400 zł do Biedronki za założenie darmowej karty w City Handlowy!

400 zł do Biedronki za kartę kredytową w Citibanku!

Citi Handlowy przyzwyczaił już nas do promowania swojej flagowej karty kredytowej Simplicity. I nie ma w tym nic złego, w końcu to jedna z najtańszych kart na rynku. Niezależnie czy będziemy korzystać z niej aktywnie czy nie, i tak nie poniesiemy żadnych kosztów z tytułu samej jej obsługi. Brak opłat za jej wydanie czy też inne podstawowe usługi powoduje, że taką kartę w portfelu po prostu warto mieć 😉 A jeśli skorzystasz z opisywanej przeze mnie oferty, to dodatkowo możesz zyskać 400 zł w formie doładowania karty Moja Biedronka! Sprawdźmy szczegóły tej akcji!

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja jest przeznaczona dla nowych klientów banku rozumianych jako osoby, które po 1 czerwca 2015 roku nie posiadały w Citibanku żadnego produktu. A więc wykluczeni są nie tylko byli posiadacze kart kredytowych Citi Handlowego, ale i osoby, które we wskazanym okresie skorzystały np. z pożyczki gotówkowej, kredytu hipotecznego, czy też konta osobistego. Szkoda. Ponadto z uwagi, iż jest to produkt kredytowy, należy również posiadać zdolność kredytową by taką kartą otrzymać. Na stronie promocji wskazane są następujące minimalne wymagania względem osób ubiegających się „kredytówkę”:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł.

Ostatnim wymogiem jest posiadanie aktywnej karty lojalnościowej Moja Biedronka, wszak to na nią zostanie przelana nagroda po spełnieniu pozostałych warunków.

Czytaj także: 3,7% na e-lokacie na nowe środki w Getin Banku!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli chcesz wziąć udział w akcji wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy na dedykowanej stronie promocji. Następnie w ciągu kilku dni zadzwoni konsultant, który poprowadzi Cię przez dalszą część procesu wnioskowania o kartę kredytową Simplicity. Składając wniosek koniecznie wyraź zgody na:

  • przesyłanie i prezentowanie informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej ,
  • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego

Choć, jak wspomniałem we wstępie karta ta charakteryzuje się brakiem opłat miesięcznych i rocznych za jej użytkowanie, to pamiętaj, że karty kredytowe charakteryzują się okresem bezodsetkowym, dlatego tylko spłata całości zadłużenia w terminie podanym na wyciągu, pozwoli Ci uniknąć naliczenia odsetek.

Promocja trwa do 6 marca 2019 r. i do tego czasu musisz wypełnić formularz na stronie promocji! Samą umowę o kartę można zawrzeć w terminie późniejszym.

Czytaj także: 200 zł za konto w BGŻ BNP Paribas!

Jak otrzymać 400 zł do Biedronki?

Do zgarnięcia nagrody w postaci doładowania karty Moja Biedronka na kwotę 400 zł pozostanie już tylko spełnienie dwóch prostych warunków. Przede wszystkim do końca 6 miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę należy co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej Citibanku lub jego aplikacji mobilnej. Prościzna 😉 Następnie, w tym samym terminie należy wydać 1200 zł w formie transakcji bezgotówkowych. Można to zrobić zarówno jednorazowo jak i rozłożyć sobie na mniejsze płatności np. po ok. 200 zł miesięcznie. Czasu na spełnienie warunku jest sporo, więc każdy powinien sobie z nim poradzić bez większych problemów.

W tym miejscu zaznaczyć należy, że regulamin promocji wyklucza tzw. transakcje szczególne. To, czym one są, można dowiedzieć się z regulaminu kart kredytowych Citibanku. Wskazuje on następujące rodzaje transakcji szczególnych:

  • wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,

  • Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,

  • Transakcja w urzędzie pocztowym,

  • Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

Jak widać wykluczone są jedynie przelewy z rachunku karty, transakcje u bukmacherów, płatności w urzędzie pocztowym oraz u pośredników płatności np. doładowania w aplikacji Revolut. Wszystkie inne, klasyczne płatności zarówno w sklepach, jak i w Internecie z powodzeniem będą uwzględnione w opisywanej promocji.

Czytaj także: 140 zł za założenie konta w mBanku + 20 zł za płatności Apple Pay!

Kiedy nastąpi wypłata nagrody?

Każdemu z uczestników, którzy spełnią warunki oferty zostanie przyznana nagroda w wysokości 400 zł w formie uznania karty lojalnościowej Moja Biedronka, podanej w formularzu przy rejestracji w promocji. Informacja o przyznaniu nagrody zostanie wysłana w bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków akcji, a karta Moja Biedronka zostanie doładowana maksymalnie do 60 dni później. Tym samym, jeśli szybciej wydasz wymaganą kwotę, to szybciej otrzymasz swoją nagrodę 🙂

Warto pamiętać, że środki na karcie Moja Biedronka będą ważne przez 12 miesięcy od otrzymania doładowania i można je będzie wykorzystać na dowolne produkty. Konieczne będzie skorzystanie z kas obsługiwanych przez kasjera, ponieważ te samoobsługowe nie pozwalają na płatność środkami z tej karty. Nagroda może być wykorzystywana wielokrotnie aż do wyczerpania środków, przy czym maksymalna jednorazowa płatność środkami zgromadzonymi na karcie Moja Biedronka nie może przekroczyć 100 zł.

Karta Simplicity – prześwietlenie oferty

Tak jak wspomniałem wcześniej, wyrabiając kartę kredytową Simplicity oraz spłacając wydatki poniesione kartą w okresie bezodsetkowym nie poniesiemy żadnych dodatkowych opłat związanych z korzystaniem z tego produktu. Pamiętaj również, że tak jak w przypadku innych kart kredytowych dostępnych na rynku lepiej nie korzystać z wypłat z bankomatów ani przelewów z rachunku karty. Są to operacje, które są obarczone dodatkowymi prowizjami! Po odebraniu nagrody możesz sam zdecydować co dalej chcesz zrobić ze swoją kartą – nie jest wymagane jej dalsze utrzymywanie.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *