40 zł za 5 płatności Google Pay!

40 zł za 5 płatności Google Pay!
Płatności zbliżeniowe telefonem są coraz częściej wykorzystywane przez Polaków. Wśród dostępnych na rynku rozwiązań najpopularniejszym jest Google Pay (dawniej Android Pay), który został wdrożony w 15 bankach w Polsce, a kolejne dwa  – Raiffeisen Polbank i SGB, pracują nad jego wykorzystaniem. W aktualnej promocji firmy Google otrzymać można 40 zł w formie karty podarunkowej do sklepu Google Play na bardzo prostych warunkach. Zobaczmy jakie są warunki akcji!

Kto może  skorzystać z promocji?

Promocja jest dostępna do wszystkich osób, które nie dokonały wcześniej żadnej transakcji z wykorzystaniem Google Pay zbliżeniowo, w aplikacjach bądź na stronach internetowych stron trzecich. Oczywiście trzeba również posiadać kartę wydaną przez bank, który obsługuje płatności poprzez Google Pay. Listę banków sprawdzisz tutaj lub kontaktując się infolinią Twojego banku. Zachęcam też do zapoznania się z moim wpisem na temat samej usługi dostępnym tutaj.
 

Jak przystąpić do promocji?

Aby skorzystać a akcji należy pobrać aplikację Google Pay ze sklepu Google Play i dodać do niej swoją kartę płatniczą. Ponadto należy zatwierdzić zaproszenie do wzięcia udziału w promocji w samej aplikacji.
 

Voucher o wartości 40 zł do wykorzystania w Google Pay!

Same warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy dokonać 5 płatności zbliżeniowych za pomocą aplikacji w ciągu 30 dni od rejestracji w promocji. Co ważne, w akcji nie będą uwzględniane transakcje online w serwisach należących do Google, więc najprościej będzie spełnić warunki promocji płacąc w punktach handlowo-usługowych. Ostatnim wyłączeniem jest konieczność dokonania każdej transakcji innego dnia, ponieważ w promocji będzie uwzględniana tylko 1 płatność dziennie.
 

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Nagrodą w promocji jest karta podarunkowa o wartości 40 zł do wykorzystania w serwisie Google Pay. Choć regulamin tego nie precyzuje, to biorąc pod uwagę poprzednie tego typu promocje, nagroda powinna zostać przekazana zaraz po wykonaniu ostatniej transakcji kwalifikowanej w promocji. Kartę można od razu przypisać do konta w Google Play.


Podsumowanie

Na koniec przypomnę, że samo korzystanie z Google Pay jest bezpłatne a transakcje dokonane za pomocą tej metody są traktowane przez banki jako zwykłe transakcje bezgotówkowe.
 
Szczegóły opisywanej promocji znajdziesz w regulaminie dostępnym tutaj.
 
Klientów mBanku zapraszam również do zapoznania się z tym wpisem, ponieważ bank oferuje równolegle własną promocję, w której można zdobyć kolejne 40 zł za płatności z wykorzystaniem Google Pay.
 

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *