400 zł na Allegro.pl za sprawdzenie darmowej karty Simplicity w banku Citi Handlowy!

400 zł na Allegro.pl za kartę w Citi Handlowy!

Citi Handlowy wystartował z nową promocją swojej najpopularniejszej karty kredytowej. Tym razem do zdobycia jest 400 zł w formie vouchera do wykorzystania w serwisie Allegro.pl w zamian za założenie darmowej karty Simplicity! Co ważne, bank zdecydował się mocno skrócić okres karencji dla byłych klientów, więc to świetna okazja dla osób, które zamknęły swoje karty w Citibanku jakiś czas temu, żeby znowu zyskać sowitą premię!

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja jest przeznaczona dla nowych klientów banku rozumianych jako osoby, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej. Posiadacze innych produktów, np. konta osobistego z powodzeniem mogą skorzystać z opisywanej oferty. Ponadto z uwagi, że jest to produkt kredytowy, należy również posiadać zdolność kredytową by taką kartę otrzymać. Na stronie promocji wskazane są następujące minimalne wymagania względem osób ubiegających się „kredytówkę”:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł.

Czytaj także: Gwarantowane 200 zł z Kontem 360°w Banku Millennium!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wypełnić wniosek o kartę kredytową Simplicity na dedykowanej stronie promocji. Następnie w ciągu kilku dni zadzwoni konsultant, który poprowadzi Cię przez dalszą część procesu wnioskowania o kartę kredytową w banku Citi Handlowy. Promocja trwa do 31 lipca 2019 r. i do tego czasu trzeba wypełnić formularz na stronie promocji! Samą umowę o kartę można zawrzeć w terminie późniejszym, a sam proces odbywa się to za pośrednictwem kuriera.

Czytaj także: Gwarantowane 140 zł za założenie konta osobistego w ING Banku Śląskim!

Jak otrzymać 400 zł na Allegro.pl?

Do zgarnięcia nagrody w postaci voucheru do wykorzystania w serwisie Allegro.pl potrzebne jest jeszcze spełnienie kilku warunków. Przede wszystkim do końca 3 miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę należy co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej Citibanku lub jego aplikacji mobilnej. Następnie, również do końca 3 miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę należy wydać co najmniej 1500 zł w formie transakcji bezgotówkowych. Można to zrobić zarówno jednorazowo jak i rozłożyć sobie wydatki na mniejsze płatności. Przykładowo, zawierając umowę w maju 2019, transakcje kartą należy wykonać do końca sierpnia 2019.

W tym miejscu zaznaczyć należy, że regulamin promocji wyklucza tzw. transakcje szczególne. To, czym one są, można dowiedzieć się z regulaminu kart kredytowych Citibanku. Wskazuje on następujące rodzaje transakcji szczególnych:

  • Wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
  • Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
  • Transakcja w urzędzie pocztowym,
  • Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

Jak widać wykluczone są jedynie przelewy z rachunku karty, transakcje u bukmacherów, płatności w urzędzie pocztowym oraz u pośredników płatności np. doładowania w aplikacji Revolut. Wszystkie inne, zwykłe płatności zarówno w sklepach, jak i w Internecie z powodzeniem będą uwzględnione w opisywanej akcji

Czytaj także: 400 zł do wydania w sklepie Morele.net w zamian za założenie karty kredytowej w BNP Paribas!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Informacja o przyznaniu nagrody zostanie wysłana w bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków akcji, czyli im wcześniej wydasz wymaganą kwotę, tym szybciej dostaniesz nagrodę. Sam voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl będzie wysłany również poprzez bankowość internetową w ciągu 60 dni (zazwyczaj jest to dużo wcześniej) od dnia otrzymania wiadomości o przyznaniu nagrody. Uwaga – nagroda będzie przyznana tylko jeśli nasza karta będzie aktywna. Dopiero po otrzymaniu nagrody, jeśli ktoś będzie chciał, może bez obaw zrezygnować z karty.

Karta Simplicity – prześwietlenie oferty

W promocji można wyrobić wyłącznie kartę Simplicity i to jest dobra wiadomość, ponieważ jest to chyba jedyna na rynku karta kredytowa za prawdziwe 0 zł.  Z tytułu użytkowania karty nie poniesiecie żadnych opłat miesięcznych ani rocznych. Wystarczy spłacać wydatki poniesione kartą w okresie bezodsetkowym, by uniknąć odsetek i nie ponosić dodatkowych kosztów ? Pamiętać należy również, że tak jak w przypadku innych kart kredytowych dostępnych na rynku lepiej nie korzystać z wypłat z bankomatów ani przelewów z rachunku karty. Są to operacje niestandardowe, które są obarczone dodatkowymi prowizjami!

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *