400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową w Citi Handlowy!

400 zł do Biedronki z kartą kredytową w Citi Handlowy!

W banku Citi Handlowy ruszyła nowa promocja, w której do zdobycia jest aż 400 zł premii w postaci bonu do wykorzystania w dowolnych sklepach sieci Biedronka! W porównaniu do poprzedniej edycji tej akcji, bank zdecydował się wreszcie skrócić okres karencji dla byłych klientów. Tym samym dla wielu osób może to być świetna okazja, by ponownie założyć kartę Simplicity i zgarnąć dodatkową nagrodę!

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja jest przeznaczona dla nowych klientów banku rozumianych jako osoby, które od 1 stycznia 2018 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej. Posiadacze innych produktów, np. konta osobistego z powodzeniem mogą skorzystać z opisywanej oferty. Ponadto z uwagi, że jest to produkt kredytowy, należy również posiadać zdolność kredytową by taką kartę otrzymać. Na stronie promocji wskazane są następujące minimalne wymagania względem osób ubiegających się „kredytówkę”:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł.

Czytaj także: Konto Jakże Osobiste w Alior Banku z premią 200 zł w gotówce!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wypełnić wniosek o kartę kredytową Simplicity na dedykowanej stronie promocji. Następnie w ciągu kilku dni zadzwoni konsultant, który poprowadzi Cię przez dalszą część procesu wnioskowania o kartę kredytową w banku Citi Handlowy. Konieczne będzie też przedstawienie dokumentów potwierdzających posiadane dochody. W zdecydowanej większości przypadków wystarczające będą wyciągi z ostatnich 3 miesięcy potwierdzające wpływy wynagrodzenia. Promocja trwa do 22 stycznia 2020 r. i do tego czasu trzeba wypełnić formularz na stronie promocji! Samą umowę o kartę można zawrzeć w terminie późniejszym, a sam proces odbywa się to za pośrednictwem kuriera.

Czytaj także: 150 zł za założenie konta dla młodych w Santander Banku + 230 zł w dodatkowych promocjach + zwroty za rachunki!

Jak otrzymać 400 zł do Biedronki?

Do zgarnięcia nagrody w postaci voucheru do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka potrzebne jest jeszcze spełnienie kilku warunków. Przede wszystkim do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę należy co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej Citibanku lub jego aplikacji mobilnej. Następnie, do końca 3 miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę należy wydać co najmniej 1500 zł w formie transakcji bezgotówkowych. Można to zrobić zarówno jednorazowo jak i rozłożyć sobie wydatki na mniejsze płatności. Przykładowo, zawierając umowę w listopadzie 2019, transakcje kartą należy wykonać do końca lutego 2020 r.

W tym miejscu zaznaczyć należy, że regulamin promocji wyklucza tzw. transakcje szczególne. To, czym one są, można dowiedzieć się z regulaminu kart kredytowych Citibanku. Wskazuje on następujące rodzaje transakcji szczególnych:

  • Wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
  • Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
  • Transakcja w urzędzie pocztowym,
  • Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

Jak widać wykluczone są jedynie przelewy z rachunku karty, transakcje u bukmacherów, płatności w urzędzie pocztowym oraz u pośredników płatności np. doładowania w aplikacji Revolut. Wszystkie inne, zwykłe płatności zarówno w sklepach, jak i w Internecie z powodzeniem będą uwzględnione w opisywanej akcji.

Czytaj także: 200 zł w gotówce za założenie Konta Przekorzystnego w banku PEKAO!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Informacja o przyznaniu nagrody zostanie wysłana w bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków akcji, czyli im wcześniej wydasz wymaganą kwotę, tym szybciej dostaniesz nagrodę. Sam bon o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka będzie wysłany również poprzez bankowość internetową w ciągu 60 dni (zazwyczaj jest to dużo wcześniej) od dnia otrzymania wiadomości o przyznaniu nagrody. Będzie on miał postać 13 cyfrowego kodu, który trzeba będzie podać kasjerowi przed sfinalizowaniem zakupów. Z bonu można korzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania środków, jednak nie dłużej niż 6 miesięcy od dnia jego przekazania, ponieważ taka będzie jego data ważności. Uwaga – nagroda będzie przyznana tylko jeśli nasza karta będzie aktywna. Dopiero po otrzymaniu nagrody można bez obaw zrezygnować z karty.

Czytaj także: Jak odchudzić swój portfel i oszczędzać na płatnościach w obcych walutach? + BONUS

Karta Simplicity – prześwietlenie oferty!

W promocji można wyrobić wyłącznie kartę Simplicity i to jest dobra wiadomość, ponieważ jest to chyba jedyna na rynku karta kredytowa za prawdziwe 0 zł.  Z tytułu użytkowania karty nie poniesiecie żadnych opłat miesięcznych ani rocznych. Wystarczy spłacać wydatki poniesione kartą w okresie bezodsetkowym, by uniknąć odsetek i nie ponosić dodatkowych kosztów ? Pamiętać należy również, że tak jak w przypadku innych kart kredytowych dostępnych na rynku lepiej nie korzystać z wypłat z bankomatów ani przelewów z rachunku karty. Są to operacje niestandardowe, które są obarczone dodatkowymi prowizjami!

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *