wszystkim zapisanie się przez obecnego klienta banku do programu poleceń i wygenerowanie indywidualnego kodu polecenia. Można to zrobić w oddziałach banku i telefonicznie, choć najłatwiej będzie to zrobić poprzez bankowość internetową lub mobilną banku. Po otrzymaniu kodu można już przekazywać go innym osobom, które są zainteresowane założeniem konta. Jeśli nie macie kogoś, kto może się podzielić z Wami kodem polecenia, to możecie skorzystać z mojego – Y3NY9H.

Osoby polecone wystarczy, że złożą wniosek o założenie konta z podaniem otrzymanego kodu polecenia i na jego podstawie zawrą umowę o prowadzenie rachunku. Składając wniosek nie można złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych dla celów marketingowych oraz wyrazić  i utrzymać w całym okresie promocji zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym na adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego, a także wyrazić zgodę na przekazanie przez bank obecnemu klientowi informacji objętych tajemnicą bankową niezbędnych do uzyskania nagrody. Samo złożenie wniosku o konto może nastąpić w dowolny sposób np. przez Internet. Konto musi zostać aktywowane najpóźniej do 29 lutego 2020 r.

Czytaj także: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową w Citi Handlowy!

Jak zdobyć nagrodę w programie poleceń?

Nowi klienci, którzy skorzystają z oferty wystarczy, że spełnią jeden prosty warunek. Konieczne jest zapewnienie na nowootwarte konto wpływu w wysokości min. 1000 zł przez 3 kolejne miesiące, licząc od miesiąca następującego po miesiącu aktywacji konta. Wpływ może pochodzić z rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Noble Bank. I to tyle! Obecni klienci nie muszą spełniać żadnych dodatkowych warunków. Oczywiście trzeba pamiętać, by do dnia wypłaty nagrody być posiadaczem aktywnego konta oraz nie wycofywać wspomnianych wcześniej zgód marketingowych.

Czytaj także: 150 zł za założenie konta dla młodych w Santander Banku + 230 zł w dodatkowych promocjach + zwroty za rachunki!

Kiedy nastąpi przekazanie premii?

Osoby polecające po spełnieniu warunków oferty otrzymają 100 premii (dodatkowe 23 zł zostanie odprowadzone przez bank na rachunek Urzędu Skarbowego z tytułu podatku) za każde skuteczne polecenie, a osoby polecane 50 zł (premia ta nie jest opodatkowana). Nagrody będą wypłacane do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Co ważne obecni klienci otrzymają premię za pierwsze 5 skutecznych poleceń, więc zdobyć mogą w sumie nawet 500 zł! Nowi klienci po założeniu konta mogą wygenerować własny kod polecający i tym samym zgarniać kolejne premie za skuteczne polecenia.

Czytaj także: Konto Jakże Osobiste w Alior Banku z premią 200 zł w gotówce!

3,5% i 2,8% na koncie oszczędnościowym do kwoty 210 tys. zł i lokata mobilna na 3%!

Premia z programu poleceń to nie jedyna korzyść jaką można zyskać zakładając konto osobiste w Getin Banku. Wszystkich oszczędzających z pewnością zainteresuje możliwość skorzystania z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Te wynosi 2,8% w skali roku do kwoty nawet 200 tys. zł przez 122 dni! O szczegółach pisałem tutaj. Dodatkowo osoby, które nie posiadały konta w Getin Banku co najmniej od 11 maja 2017 r. mogą skorzystać z jeszcze wyższego oprocentowania w wysokości 3,5% dla kwoty do 10 tys. zł przez okrągły rok! Wymagane jest jednak zapewnienie comiesięcznego wpływu na konto osobiste w wysokości min. 1000 zł. Ponadto skorzystać można z lokaty mobilnej zakładanej poprzez aplikację mobilną banku, która oferuje 3% do kwoty 10 000 zł i trwa 3 miesiące.

Czytaj także: 200 zł w gotówce za założenie Konta Przekorzystnego w banku PEKAO!

Konto Proste Zasady – prześwietlenie oferty

Konto Proste Zasady, które należy założyć w ramach promocji ma bardzo jasne i moim zdaniem uczciwe zasady opłat i warunków zapewniających bezpłatność jego użytkowania. Prowadzenie konta jest darmowe dla osób do 26 roku życia, a dla starszych nic nie kosztuje pod warunkiem wykonania zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM (inaczej 8 zł). Natomiast karta debetowa do rachunku jest bezwarunkowo darmowa niezależnie od wieku. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce również nic nie kosztują.

Załóż konto z polecenia w Getin Banku!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

1 komentarz

  1. Witam
    Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej VI Edycji: AWER37
    Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *