400 zł do Leroy Merlin w zamian za założenie bezpłatnej karty kredytowej w Citi Handlowy!

400 zł do Leroy Merlin z kartą Simpliciti!

Wczoraj pisałem o promocji karty kredytowej Simplicity w banku Citi Handlowy, w której zdobyć można smartfona Oppo AX7, a dziś będzie o innej, równoległej akcji tego banku, w której czeka 400 zł w formie vouchera do wykorzystania w sklepach Leroy Merlin! A że same warunki tej akcji są prostsze niż, w ofercie ze smartfonem oraz jest krótszy okres karencji dla byłych klientów, to zapewne wiele osób może być zainteresowanych skorzystaniem właśnie z tej promocji!

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów banku rozumianych jako osoby, które po 1 stycznia 2018 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku. Z uwagi, iż jest to produkt kredytowy, należy również posiadać zdolność kredytową by taką kartą otrzymać. Bank określa następujące minimalne wymagania względem osób ubiegających się „kredytówkę”:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto min. 2500 zł

Co istotne posiadanie innych produktów w Citi Handlowy nie wyklucza Cię z udziału w opisywanej akcji!

Czytaj także: Nawet 350 zł premii z kontem w Credit Agricole + 3% dla oszczędzających!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wypełnić wniosek o kartę kredytową Simplicity na dedykowanej stronie promocji. Następnie w ciągu kilku dni zadzwoni konsultant, który poprowadzi Cię przez dalszą część procesu wnioskowania o kartę kredytową w banku Citi Handlowy. Promocja trwa do 12 grudnia 2019 r. i do tego czasu trzeba wypełnić formularz na stronie promocji! Samą umowę o kartę można zawrzeć w terminie późniejszym, a sam proces odbywa się to za pośrednictwem kuriera.

Czytaj także: Bon o wartości 400 zł do RTV Euro AGD, Empiku, H&M lub na Allegro z kartą kredytową w BNP Paribas!

Voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Leroy Merlin!

Do zgarnięcia nagrody w postaci vouchera do wykorzystania w jednym ze sklepów Leroy Merlin potrzebne jest jeszcze spełnienie kilku warunków. Przede wszystkim do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę należy co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej Citibanku lub jego aplikacji mobilnej. Następnie, do końca 3 miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę należy wydać co najmniej 2000 zł w formie transakcji bezgotówkowych. Można to zrobić zarówno jednorazowo jak i rozłożyć sobie wydatki na mniejsze płatności. Przykładowo, zawierając umowę we wrześniu 2019, transakcje kartą należy wykonać do końca grudnia 2019.

W tym miejscu zaznaczyć należy, że regulamin promocji wyklucza tzw. transakcje szczególne. To, czym one są, można dowiedzieć się z regulaminu kart kredytowych Citibanku. Wskazuje on następujące rodzaje transakcji szczególnych:

  • Wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
  • Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
  • Transakcja w urzędzie pocztowym,
  • Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

Jak widać wykluczone są jedynie przelewy z rachunku karty, transakcje u bukmacherów, płatności w urzędzie pocztowym oraz u pośredników płatności np. doładowania w aplikacji Revolut. Wszystkie inne, zwykłe płatności zarówno w sklepach, jak i w Internecie z powodzeniem będą uwzględnione w opisywanej akcji.

Czytaj także: Nawet 430 zł premii za otwarcie konta w Santander Banku + 300 zł zwrotu za rachunki!

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Informacja o przyznaniu nagrody czyli vouchera o wartości 400 zł do wykorzystania w  sklepach Leroy Merlin zostanie wysłane w bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków akcji. Sam voucher będzie przesłany w ten sam sposób maksymalnie do końca drugiego miesiąca po spełnieniu warunków oferty. Czyli im wcześniej wydasz wymaganą kwotę, tym szybciej dostaniesz nagrodę. Voucher będzie ważny min. 6 miesięcy i można z niego korzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania środków!

Czytaj także: 200 zł w gotówce z kontem 360° w Banku Millennium!

Karta Simplicity – prześwietlenie oferty

W promocji można wyrobić wyłącznie kartę Simplicity i to jest dobra wiadomość, ponieważ jest to chyba jedyna na rynku karta kredytowa za prawdziwe 0 zł.  Z tytułu użytkowania karty nie poniesiecie żadnych opłat miesięcznych ani rocznych. Wystarczy spłacać wydatki poniesione kartą w okresie bezodsetkowym, by uniknąć odsetek i nie ponosić dodatkowych kosztów ? Pamiętać należy również, że tak jak w przypadku innych kart kredytowych dostępnych na rynku lepiej nie korzystać z wypłat z bankomatów ani przelewów z rachunku karty. Są to operacje niestandardowe, które są obarczone dodatkowymi prowizjami!

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *