400 zł do Biedronki z kartą kredytową w BNP Paribas ponownie dostępne!

400 zł do Biedronki z kartą kredytową w BNP Paribas!

Powraca możliwość zdobycia 400 zł w formie bonu do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka, w zamian za założenie karty kredytowej w BNP Paribas! Warunki jakie należy spełnić aby otrzymać nagrodę nie są trudne do spełnienia, a wymagane płatności  można sobie rozłożyć na kilka miesięcy. Dodatkowo przypominam, że w trwającej promocji kont osobistych w BNP Paribas można zyskać kolejne 400 zł w gotówce! Razem to naprawdę solidny pakiet nagród 😉

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest przeznaczona dla wszystkich, którzy spełniają następujące warunki:

  • zawrą z bankiem BNP Paribas umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold w okresie trwania promocji tj. do 31 grudnia 2019 r.;
  • od 1 stycznia 2018 r. nie posiadali żadnej karty kredytowej w tym banku,
  • nie są pracownikami banku lub innych podmiotów z grupy kapitałowej zatrudnionymi na podstawie umowy o pracę lub umów cywilnoprawnych.

Tym samym posiadacze innych produktów w BNP Paribas np. kont osobistych nie są wykluczeni z udziału w akcji! To świetna wiadomość, bo aktualnie, jak wspomniałem we wstępie, zakładając konto osobiste w tym banku można zyskać 400 zł premii na bardzo prostych warunkach!

Czytaj także: 100 zł za skorzystanie z darmowej pożyczki w NetCredit!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji konieczne będzie wypełnienie formularza na dedykowanej stronie promocji. Następnie w ciągu kilku dni oddzwoni konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę kredytową. Z doświadczenia powiem, że przy niskich limitach bank nie prosi o dodatkowe dokumenty potwierdzające dochód, więc sam proces jest bardzo prosty i szybki. Z kolei samą umowę o kartę podpisuje się w wybranej placówce BNP Paribas.

Czytaj także: 50 zł za założenie karty Twisto + 50 zł za każde polecenie!

400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka!

Do zdobycia jest elektroniczny e-kod o wartości 400 zł do wykorzystania w dowolnym sklepie sieci Biedronka. Co trzeba zrobić aby go otrzymać? Otóż należy wykonać transakcje kartą na łączną kwotę co najmniej 2000 zł, maksymalnie do 30 kwietnia 2020 r. Czasu na wykonanie wymaganych płatności jest zatem całkiem sporo. Można wymaganą kwotę rozłożyć sobie na kilka miesięcy, jak i wydać ją nawet jednorazowo. Wszystko zależy od naszych bieżących wydatków 😉

Regulamin akcji transakcje definiuje następująco:

Operacja bezgotówkowa polegająca na dokonaniu płatności przy pomocy Karty za towary lub usługi w dowolnym punkcie handlowo – usługowym akceptującym płatności Kartą oraz w sklepach internetowych lub operacja gotówkowa polegająca na zleceniu przelewu środków pieniężnych z rachunku Karty lub wypłata z bankomatu.

Tym sam pod uwagę będą zarówno standardowe płatności w sklepach i w Internecie jak i przelewy z rachunku karty oraz wypłaty z bankomatów. Te ostatnie jednak jak to zwykle jest w przypadku kart kredytowych są obarczone dodatkowymi prowizjami (o czym piszę dalej). Zdecydowanie najkorzystniej będzie wydać wymaganą kwotę poprzez standardowe płatności w sklepach i w Internecie. Regulamin akcji przewiduje jednak  jedno istotne wyłączenie:

Za Transakcje Kartą nie są uznawane następujące transakcje: (…)polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług.

Z tego zapisu wynika, że doładowania środków pieniężnych np. w aplikacjach typu Revolut czy DiPocket nie będą brane pod uwagę. Większość innych transakcji z powodzeniem zostanie uwzględniona w promocji.

A teraz policzmy czy to się opłaca? Oczywiście jeśli jesteśmy w stanie wydać wymaganą kwotę kartą w sklepach lub w Internecie, to sprawa jest prosta. Nie poniesiemy z tego tytułu dodatkowych opłat. Inaczej jest jednak, kiedy chcielibyśmy zgodnie z zapisami promocji wypłacić środki z bankomatu lub przelać je z rachunku karty. Te operacje, jak to standardowo bywa przy wszystkich dostępnych na rynku kartach kredytowych, są dodatkowo płatne. W BNP Paribas prowizja od tych operacji wynosi 4,9%, min. 10 zł. Tym samym przykładowo wypłacając z bankomatu 2000 zł, naliczona zostanie prowizja w wysokości 98 zł plus dodatkowo będą naliczane odsetki do momentu spłaty całości zadłużenia, ponieważ jest to transakcja gotówkowa. Zatem w praktyce, żeby przejść przez tę promocję bezkosztowo i zyskać bon lepiej dokonywać standardowe transakcje bezgotówkowe!

Czytaj także: 200 zł premii za założenie IKZE w AXA TFI oraz nawet 1829,76 zł ulgi podatkowej!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Nagrodą w akcji jest elektroniczny e-kod do wykorzystania w wybranym przez siebie sklepie sieci Biedronka udostępniony laureatom w programie mamBONUS prowadzonym przez BNP Paribas. Co ważne bony zostaną udostępnione w ciągu 60 dni od momentu spełnienia wszystkich warunków akcji, czyli im szybciej wydasz wymaganą kwotę, tym wcześniej otrzymasz nagrodę 😉 Przekazane kody będą ważne do 31 grudnia 2020 r. i będzie można z nich korzystać wielokrotnie, aż do momentu wykorzystania wszystkich środków.

Samo przystąpienie jak i korzystanie z programu MamBONUS, w ramach którego będą udostępnione nagrody jest całkowicie darmowe. Rejestracji w programie należy dokonać tutaj, najlepiej od razu po otrzymaniu karty kredytowej, bo wtedy zyskamy dodatkowe punkty za transakcje realizowane na potrzeby promocji!

Czytaj także: Telefon LG K30 Dual SIM w zamian za wyrobienie darmowej karty kredytowej Simplicty w Citi Handlowy!

5000 punktów mamBONUS  w dodatkowej promocji!

Aktualnie trwa jeszcze jedna promocja pozwalająca zwiększyć zyski z założenia karty kredytowej w BNP Paribas. Jeśli do końca drugiego miesiąca następującego po zawarciu umowy o kartę wykonamy nią min. 4 płatności na kwotę 50 zł to otrzymamy dodatkowe 5000 punktów w programie mamBONUS. To pozwala na wymianę na ich na którąś z mniejszych nagród dostępnych w programie.

Czytaj także: Prosta promocja kont osobistych w Alior Banku z premią 200 zł powraca!

Karty kredytowe BNP Paribas – prześwietlenie oferty!

Obecnie bank nie stosuje już w ogóle opłat rocznych za posiadanie karty kredytowej. Wprowadzono jednak opłatę miesięczną w wysokości 9 zł dla karty Standard i 15 zł dla karty Gold, ale w przypadku wykonania kartą operacji bezgotówkowych na kwotę min. 1000 zł (2000 zł dla karty Gold) w danym okresie rozliczeniowym, opłata nie zostanie naliczona. Chociaż z karty można zrezygnować od razu po odbiorze nagród, to jednak warto się z tym chwilę dłużej z tym wstrzymać, ponieważ w taryfie opłat i prowizji jest przewidziana opłata w wysokości 25 zł za wypowiedzenie umowy o kartę wcześniej niż przed upływem 6 miesięcy od jej zawarcia.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *