400 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon za założenie darmowej karty Simplicity!

400 zł za kartę kredytową w Citibanku!

Citibank odpalił kolejną promocję swoich kart kredytowych, w tym karty Simplicity charakteryzującej się brakiem jakichkolwiek opłat miesięcznych i rocznych z tytułu jej użytkowania. Tym razem do zdobycia jest 400 zł w formie bonu do wykorzystania w sklepach Decathlon. Tym sam zyskać można 100 zł więcej niż w niedawno opisywanej przeze mnie promocji z voucherem do CityFit.pl. Warunki samej promocji są bardzo proste, a dodatkowo zmniejszono wymagania w stosunku osób, które mogą się o taką kartę ubiegać. Wystarczy mieć 18 lat i pierwsze stałe dochody by móc otworzyć kartę i zyskać dodatkowy bonus w ramach promocji! Czy oferta zwiera jakieś haczyki? Sprawdźmy to!

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów banku rozumianych jako osoby, które po 1 czerwca 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku. Z uwagi, iż jest to produkt kredytowy, należy również posiadać zdolność kredytową by taką kartą otrzymać. Jak wspomniałem we wstępie, tym razem umożliwiono ubieganie się o kartę osobom młodym od 18 r. życia.  Na stronie promocji wskazane są następujące minimalne wymagania względem osób ubiegających się „kredytówkę”:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł.

Posiadanie innych produktów w Citibanku nie wyklucza z udziału w promocji.
 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli chcesz wziąć udział w akcji wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy na dedykowanej stronie promocji tutaj. Następnie w ciągu kilku dni zadzwoni konsultant, który poprowadzi Cię przez dalszą część procesu wnioskowania o kartę. Z wachlarza różnych kart kredytowych oferowanych przez bank polecam wybrać kartę Simplicity – tylko ona jest bowiem darmowa. Wybierając ją, nie zapłacisz nic za jej wydanie oraz użytkowanie (brak opłat miesięcznych i rocznych). Pamiętaj, że karty kredytowe charakteryzują się okresem bezodsetkowym, dlatego tylko spłata całości zadłużenia w terminie podanym na wyciągu, pozwoli Ci uniknąć odsetek.

Promocja trwa do 28 sierpnia 2018 r. i do tego czasu musisz wypełnić formularz na stronie promocji! Samą umowę o kartę można zawrzeć w terminie późniejszym.
 

Voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon za 10 płatności kartą!

Po zawarciu umowy i otrzymaniu karty pozostanie Ci już tylko spełnienie dwóch prostych warunków w terminie do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Konieczne będzie w tym okresie zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku oraz  dokonanie 5 transakcji bezgotówkowych przez dwa kolejne miesiące. Przykładowo, jeśli umowę zawrzemy w czerwcu, to transakcje musimy wykonać w czerwcu i lipcu lub w lipcu i sierpniu. Bank nie stawia nam większych wymagań odnośnie transakcji, więc mogą to być dowolne płatności zarówno w sklepach jak i w Internecie. Wykluczone są jedynie przelewy z rachunku karty kredytowej i transakcje zwrócone. Za spełnienie tych warunków zdobędziesz pierwszą nagrodę gwarantowaną – voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon. Ale to nie wszystko!
 

Dodatkowe 100 zł za płatności na kwotę 2000 zł!

Jeśli do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wydasz w transakcjach bezgotówkowych minimum 2000 zł otrzymasz kolejną nagrodę – voucher o wartości 100 zł, który również będzie można wykorzystać w sklepach Decathlon. Co ważne, nie ma żadnych wykluczeń takich transakcji (poza transakcjami zwróconymi i przelewami z rachunku karty), więc niezbędną kwotę można wydać w dowolny sposób np. opłacając domowe rachunki przez Internet 😉
 

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Nagrodami w akcji są dwa vouchery w formie e-kart podarunkowych do wykorzystania w sklepach sieci Decathlon. Pierwszy o wartości 300 zł i drugi o wartości 100 zł. E-karty można będzie zrealizować zarówno w sklepach stacjonarnych jak i sklepie internetowym i będą one ważne przez 12 miesięcy. Ich wykorzystanie będzie można rozłożyć na mniejsze części, aż do wydania pełnej kwoty z e-karty. Vouchery zostaną przekazane poprzez wiadomość w bankowości internetowej w terminie do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz wszystkie warunki promocji. Co ważne, warunki wymagane dla otrzymania jednego i drugiego vouchera będą weryfikowane odrębnie zatem nic nie stoi na przeszkodzie by otrzymać tylko jeden z nich, jeśli spełnisz warunki tylko dla jednej z nagród.  
 

A ile to wszystko kosztuje?

Tak jak wspomniałem wcześniej, wyrabiając kartę kredytową Simplicity oraz spłacając wydatki poniesione kartą w okresie bezodsetkowym nie poniesiemy żadnych dodatkowych opłat związanych z korzystaniem z tego produktu. Pamiętaj również, że tak jak w przypadku innych kart kredytowych dostępnych na rynku lepiej nie korzystaj z wypłat z bankomatów ani przelewów z rachunku karty. Są to operacje, które są obarczone dodatkowymi prowizjami! Po odebraniu nagrody możesz sam zdecydować co dalej chcesz zrobić ze swoją kartą – nie jest wymagane jej dalsze utrzymywanie 🙂
 

Pełny regulamin promocji znajduje się tutaj a aktualna Tabela Opłat i Prowizji tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *