400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka z kartą kredytową w BNP Paribas!

400 zł do Biedronki z kartą kredytową w BNP Paribas!

Wczoraj pisałem o najnowszej promocji banku BNP Paribas, w której można było zyskać rekordowe 350 zł za założenie konta osobistego i spełnienie kilku naprawdę prostych warunków. Dziś spieszę poinformować o nowej akcji tego banku, ale związanej z założeniem karty kredytowej. W tej ofercie zyskać można 400 zł w formie bonu do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka! Co ważne, bank znacząco uprościł warunki promocji, i teraz myślę, że każdy da radę je spełnić bez problemów 😉

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest przeznaczona dla wszystkich, którzy spełniają następujące warunki:

  • zawrą z bankiem BNP Paribas umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold w okresie trwania promocji tj. do 30 listopada 2019 r.;
  • od 1 stycznia 2018 r. nie posiadali żadnej karty kredytowej w tym banku,
  • nie są pracownikami banku lub innych podmiotów z grupy kapitałowej zatrudnionymi na podstawie umowy o pracę lub umów cywilnoprawnych.

Tym samym posiadacze innych produktów w BNP Paribas np. kont osobistych nie są wykluczeni z udziału w akcji! To świetna wiadomość, bo aktualnie, jak wspomniałem we wstępie, zakładając konto osobiste w tym banku można zyskać 350 zł premii na bardzo prostych warunkach!

Czytaj także: 140 zł z kontem Direct lub Mobi w ING Banku Śląskim!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji konieczne będzie wypełnienie formularza na dedykowanej stronie promocji. Następnie w ciągu kilku dni oddzwoni konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę kredytową. Samą umowę podpisuje się w wybranej placówce BNP Paribas. Na koniec wspomnę, że regulamin wymaga, by sama umowa nie została wypowiedziana, rozwiązana, stała się nieważna oraz nie złożono oświadczenia o odstąpieniu od niej do 30 kwietnia 2020 r.!

Czytaj także: Elastyczne Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,8% – nowość w Getin Banku!

400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka!

Do zdobycia jest elektroniczny e-kod o wartości 400 zł do wykorzystania w dowolnym sklepie sieci Biedronka. Co trzeba zrobić aby go otrzymać? Otóż należy wykonać transakcje kartą na łączną kwotę co najmniej 1500 zł, maksymalnie do końca 3 miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. Czyli przykładowo podpisując umowę jeszcze w październiku, płatności możesz dokonywać aż do końca stycznia 2019 r. Regulamin akcji transakcje definiuje następująco:

Operacja bezgotówkowa polegająca na dokonaniu płatności przy pomocy Karty za towary  lub  usługi  w  dowolnym  punkcie  handlowo  –  usługowym  akceptującym płatności Kartą oraz w sklepach internetowych lub operacja gotówkowa polegająca na  zleceniu  przelewu  środków  pieniężnych  z  rachunku  Karty  lub  wypłata  z bankomatu.

Tym sam pod uwagę będą zarówno standardowe płatności w sklepach i w Internecie jak i przelewy z rachunku karty oraz wypłaty z bankomatów. Te ostatnie jednak jak to zwykle jest w przypadku kart kredytowych są obarczone dodatkowymi prowizjami (o czym piszę dalej). Zdecydowanie najkorzystniej będzie wydać wymaganą kwotę poprzez standardowe płatności w sklepach i w Internecie. Regulamin akcji przewiduje jednak  jedno istotne wyłączenie:

Za Transakcje Kartą nie są uznawane następujące transakcje: (…)polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług.

Z tego zapisu wynika, że doładowania środków pieniężnych np. w aplikacjach typu Revolut czy DiPocket nie będą brane pod uwagę. Większość innych transakcji z powodzeniem zostanie uwzględniona w promocji.

A teraz policzmy czy to się opłaca? Oczywiście jeśli jesteśmy w stanie wydać wymaganą kwotę kartą w sklepach lub w Internecie, to sprawa jest prosta. Nie poniesiemy z tego tytułu dodatkowych opłat. Inaczej jest jednak, kiedy chcielibyśmy zgodnie z zapisami promocji wypłacić środki z bankomatu lub przelać je z rachunku karty. Te operacje, jak to standardowo bywa przy wszystkich dostępnych na rynku kartach kredytowych, są dodatkowo płatne. W BNP Paribas prowizja od tych operacji wynosi 4,9%, min. 10 zł. Tym samym przykładowo wypłacając z bankomatu 1500 zł, naliczona zostanie prowizja w wysokości 73,5 zł plus dodatkowo będą naliczane odsetki do momentu spłaty całości zadłużenia, ponieważ jest to transakcja gotówkowa. Zatem w praktyce, żeby przejść przez tę promocję bezkosztowo i zyskać bon lepiej dokonywać standardowe transakcje bezgotówkowe!

Czytaj także: 200 zł premii z Kontem Jakże Osobistym w Alior Banku!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Nagrodą w akcji jest elektroniczny e-kod do wykorzystania w wybranym przez siebie sklepie sieci Biedronka udostępniony laureatom w programie mamBONUS prowadzonym przez BNP Paribas. Co ważne bony zostaną udostępnione w ciągu 60 dni od momentu spełnienia wszystkich warunków akcji, czyli im szybciej wydasz wymaganą kwotę, tym wcześniej otrzymasz nagrodę 😉 Przekazane kody będą ważne do 30 listopada 2020 r. i będzie można z nich korzystać wielokrotnie, aż do momentu wykorzystania wszystkich środków.

Samo przystąpienie jak i korzystanie z programu MamBONUS, w ramach którego będą udostępnione nagrody jest całkowicie darmowe. Rejestracji w programie należy dokonać tutaj, najlepiej od razu po otrzymaniu karty kredytowej, bo wtedy zyskamy dodatkowe punkty za transakcje realizowane na potrzeby promocji!

Czytaj także: 400 zł do Leroy Merlin w zamian za założenie bezpłatnej karty kredytowej w Citi Handlowy!

5000 punktów mamBONUS  w dodatkowej promocji!

Aktualnie trwa jeszcze jedna promocja pozwalająca zwiększyć zyski z założenia karty kredytowej w BNP Paribas. Jeśli do końca drugiego miesiąca następującego po zawarciu umowy o kartę wykonamy nią min. 4 płatności na kwotę 50 zł to otrzymamy dodatkowe 5000 punktów w programie mamBONUS. To pozwala na wymianę na ich na którąś z mniejszych nagród dostępnych w programie.

Czytaj także: Smartfon Oppo AX7 za kartę kredytową w Citi Handlowy!

Karty kredytowe BNP Paribas – prześwietlenie oferty!

Ostatnio dokonano zmian w zakresie opłat za korzystanie z kart kredytowych w BNP Paribas oraz warunków zwalniających z ich naliczenia. Obecnie bank nie stosuje już w ogóle opłat rocznych za posiadanie karty. Wprowadzono jednak opłatę miesięczną w wysokości 9 zł dla karty Standard i 15 zł dla karty Gold, ale w przypadku wykonania kartą operacji bezgotówkowych na kwotę min. 1000 zł (2000 zł dla karty Gold) w danym okresie rozliczeniowym, opłata nie zostanie naliczona. Chociaż z karty można zrezygnować od razu po odbiorze nagród, to jednak warto się z tym chwilę dłużej z tym wstrzymać, ponieważ w taryfie opłat i prowizji jest przewidziana opłata w wysokości 25 zł za wypowiedzenie umowy o kartę wcześniej niż przed upływem 6 miesięcy od jej zawarcia.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *