400 zł na Allegro.pl za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas!

400 zł na Allegro.pl za kartę w BGŻ BNP Paribas!

Powraca świetna akcja banku BGŻ BNP Paribas. Teraz zakładając kartę kredytową Mastercard można dodatkowo zyskać 400 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl. W przeciwieństwie do innych, podobnych akcji, w tej nie trzeba wydawać zawrotnych kwot, żeby otrzymać nagrodę. Ba! Nie trzeba w ogóle płacić kartą. Wystarczą…..wypłaty z bankomatów 😉 Ale trzeba się spieszyć – w puli jest tylko 4000 promocyjnych wniosków! Czy to się jednak opłaca? Sprawdźmy!

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest przeznaczona dla wszystkich, którzy spełniają następujące warunki:

– zawrą z bankiem BGŻ BNP Paribas umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold w okresie trwania promocji tj. do 31 marca 2019 r.;

– w okresie 18 miesięcy przed dniem zawarcia umowy o kartę w ramach promocji, nie posiadają żadnej innej karty kredytowej w tym banku, nie rozwiązali takiej umowy lub nie stała się ona nieważna;

– nie są pracownikami banku lub innych podmiotów z grupy kapitałowej zatrudnionymi na podstawie umowy o pracę lub umów cywilnoprawnych.

Tym samym posiadacze innych produktów w BGŻ BNP Paribas np. kont osobistych nie są wykluczeni z udziału w akcji!

 Czytaj także: 3,5% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku + 50 zł w programie poleceń + lokata 4%!

 Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji konieczne będzie wypełnienie formularza na dedykowanej stronie promocji. Następnie w ciągu kilku dni oddzwoni konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę kredytową. Samą umowę zawiera się w wybranej placówce BGŻ BNP Paribas. Uwaga – w promocji obowiązuje pula 4000 wniosków. Oznacza to, że po przekroczeniu tej liczby dalsze zgłaszanie się do udziału w akcji nie będzie już możliwe.

4×100 zł w voucherach do wykorzystania w Allegro.pl!

Do zdobycia są 4 bony o wartości 100 zł każdy za spełnienie warunków akcji w każdym z 4 kolejnych miesięcy, następujących po miesiącu zawarcia umowy. Jakie to warunki? Otóż należy wydaną kartą kredytową dokonać transakcji na kwotę 1000 zł miesięcznie. Regulamin akcji transakcje definiuje następująco:

Operacja bezgotówkowa polegająca na dokonaniu płatności za pomocą Karty za towary lub usługi w dowolnym punkcie handlowo – usługowym akceptującym płatności Kartą oraz w sklepach internetowych lub operacja gotówkowa polegająca na zleceniu przelewu środków pieniężnych z rachunku Karty albo wypłata gotówki z bankomatu przy użyciu Karty.

Tym sam, tak jak wspomniałem we wstępie pod uwagę będą zarówno standardowe płatności w sklepach i w Internecie jak i przelewy z rachunku karty oraz wypłaty z bankomatów. Regulamin przewiduje jednak 3 wyłączenia:

Za Transakcje Kartą nie są uznawane następujące transakcje: 1) zwrócone lub sporne a także wynikające z tytułu spłaty zadłużenia w innym banku, 2) wykonane kartami dodatkowymi, w rozumieniu Umowy o Kartę, wydanymi do rachunku Karty Uczestnika, 3) polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług.

A więc z akcji wykluczone są transakcje zwrócone, wykonane kartami dodatkowymi oraz doładowania środków pieniężnych np. w aplikacjach typu Revolut czy DiPocket. Wszystkie inne transakcje z powodzeniem będą uwzględnione w promocji.

 A teraz policzmy czy to się opłaca. Oczywiście jeśli jesteśmy w stanie wydawać kartą w sklepach lub w Internecie kwotę 1000 zł miesięcznie to sprawa jest prosta. Nie poniesiemy z tego tytułu dodatkowych opłat. Inaczej jest jednak, kiedy chcielibyśmy zgodnie z zapisami promocji wypłacić środki z bankomatu lub przelać je z rachunku karty. Te operacje, jak to standardowo bywa przy wszystkich dostępnych na rynku kartach kredytowych, są dodatkowo płatne. W BGŻ BNP Paribas prowizja od tych operacji wynosi 4,9%, min.10 zł. Tym samym przykładowo wypłacając z bankomatu 1000 zł, naliczona zostanie prowizja w wysokości 49 zł plus dodatkowo będą naliczane odsetki do momentu spłaty całości zadłużenia, ponieważ jest to transakcja gotówkowa. Dużo 🙁 Jeszcze kilka miesięcy temu BGŻ BNP Paribas pozwalał posiadaczom kart kredytowych wypłacać środki z bankomatów własnych za dodatkową opłatą 3,5 zł od każdej wypłaty ale bez prowizji liczonej procentowo. Niestety w najnowszej tabeli opłat i prowizji takiej informacji już nie ma. Zatem w praktyce, żeby przejść przez tę promocję bezkosztowo i zyskać bony lepiej dokonywać standardowe transakcje bezgotówkowe!

Czytaj także: 100 zł za otwarcie konta osobistego w banku PEKAO + 3% na koncie oszczędnościowym!

Jak odebrać nagrody?

Nagrody w akcji, czyli maksymalnie 4 vouchery do wykorzystania w serwisie Allegro.pl będą udostępnione laureatom w programie mamBONUS prowadzonym przez BGŻ BNP Paribas. Przystąpienie jak i korzystanie z programu Mambonus jest całkowicie darmowe. Rejestracji w programie należy dokonać tutaj, najlepiej od razu po otrzymaniu karty kredytowej. Bony będą udostępnione w terminie 7 dni roboczych od zakończenia danego miesiąca, a ich wymiany na vouchery będzie można dokonać w okresie 2 miesięcy od ich udostępnienia. Z kolei same karty podarunkowe Allegro będą ważne do 15 lutego 2020 r.

 5000 punktów mamBONUS  w dodatkowej promocji!

Aktualnie trwa jeszcze jedna promocja pozwalająca zwiększyć zyski z założenia karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas. Jeśli do końca drugiego miesiąca następującego po zawarciu umowy o kartę wykonane zostaną min. 4 płatności na kwotę 50 zł to przyznane zostanie dodatkowe 5000 punktów w programie mamBONUS.

Czytaj także: Smartfon Xiaomi Redmi 6A w promocji kart kredytowych Citi Handlowy!

Karty kredytowe BGŻ BNP Paribas – prześwietlenie oferty?

Karta kredytowa w BGŻ BNP Paribas może nas kosztować 72 zł rocznie w przypadku karty Mastercard Standard lub 150 zł rocznie w przypadku karty Mastercard Gold lecz aktualnie trwa promocja, w której w bardzo łatwy sposób można pozbyć się tej opłaty w pierwszym roku użytkowania karty. Wystarczy, że wydamy otrzymaną kartą min 500 zł w przypadku karty Mastercard Standard lub min. 1000 zł w przypadku karty Mastercard Gold w ciągu 2 pierwszych cykli rozliczeniowych i wspomniane opłaty nie zostaną pobrane. Tym samym spełniając warunki promocji, jednocześnie zapewniony jest brak opłat w pierwszym roku korzystania z karty! Chociaż z karty można zrezygnować od razu po odbiorze nagród, to jednak warto się z tym chwilę dłużej z tym wstrzymać, ponieważ w taryfie opłat i prowizji jest przewidziana opłata w wysokości 25 zł za wypowiedzenie umowy o kartę wcześniej niż przed upływem 6 miesięcy od jej zawarcia.

 Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Regulamin promocji „Do 400 zł na zakupy na Allegro z kartą kredytową”

Regulamin promocji „5000 pkt na start”

Taryfa opłat i prowizji

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *