50 zł za założenie bezpłatnej karty Twisto!

Twisto Free + 100 zł premii!

Wystartowała właśnie nowa edycja promocji związanej z założeniem darmowej karty Twisto, która zyskuje coraz większą popularność nie tylko w Polsce. W naszym kraju korzysta z niej już ponad 150 tys. osób! W związku z tak dynamicznym przyrostem nowych użytkowników nic dziwnego, że Twisto zdecydowało się okroić wysokość premii do 50 zł. Dalej jednak można ją zdobyć na ultra prostych zasadach 😉

Co to jest Twisto Free?

Na początek, dla przypomnienia, kilka słów czym w ogóle jest omawiane rozwiązanie. Twisto Free to tak naprawdę kredyt odnawialny, z którego skorzystać można płacąc wydaną do niego kartą Mastercard za zakupy zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Twisto udostępnia limity kredytowe w wysokości od 300 do nawet 10 000 zł. Sam limit jest darmowy przez 45 dni i dopiero gdy w tym terminie nie spłacimy kwoty, którą wydaliśmy kartą Twisto będą naliczane odsetki. Wystarczy zatem pilnować terminu spłaty i możemy cieszyć się darmowymi, dodatkowymi środkami nawet przez półtora miesiąca. W praktyce wygląda to w sposób następujący:

  • dokonujemy zakupów, płacąc za nie kartą Twisto bez angażowania własnych środków,
  • na koniec miesiąca otrzymujemy zestawienie wszystkich dokonanych transakcji i mamy 15 dni na spłatę całości zadłużenia (czyli grace period wynosi 45 dni),
  • dokonujemy spłaty w podanym terminie (za pośrednictwem tradycyjnego przelewu lub BLIKIEM) i nie ponosimy żadnych dodatkowych opłat.

Co ciekawe limit przyznawany jest wyłącznie na podstawie składanego oświadczenia bez konieczności przedstawiania żadnych zaświadczeń o zarobkach oraz bez weryfikacji w bazie BIK, a jego przyznanie również nie jest w niej odnotowywane, więc nie wpływa na naszą zdolność kredytową w tradycyjnych bankach.

W ostatnim czasie Twisto udostępniło również możliwość dzielenia płatności za rachunki z innymi osobami, nawet jeśli nie posiadają one Twisto. Idziesz ze znajomymi na pizzę? Zapłać Twisto i w aplikacji podziel rachunek za pomocą funkcji Split (nie muszą to być równe kwoty, więc jak ktoś zje za duży kawałek, to wiesz co trzeba zrobić 😉 ). Prośba o uregulowanie płatności pojawi się w aplikacji lub dotrze mailem/SMSem, a znajomi będą mieli 7 dni na dokonanie płatności BLIKIEM lub tradycyjnym przelewem.

Czytaj także: 300 zł na przejazdy Boltem za otwarcie konta w BNP Paribas!

Transakcje walutowe z kartą Twisto!

Karta Twisto to również bardzo ciekawe rozwiązanie dla płatności dokonywanych w walutach obcych. Takie płatności są bowiem przeliczane na złotówki po kursach organizacji płatniczej Mastercard, a więc są lepsze niż kursy kantorów stacjonarnych, a nawet internetowych! Warto więc korzystać z Twisto np. kupując w zagranicznych serwisach internetowych lub podczas wyjazdów poza Polskę. Z Twisto korzystać będzie można wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty płatnicze Mastercard. Co ważne, wydawana karta działa jak karta obciążeniowa, więc nie będziemy mieć możliwości wypłaty środków z bankomatów.

Czytaj także: 100 zł do sklepów Decathlon za otwarcie konta w Getin Banku + 50 zł w programie poleceń!

50 zł bonusu za założenie Twisto Free!

Aby zdobyć premię o wartości 50 zł należy złożyć wniosek o limit kredytowy Twisto Free wraz z kartą debetową za pośrednictwem dedykowanego linku. Wnioski złożone w inny sposób nie będą niestety kwalifikowały się do naliczania bonusu. Jest to bardzo ważne, ponieważ w Internecie możecie znaleźć wiele linków, jednak nie każdy z nich kwalifikuje się do promocji!

Wypełnienie wniosku zaczynamy od podania adresu e-mail i ustalenia hasła. W kolejnym kroku należy zaznaczyć 4 pierwsze zgody w udostępnionym formularzu, tak jak jest to zaznaczone na screenie poniżej.

Twisto Free z premią

Następnie podajemy imię i nazwisko, kraj stałego pobytu, adres zamieszkania PESEL i numer telefonu. Potem wystarczy podać kilka ogólnych danych dotyczących naszego stanu cywilnego, zarobków i kosztów życia oraz wskazać jakiej wysokości limit chcemy otrzymać.

W kolejnym kroku przechodzimy do zamówienia karty płatniczej. Co ciekawe możemy na awersie karty mieć wskazany dowolnie wybrany pseudonim, a wszystkie dane identyfikacyjne są zawarte na odwrocie karty. Do wyboru mamy kartę w kolorze żółtym albo szarym.

kart Twisto

Ostatnim krokiem jest weryfikacja tożsamości. W tym celu należy wykonać przelew weryfikacyjny o wartości 1 zł z naszego konta bankowego w celu potwierdzenia danych ze złożonego wniosku.

Po zawarciu umowy, pozostanie nam już tylko… czekać na przekazanie bonusu. Nie ma konieczności spełniania żadnych dodatkowych warunków. Premia zostanie przekazana nie w gotówce, ale w punktach Twisto. Te z kolei można wykorzystać na spłatę zadłużenia. Czyli w praktyce możemy dokonać zakupów kartą Twisto w dowolnych wybranych przez siebie miejscach o łącznej wartości 50 zł, a otrzymane 50 punktów przeznaczyć na spłatę tych wydatków.

Na koniec ważna kwestia – promocja trwa do wyczerpania puli 5000 nagród, więc zdecydowanie nie warto zwlekać z przystąpieniem do akcji! Poprzednia edycja tej promocji zakończyła się bardzo szybko! Jeśli Twisto Free nie spełni Waszych oczekiwań możecie je zamknąć wysyłając wiadomość e-mail na adres kontakt@twisto.pl z adresu email podanego podczas rejestracji.

Czytaj także: HIT! 300 zł za otwarcie konta w Santander Banku + do 230 zł w pozostałych promocjach!

Na czym zarabia Twisto?

Zastanawiacie się pewnie na czym w takim razie zarabia Twisto, skoro sama usługa jest za darmo? Jeśli wszystkie poniesione wydatki w ramach przyznanego limitu uregulujemy we wskazanym terminie, to faktycznie nie poniesiemy żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli jednak nie mamy w danej chwili wystarczających środków, to możliwe jest przesunięcie terminu spłaty na kolejny miesiąc i wiąże się to z opłatą w wysokości 4,5% wysokości zadłużenia, czyli np. 4,5 zł za każde wydane 100 zł. Całością wydatków i terminem spłaty możemy łatwo zarządzać z poziomu przejrzystej aplikacji mobilnej.

Czytaj także: Konto na selfie z premią 200 zł w banku PEKAO!

Program poleceń Twisto!

Po założeniu Twisto można również skorzystać z programu poleceń i zarabiać na zachęcaniu znajomych i rodziny do założenia tej karty. W programie poleceń nowi klienci, jak i również osoby polecające, zyskują po 50 zł. Szczegółowo program poleceń prześwietlałem w osobnym wpisie.

Załóż kartę Twisto i odbierz 50 zł!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *