40 zł za 4 płatności telefonem dla klientów mBanku!

40 zł za 4 płatności telefonem od mBanku!
Choć banki najczęściej premiują nowych klientów, którzy otwierają nowe produkty, to właśnie pojawiła się okazja do zarobku dla obecnych klientów mBanku. Oferuje on bowiem 40 zł za kilka płatności telefonem na dowolne kwoty. Całość warunków promocji można spełnić w parę chwil nie ruszając się z wygodnego fotela 🙂 Sprawdźmy jakie są szczegółowe warunki tej akcji!


Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest przeznaczona dla klientów mBanku, którzy wcześniej nie dokonywali płatności telefonem za pomocą aplikacji mobilnej banku. Dodatkowo bank musi zaprosić nas do udziału w promocji wyświetlając odpowiednią mOkazję. Czy taka okazja jest dla Ciebie dostępna sprawdzisz w swojej bankowości elektronicznej w zakładce Pasaż -> mOkazje.
 

 

2 x 20 zł za 4 płatności telefonem

Premia w ramach promocji została podzielona na dwa etapy:
I etap – wymagana jest jedna płatność telefonem, za którą otrzymamy pierwsze 20 zł;
II etap – wymagane są 3 kolejne płatności telefonem, za które otrzymamy kolejne 20 zł.

 

Jak płacić telefonem w mBanku?

Co do zasady mBank udostępnia płatności telefonem za pomocą Android Pay (obecna nazwa to Google Pay) jednak istnieje możliwość powiązania karty płatniczej z tym systemem bezpośrednio z poziomu aplikacji mobilnej bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji. W tym celu należy w swojej aplikacji mobilnej wejść w sekcję Finanse -> Karty -> kliknąć wybraną kartę -> kliknąć przycisk Dodaj kartę w sekcji Płatności telefonem -> zaakceptować wyświetlone oświadczenie i gotowe.
Szerzej o funkcjonalności oraz zasadach korzystania z Android Pay pisałem tutaj. W promocji biorą udział zarówno zbliżeniowe transakcje w sklepach i punktach handlowo-usługowych jak i płatności poprzez aplikacje wspierające tę funkcję (choć nota promocji mówi tylko o płatnościach zbliżeniowych to płatności poprzez aplikację też zostały uznane w moim przypadku w ramach promocji). Szerzej o funkcjonalności oraz zasadach korzystania z Android Pay pisałem tutaj.
 

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Bank ma 60 dni na wypłatę nagród od dnia wykonania transakcji kwalifikujących się do przyznania premii ale jak wynika z doświadczeń moich i czytelników premia jest wypłacana w ciągu kilku dni 🙂
 
I to tyle. Promocja jest łatwa, szybka i przyjemna. z mOkazji skorzystać można do 30.04.2018 r. Wszystkie szczegóły akcji znajdziesz się w nocie promocji tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *