400 zł za założenie karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas!

400 zł za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas!
Wczoraj pisałem o okazji na zdobycie nawet 500 zł w formie voucherów do sklepów Biedronka a dziś kolejna okazja związana z wyrobieniem karty kredytowej, tym razem w banku BGŻ BNP Paribas. Zyskać można nawet 400 zł w formie voucherów, a właściwie 120 000 punktów w programie mamBONUS, które umożliwiają wymianę właśnie na vouchery. Choć strona promocji mówi o voucherach do wykorzystania w sklepach stacjonarnych oraz internetowym RTV EURO AGD, to nic nie stoi na przeszkodzie by skorzystać z voucherów do innych sklepów, dostępnych na stronie programu mamBONUS, za pośrednictwem której będzie następowała wymiana punktów. Sprawdźmy warunki akcji!
 

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest przeznaczona dla wszystkich, którzy spełniają następujące warunki:
– zawrą z bankiem BGŻ BNP Paribas umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold w okresie trwania promocji tj. do 30 czerwca 2018 r.;
– terminowo spłacają swoje zobowiązania wobec banku;
– w okresie 12 miesięcy przed dniem zawarcia umowy o kartę w ramach promocji, nie posiadają żadnej innej karty kredytowej w tym banku, nie rozwiązali takiej umowy lub nie stała się ona nieważna;
– nie są pracownikami banku lub innych podmiotów z grupy kapitałowej zatrudnionymi na podstawie umowy o pracę lub umów cywilnoprawnych.
Tym samym posiadacze innych produktów w banku np. kont osobistych nie są wykluczeni z udziału w promocji 🙂
 

 

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji konieczne będzie złożenie wniosku o kartę poprzez dedykowany formularz dostępny na stronie promocji tutaj lub w oddziałach banku. Składając wniosek w oddziale koniecznie należy upewnić się, że zostanie on podpięty do właściwej promocji. Zdarzają się bowiem sytuacje, że pracownicy banków składają wnioski w taki sposób, by samemu uzyskać prowizję za pozyskanie klienta, co niekoniecznie oznacza uwzględnienie w ramach promocji. Składając wniosek przez Internet na stronie promocji nie ma takiego ryzyka.
 

4×100 zł w voucherach do wykorzystania w RTV EURO AGD lub innych sklepach!

Do zdobycia są 4 bony o wartości 100 zł każdy za każde 30 000 punktów. Aby je otrzymać konieczne będzie wydanie otrzymaną kartą kredytową w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych kwoty od 500 do 2000 zł.
Bank przyzna nam odpowiednią ilość nagród w zależności od kwoty jaką wydamy zgodnie z poniższą rozpiską:
a. za transakcje na łączną kwotę od 500 zł do 999,99 zł –  1 nagroda
b. za transakcje na łączną kwotę od 1000 zł do 1499,99 zł – 2 nagrody
c. za transakcje na łączną kwotę od 1500 zł do 1999,99 zł – 3 nagrody
d. za transakcje na kwotę równą lub wyższą niż 2000 zł – 4 nagrody
 
Co ciekawe mogą to być nie tylko zwykłe płatności bezgotówkowe w sklepach lub Internecie ale również przelewy z rachunku karty oraz wypłaty z bankomatów, choć w przypadku kart kredytowych polecam korzystać tylko z pierwszego z wymienionych rodzajów transakcji. W przypadku pozostałych bank pobierze prowizję zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji.
 
Ostatnią ważną kwestią jest konieczność terminowej spłaty całości kwoty jaką wydamy otrzymaną kartą, w terminie wskazanym na wyciągu generowanym po każdym okresie rozliczeniowym. To jednak jest dla wszystkich łowców okazji bankowych sprawą oczywistą, wszak tylko spłata całości zadłużenia w okresie bezodsetkowym nie powoduje konieczności poniesienia dodatkowych opłat.
 

Jak odebrać nagrodę?

Jak wspomniałem we wstępie nagrodą w promocji nie są bezpośrednio vouchery ale punkty w programie mamBONUS prowadzonym przez BGŻ BNP Paribas. Strona promocji mówi o voucherach możliwych do wykorzystania w sklepach stacjonarnych lub internetowym RTV EURO AGD, jednak otrzymane punkty może wymienić na vouchery do innych sklepów lub dowolną, inną nagrodę z katalogu programu. Przystąpienie jak i korzystanie z programu Mambonus jest całkowicie darmowe. Rejestracji w programie należy dokonać tutaj, najlepiej od razu po otrzymaniu karty kredytowej. Same punkty zostaną przyznane w terminie 5 dni roboczych od zaksięgowania transakcji wykonanych kartą, a ich wymiany na vouchery będzie można dokonać w okresie 3 miesięcy od naliczenia punktów.
 

 

5000 punktów mamBONUS  w dodatkowej promocji!

Aktualnie trwa jeszcze jedna promocja pozwalająca zwiększyć zyski z założenia karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas. Jeśli do końca drugiego miesiąca następującego po zawarciu umowy o kartę wykonane zostaną min. 4 płatności na kwotę 50 zł to przyznane zostanie dodatkowe 5000 punktów w programie mamBONUS.
 

A ile to wszystko kosztuje?

Karta kredytowa w BGŻ BNP Paribas może nas kosztować 72 zł rocznie w przypadku karty Mastercard Standard lub 150 zł rocznie w przypadku karty Mastercard Gold lecz aktualnie trwa promocja, w której w bardzo łatwy sposób można pozbyć się tej opłaty w pierwszym roku użytkowania karty. Wystarczy, że wydamy otrzymaną kartą min 500 zł w przypadku karty Mastercard Standard lub min. 1000 zł w przypadku karty Mastercard Gold w ciągu 2 pierwszych cykli rozliczeniowych i wspomniane opłaty nie zostaną pobrane. Tym samym spełniając warunki promocji, jednocześnie zapewniony jest brak opłat w pierwszym roku 🙂
 
 
Pełny regulamin promocji z voucherami znajduje się tutaj, promocji z 5000 punktów na start tutaj a Tabela Opłat i Prowizji tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *