50 zł za założenie karty Twisto + 50 zł za każde polecenie!

Twisto Free + 100 zł premii!

Karty Twisto przebojem wdarły się na polski rynek. W miesiąc od ich debiutu, Twisto pochwaliło się, że posiada już ponad 70 tys. użytkowników, a każdego dnia odnotowywana jest rejestracja średnio 2500 kolejnych osób! Zapewne spory wpływ na ten fakt mają organizowane przez Twisto promocje związane z założeniem karty. Aktualnie zakładając ją w programie poleceń zyskać można 50 zł. Dodatkowo, za każde skuteczne polecenia tego produktu innym otrzymamy kolejne 50 zł!

Co to jest Twisto Free?

Na początek kilka słów czym w ogóle jest omawiane rozwiązanie. Twisto Free to tak naprawdę kredyt odnawialny, z którego skorzystać można płacąc wydaną do niego kartą Mastercard za zakupy zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Co ważne, wydawana karta działa jak karta obciążeniowa, więc nie mamy możliwości wypłaty środków z bankomatów. Twisto udostępnia limity kredytowe w wysokości od 300 do nawet 10 000 zł. Sam limit jest darmowy przez 45 dni i dopiero gdy w tym terminie nie spłacimy kwoty, którą wydaliśmy kartą Twisto będą naliczane odsetki. Wystarczy zatem pilnować terminu spłaty i możemy cieszyć się darmowymi, dodatkowymi środkami nawet przez półtora miesiąca. W praktyce wygląda to w sposób następujący:

  • dokonujemy zakupów, płacąc za nie kartą Twisto bez angażowania własnych środków,
  • na koniec miesiąca otrzymujemy zestawienie wszystkich dokonanych transakcji i mamy 15 dni na spłatę całości zadłużenia (czyli grace period wynosi 45 dni),
  • dokonujemy spłaty w podanym terminie (za pośrednictwem tradycyjnego przelewu lub BLIKIEM) i nie ponosimy żadnych dodatkowych opłat.

Co ciekawe limit przyznawany jest wyłącznie na podstawie składanego oświadczenia bez konieczności przedstawiania żadnych zaświadczeń o zarobkach oraz bez weryfikacji w bazie BIK, a jego przyznanie również nie jest w niej odnotowywane, więc nie wpływa na naszą zdolność kredytową w tradycyjnych bankach.

Karta Twisto to również bardzo ciekawe rozwiązanie dla płatności dokonywanych w walutach obcych. Takie płatności są bowiem przeliczane na złotówki po kursach organizacji płatniczej Mastercard, a więc są lepsze niż oferta kantorów stacjonarnych, a nawet internetowych! Warto więc korzystać z Twisto np. kupując w zagranicznych serwisach internetowych lub podczas wyjazdów poza Polskę. Z Twisto korzystać będzie można wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty płatnicze Mastercard.

Czytaj także: Jak odchudzić swój portfel i oszczędzać na płatnościach w obcych walutach? + BONUS

Na czym zarabia Twisto?

Zastanawiacie się pewnie na czym w takim razie zarabia Twisto, skoro sama usługa jest za darmo? Jeśli wszystkie poniesione wydatki w ramach przyznanego limitu uregulujemy we wskazanym terminie, to faktycznie nie poniesiemy żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli jednak nie mamy w danej chwili wystarczających środków, to możliwe jest przesunięcie terminu spłaty na kolejny miesiąc i wiąże się to z opłatą w wysokości 4,5% wysokości zadłużenia, czyli np. 4,5 zł za każde wydane 100 zł. Całością wydatków i terminem spłaty możemy łatwo zarządzać z poziomu przejrzystej aplikacji mobilnej.

Czytaj także: 200 zł premii za założenie IKZE w AXA TFI oraz nawet 1829,76 zł ulgi podatkowej!

50 zł za założenie karty Twisto!

Jeśli nie posiadasz jeszcze karty Twisto możesz ją założyć w ramach programu poleceń. W tym celu wystarczy, że najpóźniej do 19 grudnia 2019 r. zarejestrujesz się na stronie twisto.pl podając przy tym kod polecenia od obecnego klienta Twisto oraz zawnioskujesz o limit kredytowy Twisto Free wraz z kartą debetową. Jeśli nie masz osoby, od której możesz uzyskać kod polecenia, to możesz skorzystać z mojego, sprawdzonego kodu: PEWNEJAKWBANKU, lub dla ułatwienia kliknąć w dedykowany link.

Wypełnienie wniosku zaczynamy od podania adresu e-mail i ustalenia hasła. W kolejnym kroku należy zaznaczyć 4 pierwsze zgody w udostępnionym formularzu, tak jak jest to zaznaczone na screenie poniżej.

Twisto Free z premią

Następnie podajemy imię i nazwisko, kraj stałego pobytu, adres zamieszkania PESEL i numer telefonu. Potem wystarczy podać kilka ogólnych danych dotyczących naszego stanu cywilnego, zarobków i kosztów życia oraz wskazać jakiej wysokości limit chcemy otrzymać.

W kolejnym kroku przechodzimy do zamówienia karty płatniczej. Co ciekawe możemy na awersie karty mieć wskazany dowolnie wybrany pseudonim, a wszystkie dane identyfikacyjne są zawarte na odwrocie karty. Do wyboru mamy kartę w kolorze żółtym albo ciemnoszarym.

darmowa karta Twisto

Ostatnim krokiem jest weryfikacja tożsamości. W tym celu należy wykonać przelew weryfikacyjny o wartości 1 zł z naszego konta bankowego w celu potwierdzenia danych ze złożonego wniosku. Aktualnie, z uwagi, na dużą liczbę wnioskujących o kartę, proces sprawdzenia zgodności danych z wniosku z danymi z przelewu weryfikacyjnego może potrwać nawet kilka dni.

Po zawarciu umowy, pozostanie nam już tylko… czekać na przekazanie bonusu. Nie ma konieczności spełniania żadnych dodatkowych warunków. Premia zostanie przekazana nie w gotówce, ale w punktach Twisto. Te z kolei można wykorzystać na spłatę zadłużenia. Czyli w praktyce możemy dokonać zakupów kartą Twisto w dowolnych wybranych przez siebie miejscach o łącznej wartości 50 zł, a otrzymane 50 punktów przeznaczyć na spłatę tych wydatków. Zazwyczaj bonus przyznawany jest od razu po rejestracji, ale zgodnie z regulaminem najpóźniej otrzymasz go do 19 stycznia 2020 r.

Czytaj także: Telefon LG K30 Dual SIM w zamian za wyrobienie darmowej karty kredytowej Simplicty w Citi Handlowy!

50 zł za każde polecenie karty Twisto!

Podstawowa nagroda za założenie Twisto Free to jednak nie wszystko. Zyskać też można polecając tę kartę innym. W ten sposób można otrzymać 50 zł (a właściwie 50 punktów) za każde skuteczne polecenie. Po założeniu karty będziesz mógł zapisać się do programu poleceń oraz wygenerować swój własny, unikalny kod polecający. Z kolei każda osoba, która założy Twisto Free z Twojego polecenia również zyska 50 zł i dalej będzie mogła polecać kartę innym 😉

Załóż Twisto Free wraz z kartą Mastercard!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *