50 zł do Biedronki za podwyższenie limitu na karcie kredytowej w Citi Handlowy!

50 zł do Biedronki za podwyższenie limitu na karcie kredytowej

Wystartowała właśnie świetna okazja skierowana do posiadaczy kart kredytowych w banku Citi Handlowy. A tych wśród czytelników bloga zapewne jest sporo, ponieważ bank ten regularnie serwuje promocje związane z założeniem karty kredytowej, oferując różnego rodzaju vouchery i nagrody rzeczowe, jak np. smartfon LG K30 Dual SIM czy bon o wartości 400 zł do Leroy Merlin. Tym razem do zdobycia jest 50 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka, w zamian za podwyższenie limitu posiadanej karty kredytowej!

Kto może skorzystać z promocji?

Oferta skierowana jest wyłączenie do posiadaczy kart kredytowych w banku Citi Handlowy, którzy otrzymają zaproszenie do wzięcia udziału w promocji drogą elektroniczną (przez SMS, email lub wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online), drogą telefoniczną, w oddziale Citi Handlowy typu Smart lub Smart mini. W moim przypadku, po zalogowaniu się do bankowości internetowej, w sekcji „Pożyczki” czekał taki oto baner:

50 zł do Biedronki za podwyższenie limitu na karcie kredytowej

Zgodnie z regulaminem promocja trwa do 22 grudnia 2019 r., więc jeśli dotychczas nie dostaliście zaproszenia, to być może nie wszystko stracone, a bank wysyła zaproszenia partiami. Oczywiście warunkiem otrzymania takiej propozycji jest posiadanie wyrażonych zgód marketingowych. W innym wypadku bank nie będzie miał możliwości wysyłać Wam tego typu ofert.

Czytaj także: 100 zł za skorzystanie z darmowej pożyczki w NetCredit!

Jak zdobyć 50 zł do Biedronki od Citibanku?

A co trzeba spełnić żeby otrzymać wspomniany bon o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka? Wystarczy zwiększyć posiadany limit na karcie kredytowej. Regulamin wskazuje, że należy zawrzeć:

Porozumienie do Umowy o Kartę Kredytową Citibank w zakresie Podwyższenia Limitu kredytu na kwotę nie mniejszą niż 5000 PLN i nie większą niż kwota zakomunikowana w ofercie

I to tyle! Samo porozumienie zawiera się w pełni online i zatwierdza smsem, więc całość zajmuje kilka chwil. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ w promocji obowiązuje limitowana pula nagród – 5000 sztuk. Nagroda zostanie wysłana poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online nie później niż do 30 dni liczonych od daty zawarcia Porozumienia w zakresie podwyższenia limitu kredytu na karcie. Trzeba jednak pamiętać, że do czasu otrzymania nagrody karta musi pozostać aktywna, nie może znajdować się w okresie wypowiedzenia, ani nie można złożyć dyspozycji zmniejszenia limitu.

Sam bon do Biedronki będzie miał postać 13 cyfrowego kodu, który trzeba będzie podać kasjerowi przed sfinalizowaniem zakupów. Z bonu można korzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania środków, jednak nie dłużej niż do 31 października 2020 r., ponieważ taka będzie jego data ważności.

Na koniec ważna informacja – zwiększenie limitu jest w pełni darmowe! Podobnie jak i jego zmniejszenie, gdyście chcieli się na to zdecydować po odebraniu nagrody 😉 W tym celu wystarczy wysłać wiadomość za pośrednictwem bankowości internetowej, wskazując do jakiej kwoty chcecie, by limit został zmniejszony.

Czytaj także: 50 zł za założenie karty Twisto + 50 zł za każde polecenie!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *