400 zł w gotówce za założenie darmowej karty Simplicity!

400 zł za kartę kredytową w Citibanku!
Po kliku promocjach Citibanku, w których do zdobycia były vouchery np. do sklepów sieci Decathlon czy Biedronka, tym razem wystartowała promocja kart kredytowych Citibanku, w której jest możliwość zdobycia gwarantowanej premii w gotówce! Biorąc po uwagę skrócony okres karencji dla byłych klientów oraz umożliwienie wnioskowania o kartę osobom już 18 roku życia, wydaje się, że opisywana akcja może przekonać do siebie osoby dotychczas niezdecydowane 😉 Sprawdźmy zatem jakie warunki trzeba spełnić by zdobyć nagrodę!

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja jest przeznaczona dla nowych klientów banku rozumianych jako osoby, które po 1 czerwca 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku. Z uwagi, iż jest to produkt kredytowy, należy również posiadać zdolność kredytową by taką kartą otrzymać. Jak wspomniałem we wstępie,  od niedawna umożliwiono ubieganie się o kartę osobom młodym od 18 r. życia.  Na stronie promocji wskazane są następujące minimalne wymagania względem osób ubiegających się „kredytówkę”:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł.

Posiadanie innych produktów w Citibanku nie wyklucza z udziału w promocji.
 
 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli chcesz wziąć udział w akcji wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy na dedykowanej stronie promocji tutaj. Następnie w ciągu kilku dni zadzwoni konsultant, który poprowadzi Cię przez dalszą część procesu wnioskowania o kartę. Z wachlarza różnych kart kredytowych oferowanych przez bank polecam wybrać kartę Simplicity – tylko ona jest bowiem darmowa. Wybierając ją, nie zapłacisz nic za jej wydanie oraz użytkowanie (brak opłat miesięcznych i rocznych). Pamiętaj, że karty kredytowe charakteryzują się okresem bezodsetkowym, dlatego tylko spłata całości zadłużenia w terminie podanym na wyciągu, pozwoli Ci uniknąć odsetek.
 
Promocja trwa do 13 września 2018 r. i do tego czasu musisz wypełnić formularz na stronie promocji! Samą umowę o kartę można zawrzeć w terminie późniejszym.
 

300 zł w gotówce za 10 płatności kartą!

Po zawarciu umowy i otrzymaniu karty pozostanie Ci już tylko spełnienie dwóch prostych warunków w terminie do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Konieczne będzie w tym okresie zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku oraz  dokonanie 5 transakcji bezgotówkowych w każdym z dwóch kolejnych miesięcy. Przykładowo, jeśli umowę zawrzemy w czerwcu, to transakcje musimy wykonać w czerwcu i lipcu lub w lipcu i sierpniu. Bank nie stawia nam większych wymagań odnośnie transakcji, więc mogą to być dowolne płatności zarówno w sklepach jak i w Internecie. Wykluczone są jedynie przelewy z rachunku karty kredytowej i transakcje zwrócone. Za spełnienie tych warunków zdobędziesz pierwszą nagrodę gwarantowaną – 300 zł w formie uznania na rachunku karty kredytowej. Ale to nie wszystko!

Dodatkowe 100 zł za płatności na kwotę 2000 zł!

Jeśli do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wydasz w transakcjach bezgotówkowych minimum 2000 zł, to otrzymasz kolejną nagrodę czyli kolejne 100 zł. Co ważne, nie ma żadnych wykluczeń takich transakcji (poza transakcjami zwróconymi i przelewami z rachunku karty), więc niezbędną kwotę można wydać w dowolny sposób np. opłacając domowe rachunki przez Internet 😉
 

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Każdemu z uczestników, którzy spełnią warunki oferty zostanie przyznana nagroda 300 i/lub 100 zł. Razem zatem można zyskać 400 zł w formie uznania rachunku karty kredytowej. Co to oznacza w praktyce? Jeśli w momencie przekazania nagrody mamy na rachunku kwotę do spłaty, to nagroda pomniejszy nam tę kwotę. Jeśli nie będziemy mieli wykorzystanych środków z limitu karty, to nagroda spowoduje nadpłatę, którą będzie można wydać na dowolny cel, najlepiej po prostu płacąc tą kartą w sklepach lub Internecie. Premie zostaną przekazane w terminie do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz wszystkie warunki promocji. Co ważne, warunki wymagane dla otrzymania jednego i drugiego vouchera będą weryfikowane odrębnie, zatem nic nie stoi na przeszkodzie by otrzymać tylko jeden z nich, jeśli spełnisz warunki tylko dla jednej z nagród. 
 

 

A ile to wszystko kosztuje?

Tak jak wspomniałem wcześniej, wyrabiając kartę kredytową Simplicity oraz spłacając wydatki poniesione kartą w okresie bezodsetkowym nie poniesiemy żadnych dodatkowych opłat związanych z korzystaniem z tego produktu. Pamiętaj również, że tak jak w przypadku innych kart kredytowych dostępnych na rynku lepiej nie korzystać z wypłat z bankomatów ani przelewów z rachunku karty. Są to operacje, które są obarczone dodatkowymi prowizjami! Po odebraniu nagrody możesz sam zdecydować co dalej chcesz zrobić ze swoją kartą – nie jest wymagane jej dalsze utrzymywanie 🙂
 
 
Pełny regulamin promocji znajduje się tutaj a aktualna Tabela Opłat i Prowizji tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *