400 zł do wydania na Allegro, w Empiku, RTV Euro AGD lub Douglasie z kartą kredytową BNP Paribas!

Najlepsza karta kredytowa

W najnowszej akcji banku BNP Paribas zyskać można aż 400 zł zakładając kartę kredytową oraz płacąc nią aktywnie w 4 kolejnych miesiącach. Nagroda tym razem przekazywana jest w formie voucherów, a te wykorzystać będzie można na stronie internetowej Allegro.pl, w sklepach sieci Empik, RTV Euro AGD lub Douglas. Wyboru sklepu na szczęście można dokonać samodzielnie na etapie odbioru nagrody. Sprawdzam szczegóły tej akcji!

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest przeznaczona dla wszystkich, którzy spełniają następujące warunki:

  • zawrą z bankiem BNP Paribas umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold w okresie trwania promocji tj. do 31 sierpnia 2019 r.;
  • w okresie 18 miesięcy przed dniem zawarcia umowy o kartę w ramach promocji, nie posiadali żadnej innej karty kredytowej w tym banku, nie rozwiązali lub nie wypowiedzieli takiej umowy lub nie stała się ona nieważna;
  • nie są pracownikami banku lub innych podmiotów z grupy kapitałowej zatrudnionymi na podstawie umowy o pracę lub umów cywilnoprawnych.

Tym samym posiadacze innych produktów w BNP Paribas np. kont osobistych nie są wykluczeni z udziału w akcji! To świetna wiadomość, bo aktualnie zakładając konto osobiste w tym banku można zyskać 300 zł w gotówce na bardzo prostych warunkach!

Czytaj także: 3,2% na koncie oszczędnościowym Getin Banku w nowej edycji promocji „Na nowe środki” + 50 zł na start!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji konieczne będzie wypełnienie formularza na dedykowanej stronie promocji. Następnie w ciągu kilku dni oddzwoni konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę kredytową. Samą umowę podpisuje się w wybranej placówce BNP Paribas. Uwaga – w promocji obowiązuje pula 6000 wniosków. Oznacza to, że po przekroczeniu tej liczby dalsze zgłaszanie udziału w akcji nie będzie już możliwe i formularz rejestracyjny zostanie zablokowany.

4×100 zł w voucherach do wykorzystania w wybranych sklepach!

Do zdobycia są 4 bony o wartości 100 zł każdy, po jednym za spełnienie warunków akcji w każdym z 4 kolejnych miesięcy, następujących po miesiącu zawarcia umowy. Jakie to warunki? Otóż należy wydaną kartą kredytową dokonać transakcji na kwotę 1000 zł miesięcznie. Regulamin akcji transakcje definiuje następująco:

Operacja bezgotówkowa polegająca na dokonaniu płatności przy pomocy Karty za towary  lub  usługi  w  dowolnym  punkcie  handlowo  –  usługowym  akceptującym płatności Kartą oraz w sklepach internetowych lub operacja gotówkowa polegająca na  zleceniu  przelewu  środków  pieniężnych  z  rachunku  Karty  lub  wypłata  z bankomatu.

Tym sam pod uwagę będą zarówno standardowe płatności w sklepach i w Internecie jak i przelewy z rachunku karty oraz wypłaty z bankomatów. Te ostatnie jednak jak to zwykle jest w przypadku kart kredytowych są obarczone dodatkowymi prowizjami (o czym piszę dalej). Zdecydowanie najkorzystniej będzie wydać wymaganą kwotę poprzez standardowe płatności w sklepach i w Internecie. Regulamin akcji przewiduje jednak  jedno istotne wyłączenie:

Za Transakcje Kartą nie są uznawane następujące transakcje: (…)polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług.

Z tego zapisu wynika, że doładowania środków pieniężnych np. w aplikacjach typu Revolut czy DiPocket nie będą brane pod uwagę. Większość innych transakcji z powodzeniem zostanie uwzględniona w promocji.

A teraz policzmy czy to się opłaca. Oczywiście jeśli jesteśmy w stanie wydawać kartą w sklepach lub w Internecie kwotę 1000 zł miesięcznie to sprawa jest prosta. Nie poniesiemy z tego tytułu dodatkowych opłat. Inaczej jest jednak, kiedy chcielibyśmy zgodnie z zapisami promocji wypłacić środki z bankomatu lub przelać je z rachunku karty. Te operacje, jak to standardowo bywa przy wszystkich dostępnych na rynku kartach kredytowych, są dodatkowo płatne. W BNP Paribas prowizja od tych operacji wynosi 4,9%, min. 10 zł. Tym samym przykładowo wypłacając z bankomatu 1000 zł, naliczona zostanie prowizja w wysokości 49 zł plus dodatkowo będą naliczane odsetki do momentu spłaty całości zadłużenia, ponieważ jest to transakcja gotówkowa. Zatem w praktyce, żeby przejść przez tę promocję bezkosztowo i zyskać bony lepiej dokonywać standardowe transakcje bezgotówkowe!

Czytaj także: Nawet 350 zł premii za założenie konta w Credit Agricole!

Jak odebrać nagrody?

Nagrody w akcji, czyli maksymalnie 4 vouchery do wykorzystania w wybranym przez siebie sklepie będą udostępnione laureatom w programie mamBONUS prowadzonym przez BNP Paribas. Do wyboru są:

  • Allegro – ważny do 31.05.2020 r.
  • RTV EURO AGD – do wykorzystania w sklepie stacjonarnym RTV EURO AGD oraz w sklepie internetowym euro.com.pl, ważny do 31.05.2020r.
  • Empik – do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com na zakup produktów oznaczonych jako „Produkt sprzedawany i dostarczany przez empik”, ważny do 31.05.2020r.
  • Douglas – do zrealizowania we wszystkich perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl, ważny do 31.05.2020r

Samo przystąpienie jak i korzystanie z programu MamBONUS, w ramach którego będą udostępnione nagrody jest całkowicie darmowe. Rejestracji w programie należy dokonać tutaj, najlepiej od razu po otrzymaniu karty kredytowej, bo wtedy zyskamy dodatkowe punkty za transakcje realizowane na potrzeby promocji. Bony będą udostępnione w terminie 7 dni roboczych od zakończenia danego miesiąca, a ich wymiany na vouchery będzie można dokonać w okresie 2 miesięcy od ich udostępnienia.

5000 punktów mamBONUS  w dodatkowej promocji!

Aktualnie trwa jeszcze jedna promocja pozwalająca zwiększyć zyski z założenia karty kredytowej w BNP Paribas. Jeśli do końca drugiego miesiąca następującego po zawarciu umowy o kartę wykonamy nią min. 4 płatności na kwotę 50 zł to otrzymamy dodatkowe 5000 punktów w programie mamBONUS. To pozwala na wymianę na ich na którąś z mniejszych nagród dostępnych w programie.

Czytaj także: Gwarantowane 140 zł za założenie konta osobistego w ING Banku Śląskim!

Karty kredytowe BNP Paribas – prześwietlenie oferty?

Karta kredytowa w BNP Paribas może nas kosztować 72 zł rocznie w przypadku karty Mastercard Standard lub 150 zł rocznie w przypadku karty Mastercard Gold, ale aktualnie trwa promocja, w której w bardzo łatwy sposób można pozbyć się tej opłaty w pierwszym roku użytkowania karty o czym informują konsultanci podczas kontaktu telefonicznego. Wystarczy, że wydamy otrzymaną kartą min 500 zł w przypadku karty Mastercard Standard lub min. 1000 zł w przypadku karty Mastercard Gold w ciągu 2 pierwszych cykli rozliczeniowych i wspomniane opłaty nie zostaną pobrane. Tym samym spełniając warunki promocji, jednocześnie zapewniony jest brak opłat w pierwszym roku korzystania z karty! Chociaż z karty można zrezygnować od razu po odbiorze nagród, to jednak warto się z tym chwilę dłużej z tym wstrzymać, ponieważ w taryfie opłat i prowizji jest przewidziana opłata w wysokości 25 zł za wypowiedzenie umowy o kartę wcześniej niż przed upływem 6 miesięcy od jej zawarcia.

 Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *