4×100 zł do wykorzystania na Allegro.pl za założenie karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas!

400 zł za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas!
Niedawno pisałem o promocji Citibanku, który oferuje 300 zł w formie vouchera do wykorzystania na Allegro.pl a teraz pojawiła się kolejna okazja by zyskać możliwość darmowych zakupów na najpopularniejszym serwisie aukcyjnym w Polsce – Allegro.pl. Bank BGŻ BNP Paribas oferuje nawet 400 zł za założenie karty kredytowej w tym banku! Za taką kwotę można zrealizować całkiem solidne zakupy 🙂 Co trzeba zrobić żeby mieć taką możliwość? Jakie są warunki promocji oraz na co trzeba uważać? Sprawdźmy to!

Kto może skorzystać z promocji?

W promocji mogą wziąć osoby pełnoletnie, które w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy o kartę kredytową w banku BGŻ BNP Paribas w ramach niniejszej promocji, nie miały żadnej innej karty kredytowej w tym banku. I to tyle. Co ważne bank nie wyklucza z udziału w akcji posiadaczy zwykłego konta osobistego w BGŻ BNP Paribas.
 

Jak przystąpić do promocji?

Aby skorzystać z akcji trzeba wypełnić formularz kontaktowy na dedykowanej stronie internetowej. Pamiętać należy też o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz w celu przesyłania informacji handlowej oraz nie odwołać ich w trakcie trwania promocji. Wymagane zgody to zgodna numer 1 i 2 formularza promocji. Dla ułatwienia poniżej przedstawiam screen, gdzie w czerwonej ramce zaznaczyłem zgody obowiązkowe żeby otrzymać nagrodę. 
 
Po wypełnieniu formularza, w ciągu kilku dni zadzwoni konsultant banku, który poprowadzi Cię przez dalszą część procesu wnioskowania o kartę. Czas na zawarcie samej umowy mamy do 31 marca 2018 r.


4×100 zł do wykorzystania na Allegro.pl!

Do zdobycia są 4 bony o wartości 100 zł każdy. Aby je otrzymać konieczne będzie wydanie otrzymaną kartą kredytową w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych kwoty od 500 do 2000 zł.
Bank przyzna nam odpowiednią ilość nagród w zależności od kwoty jaką wydamy zgodnie z poniższą rozpiską:
 
a. za transakcje na łączną kwotę od 500 zł do 999,99 zł –  1 nagroda
b. za transakcje na łączną kwotę od 1000 zł do 1499,99 zł – 2 nagrody
c. za transakcje na łączną kwotę od 1500 zł do 1999,99 zł – 3 nagrody
d. za transakcje na kwotę równą lub wyższą niż 2000 zł – 4 nagrody
 
Co ciekawe mogą to być nie tylko zwykłe płatności bezgotówkowe w sklepach lub Internecie ale również przelewy z rachunku karty oraz wypłaty z bankomatów, choć w przypadku kart kredytowych polecam korzystać tylko z pierwszego z wymienionych rodzajów transakcji. W przypadku pozostałych bank pobierze prowizję zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji.
 
Ostatnią ważną kwestią jest konieczność terminowej spłaty całości kwoty jaką wydamy otrzymaną kartą, w terminie wskazanym na wyciągu generowanym po każdym okresie rozliczeniowym. To jednak jest dla wszystkich łowców okazji bankowych sprawą oczywistą, wszak tylko spłata całości zadłużenia w okresie bezodsetkowym nie spowoduje konieczności poniesienia dodatkowych opłat.
 

Jak odebrać nagrodę?

Będąc precyzyjnym nagrodą w promocji nie są bezpośrednio vouchery ale 30 000 punktów w programie Mambonus prowadzonym przez BGŻ BNP Paribas. Ale spokojnie, taka ilość punktów pozwala właśnie na ich wymianę na 4 bony o wartości 100 zł każdy do wykorzystania w serwisie Allegro.pl. Jeśli jednak komuś taka nagroda nie do końca pasuje, to otrzymane punkty może wymienić na vouchery do innych sklepów lub dowolną, inną nagrodę z katalogu programu. Przystąpienie jak i korzystanie z programu Mambonus jest całkowicie darmowe. Rejestracji w programie możecie dokonać tutaj po otrzymaniu karty kredytowej. Same punkty zostaną przyznane w terminie 5 dni roboczych od zaksięgowania transakcji wykonanych kartą, a ich wymiany na vouchery do Allegro.pl będzie można dokonać w okresie 3 miesięcy od naliczenia punktów.
 

A ile to wszystko kosztuje?

Standardowa karta kredytowa Mastercard (to najtańsza w ofercie banku karta, którą można wyrobić w ramach promocji) może nas kosztować aż 72 zł rocznie. Jednak z doniesień czytelników wynika, że w trakcie rozmowy z konsultantem można wynegocjować zwolnienie z opłaty na pierwszy rok. Warto spróbować, a nawet jeśli się nie uda to nikt nie zmusza nas byśmy kartę utrzymywali przez cały rok (a więc do czasu pobrania opłaty). Możemy z niej zrezygnować nawet niedługo po otrzymaniu nagród 🙂

 
Pełny regulamin promocji znajduje się tutaj a aktualna Tabela Opłat i Prowizji tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *