4% na lokacie mobilnej oraz 3,4% na e-lokacie na nowe środki w Getin Banku!

3,3% na lokacie w Getin Banku!

Getin Bank nieustannie walczy o depozyty zarówno obecnych, jak i nowych klientów. Nawet planowane połączenie z Idea Bankiem niewiele zmieniło w tej kwestii. Dziś chcę opowiedzieć o dwóch świetnych ofertach lokat w tym banku. Osoby posiadające dostęp do bankowości internetowej Getin-u mogą skorzystać z lokaty mobilnej z oprocentowaniem aż 4% na okres 3 miesięcy dla kwoty do 20 000 zł. Każdy z kolei może ulokować środki do nawet 1 mln zl na e-lokacie na nowe środki trwającej 4 miesiące!

Lokata mobilna w Getin Banku – prześwietlenie oferty

Główne parametry lokaty mobilnej:

– oprocentowanie: 4 %;

– minimalna kwota lokaty: 500 zł;

– maksymalna kwota lokaty: 20 000 zł;

– maksymalna ilość lokat: 1

– czas trwania lokaty: 3 miesiące;

Wniosek o lokatę można złożyć wyłącznie przez aplikację mobilną Getin Banku, a więc konieczny jest do niej dostęp poprzez posiadanie konta osobistego lub oszczędnościowego. Jeśli go nie masz, warto pomyśleć nad jego założeniem. Dzięki programowi poleceń zyskać można w ten sposób 50 zł, a dodatkowo polecając konto innym, nawet 500 zł! Ponadto na koncie oszczędnościowym można ulokować nawet 400 tys. zł z oprocentowaniem 3,5% przez 5 miesięcy!

Czytaj także: 100 zł za otwarcie konta osobistego w banku PEKAO + 3% na koncie oszczędnościowym!

E-lokata na Nowe środki – prześwietlenie oferty

Główne parametry e-lokaty na nowe środki:

– oprocentowanie: 3,4%;

– minimalna kwota lokaty: 500 zł;

– maksymalna kwota lokaty: 1 000 000 zł;

– maksymalna ilość lokat: 1 w danej edycji promocji

– czas trwania lokaty: 4 miesiące;

– czas na wpłatę środków: 7 dni od złożenia wniosku

Wniosek o lokatę można składać za pomocą udostępnionego formularza (dotyczy nowych klientów) lub poprzez bankowość internetową lub mobilną (dotyczy osób, które są już klientami Getin Banku) najpóźniej do 3 marca 2019 r. Skorzystanie z opisywanej e-lokaty nie wymaga założenia konta osobistego, ale wymaga wpłacenia tzw. nowych środków. Oczywiście, jeśli nie jesteś klientem Getin Banku, to wszystkie środki jakie wpłacisz na lokatę będą nowe. Jeśli jednak już posiadasz jakieś relacje z „Getinem”, to warto zerknąć jak definiowane są nowe środki? A te oznaczają nadwyżkę nad łączne saldo środków zgromadzonych w Getin Banku na: koncie osobistym, rachunkach oszczędnościowych, rachunkach przejściowych, rachunkach do obsługi bankowych papierów wartościowych, Indywidualnego Konta Emerytalnego oraz lokatach założonych poprzez elektroniczne kanały dostępu na koniec dnia 27 stycznia 2019 r.. Ponadto kwota nowych środków jest automatycznie pomniejszana o kwotę lokat założonych z nowych środków po dniu 27.01.2019 r. Przykładowo jeśli na koniec tego dnia mieliśmy 100 zł na koncie osobistym oraz lokatę na 1000 zł, to promocyjną lokatę z oprocentowaniem 3,4% w skali roku można będzie założyć od nadwyżki ponad kwotę 1100 zł.

Aby uzyskać podwyższone oprocentowanie należy też pamiętać o wyrażeniu zgód marketingowych (jeśli już wcześniej tego nie zrobiliśmy). Dokładnie chodzi o zgodę na użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego oraz zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną.

Czytaj także: Smartfon Xiaomi Redmi 6A w promocji kart kredytowych Citi Handlowy!

Na koniec przypomnę, że chociaż na e-lokatę można wpłacić nawet 1 milion zł, to w praktyce gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego objęte są środki tylko do wysokości 100 tys. euro czyli ok. 420 tys. zł. W przypadku ewentualnej upadłości banku gwarantowany jest zwrot wpłaconych środków tylko do tej kwoty.

Załóż lokatę na 3,4% na 4 miesiące!

Dokumenty:

Regulamin Promocji „Lokata / e-Lokata na Nowe Środki VII – 7 edycja”

Karta produktu Terminowej Lokaty Oszczędnościowej – e-Lokata na Nowe Środki VII – 7 edycja

Może Ci się także spodobać

1 komentarz

  1. Witam
    Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia (a nie miał akurat takowego pod ręką) to polecam swój kod z aktualnej III Edycji: FFAE34
    Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *