400 zł na zakupy w Lidlu w zamian za przetestowanie darmowej karty kredytowej Simplicity w banku Citi Handlowy!

400 zł do Lidla za założenie karty kredytowej w Citi Handlowy!

Były już promocje banku Citi Handlowy, w których można było zyskać bony do wykorzystania w sklepach Biedronka, a teraz pojawiła się możliwość zdobycia aż 400 zł w formie karty prezentowej do wydania w Lidlu! Co ważne warunki jakie trzeba spełnić są stosunkowo łatwe, a sama karta kredytowa Simplicity jest jedną z nielicznych „kredytówek” na rynku, która nie wiąże się żadnymi opłatami miesięcznymi lub rocznymi z tytułu jej użytkowania. Jest to więc produkt, który po prostu warto posiadać w swoim portfelu 😉

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja jest przeznaczona dla nowych klientów banku rozumianych jako osoby, które od 1 stycznia 2018 roku nie posiadały w Citi Handlowy żadnej głównej karty kredytowej. Posiadacze innych produktów, np. konta osobistego z powodzeniem mogą skorzystać z opisywanej oferty. Ponadto z uwagi, że jest to produkt kredytowy, należy również posiadać zdolność kredytową, by taką kartę otrzymać. Na stronie promocji wskazane są następujące minimalne wymagania względem osób ubiegających się „kredytówkę”:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł.

Czytaj także: 200 zł za założenie karty kredytowej w BNP Paribas!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wypełnić wniosek o kartę kredytową Simplicity na dedykowanej stronie promocji. Następnie w ciągu kilku dni zadzwoni konsultant, który poprowadzi Cię przez dalszą część procesu wnioskowania o kartę kredytową w banku Citi Handlowy. Konieczne będzie też przedstawienie dokumentów potwierdzających posiadane dochody. W zdecydowanej większości przypadków wystarczające będą wyciągi z ostatnich 3 miesięcy potwierdzające wpływy wynagrodzenia. Promocja trwa do 20 kwietnia 2020 r. i do tego czasu trzeba wypełnić formularz na stronie promocji! Samą umowę o kartę można zawrzeć w terminie późniejszym, a sam proces odbywa się za pośrednictwem kuriera.

Czytaj także: Nawet 300 zł za otwarcie mKonta Intensive w mBanku!

Jak otrzymać 400 zł do wykorzystania w Lidlu?

Do zgarnięcia nagrody w postaci voucheru do wykorzystania w sklepach stacjonarnych Lidl na terenie całej Polski potrzebne jest jeszcze spełnienie kilku warunków. Przede wszystkim do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę należy co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej za pośrednictwem aplikacji mobilnej Citi Mobile. Następnie do końca 3 miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę należy wydać co najmniej 2000 zł w formie transakcji bezgotówkowych. Można to zrobić zarówno jednorazowo jak i rozłożyć sobie wydatki na mniejsze płatności. Przykładowo, zawierając umowę w lutym 2020, transakcje kartą należy wykonać do końca maja 2020 r.

W tym miejscu zaznaczyć należy, że regulamin promocji wyklucza tzw. transakcje szczególne. To, czym one są, można dowiedzieć się z regulaminu kart kredytowych Citibanku. Wskazuje on następujące rodzaje transakcji szczególnych:

  • Wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
  • Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
  • Transakcja w urzędzie pocztowym,
  • Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

Jak widać wykluczone są jedynie przelewy z rachunku karty, transakcje u bukmacherów, płatności w urzędzie pocztowym oraz u pośredników płatności np. doładowania w aplikacji Revolut. Wszystkie inne, zwykłe płatności zarówno w sklepach, jak i w Internecie z powodzeniem będą uwzględnione w opisywanej akcji.

Czytaj także: 300 zł w gotówce dla otwierających konto w BNP Paribas!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Informacja o przyznaniu nagrody zostanie wysłana w bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków akcji, czyli im wcześniej wydasz wymaganą kwotę, tym szybciej dostaniesz nagrodę. Sama karta prezentowa o wartości 400 zł do wykorzystania w Lidlu będzie wysłana na podany adres korespondencyjny w ciągu dwóch miesięcy od momentu spełnienia warunków oferty. Termin jej ważności będzie wynosił 6 miesięcy, a dokładny sposób liczenia będzie podany w wiadomości informującej o przyznaniu nagrody. Na koniec jedna  uwaga – nagroda będzie przyznana tylko jeśli karta kredytowa będzie aktywna. Dopiero po otrzymaniu nagrody, jeśli ktoś będzie chciał, może bez obaw zrezygnować z karty.

Czytaj także: 50 zł za założenie konta w programie poleceń Santander Banku + 300 zł premii w dodatkowej promocji!

Karta Simplicity – prześwietlenie oferty!

W promocji można wyrobić wyłącznie kartę Simplicity i to jest dobra wiadomość, ponieważ jest to chyba jedyna na rynku karta kredytowa za prawdziwe 0 zł.  Z tytułu użytkowania karty nie poniesiecie żadnych opłat miesięcznych ani rocznych. Wystarczy spłacać wydatki poniesione kartą w okresie bezodsetkowym, by uniknąć odsetek i nie ponosić dodatkowych kosztów 😉 Pamiętać należy również, że tak jak w przypadku innych kart kredytowych dostępnych na rynku lepiej nie dokonywać wypłat z bankomatów ani przelewów z rachunku karty. Są to operacje niestandardowe dla kart kredytowych, które są obarczone dodatkowymi prowizjami!

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *