380 zł premii za otwarcie konta w Santander Banku + kolejne 300 zł jako zwroty za rachunki!

Aż 680 zł w kumulacji promocji w Santander Banku!

W Santander Banku dziś wystartowała nowa promocja, w której w bardzo łatwy sposób można zdobyć 150 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka. Kolejne 80 zł można zdobyć, zakładając konto z polecenia innej osoby, a dodatkowe 150 zł w zamian za zapewnienie wpływów wynagrodzenia. Ale to i tak nie wszystko! Jeszcze kolejne 300 zł można wycisnąć w formie zwrotów za rachunki, co oznacza, że w sumie do zdobycia są premie i bonusy o łącznej wartości nawet 680 zł!

Kto może skorzystać z promocji?

Jak wspomniałem we wstępie, promocji jest tak naprawdę kilka. Aby zgarnąć wszystkie nagrody jako nowy klient należy być osobą nie posiadają żadnego konta osobistego prowadzonego w PLN w Santander Bank Polska (w tym pod poprzednią nazwą banku – BZWBK) co najmniej od 1 kwietnia 2018 r. Jeśli chcecie skorzystać tylko z podstawowej promocji z bonami do Biedronki, to okres karencji jest krótszy – wystarczy nie mieć konta w tym banku co najmniej od 1 lipca 2018 r. Dla porządku dodam, że w przypadku promocji dotyczącej wpływów wynagrodzenia wykluczeni są posiadacze kont osobistych prowadzonych w złotówkach w Santander Banku po 1 maja 2018 r.

Z kolei osobami polecającymi w ramach programu poleceń mogą być obecni posiadacze dowolnego konta w Santander Bank Polska, którzy przystąpią do programu w bankowości internetowej banku i wygenerują swój indywidualny kod polecenia. Konieczny jest również brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych oraz zgoda na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną, a także na elektroniczną formę przekazywania korespondencji.

Czytaj także: 300 zł premii z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas!

150 zł do Biedronki w podstawowej promocji!

Aby wziąć udział w podstawowej promocji, w której do zdobycia czeka 150 zł w formie bonów do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka konieczne będzie złożenie najpóźniej do 31 sierpnia 2019 r. wniosku o Konto Jakie Chcę wraz z usługami bankowości elektronicznej i kartą debetową za pośrednictwem dedykowanej strony promocji. We wniosku o konto warto też podać kod polecenia otrzymany od obecnego klienta Santander Banku. Dzięki temu możemy zyskać kolejne 80 zł, o czym piszę niżej. Jeśli nie macie takiego kodu, możecie skorzystać z mojego sprawdzonego kodu polecenia – 1012403490. Trzeba też pamiętać, żeby podczas wnioskowania o rachunek potwierdzić zapoznanie się z regulaminem programu poleceń oraz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji (jest to konieczne, żeby przekazać polecającemu informację, że należy mu się nagroda jeśli korzystamy równolegle z programu poleceń). Na koniec dodam, żę konieczny jest również brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych oraz zgoda na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną, a także na elektroniczną formę przekazywania korespondencji.

Na podstawie złożonego wniosku o konto należy najpóźniej do 15 września 2019 zawrzeć umowę i to wystarczy, żeby otrzymać pierwszy bon do Biedronki o wartości 50 zł! Łatwizna ?

Aby zdobyć kolejne 100 zł w formie wspomnianego bonu konieczne będzie w terminie 30 dni od aktywacji konta zapewnić wpływy na nowootwarte konto w wysokości min. 1000 zł oraz wykonać co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą na dowolne kwoty. Jeśli chodzi o wpływy na konto, to mogą to być dowolne wpływy (nie ma konieczności wpłaty wynagrodzenia), a najłatwiej ten warunek spełnić wykonując przelew ze swojego konta w innym banku. W przypadku płatności kartą bank również nie stawia żadnych większych wymogów, także pod uwagę będą brane dowolne transakcje dokonane zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie.

Same bony będą wysyłane do 31 października 2019 r. na adres e-mail i będą one ważne do 31 lipca 2020. Aby je wykorzystać wystarczy podać kasjerowi otrzymany kod, który powinien być wprowadzony dokładnie tak samo, jak przy wpisywaniu kodu produktu.

Czytaj także: Rekordowe 300 zł w promocji kont osobistych w Banku Millennium!

Jak zdobyć 80 zł w programie poleceń w Santander Banku?

Poza podstawową akcją zgarnąć można 80 zł w ramach programu poleceń. Po założeniu konta oraz otrzymaniu karty płatniczej nowym klientom pozostanie już tylko co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Santander Banku oraz wykonać transakcje bezgotówkowe kartą (w tym kartą mobilną) lub BLIKIEM na łączną kwotę minimum 300 zł. Na spełnienie obu warunków mamy czas najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy. I to już wszystko! Osoby polecające nie muszą spełniać żadnych dodatkowych warunków.

Bank wypłaci nagrody czyli po 80 zł dla osoby polecającej, jak i osoby polecanej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Warto też pamiętać, że polecający może zyskać premię dodatkową premię w wysokości 100 zł za każde 10 skutecznych poleceń. Sama nagroda zostanie przelana na konto poleconego i polecającego najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia opisanych warunków.

Czytaj także: 150 zł za założenie konta w Alior Banku!

Jak zyskać 150 zł za wpływy wynagrodzenia?

Zakładając konto w Santander Banku jako nowy klient, równocześnie można też zdobyć 150 zł w zamian za zapewnienie wpływów wynagrodzenia i płatności kartą. W tym przypadku promocja kończy się z końcem lipca 2019 r., więc osoby, którą chcą z niej skorzystać powinny złożyć wniosek o konto szybciej, żeby do tego terminu zdążyć zawrzeć umowę.

Po założeniu konta konieczne będzie złożenie dyspozycji przekazywania wynagrodzenia na nowootwarte konto osobiste poprzez zakładkę „Twoje sprawy” -> „Przenieś do nas wynagrodzenie” w bankowości internetowej lub poprzez infolinię banku. Dyspozycja ta, to nic innego, jak podanie nazwy i adresu pracodawcy, do którego bank prześle list z dyspozycją zmiany numeru rachunku bankowego do przelewu wynagrodzenia na konto prowadzone w Santander Banku. Warunek ten trzeba spełnić w miesiącu zawarcia umowy o konto!

Po złożeniu dyspozycji przekazywania wynagrodzenia wystarczy już tylko zapewnienie samych wpływów z tego tytułu, począwszy od pierwszego, lub drugiego miesiąca, po złożeniu dyspozycji oraz wykonanie co najmniej 5 dowolnych transakcji kartą miesięcznie (wyłączone są  transakcje  w  punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako zakłady bukmacherskie, kasyna – kod MCC 7995 oraz kod MCC 6540). Oba wskazane warunki należy spełnić łącznie przez 3 kolejne miesiące. Warto też przytoczyć co bank definiuje jako wynagrodzenie:

Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.  Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Nagroda zostanie wypłacona jednorazowo do końca miesiąca następującego po ostatnim miesiącu spełniania warunków akcji.

Czytaj także: Po 100 zł dla nowych i obecnych klientów PKO BP w programie poleceń!

Do 300 zł zwrotu za rachunki za prąd, gaz i usług telekomunikacyjne!

Ostatnią z opisywanych korzyści jest możliwość uzyskiwania zwrotu w wysokości 1% wartości faktur za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne opłaconych z konta w Santander Banku (zarówno tradycyjnym przelewem, jak i poprzez zlecenie stałe lub polecenie zapłaty). Dodatkowo trzeba pamiętać, że na początku trzeba wysłać do banku (poprzez bankowość internetową) skan faktury od danego dostawy, tak by bank mógł potwierdzić numer rachunku bankowego, na który będą dokonywane płatności. Maksymalnie dzięki opisywanym zwrotom zyskać można 25 zł miesięcznie / 300 zł rocznie i choć uzyskanie maksymalnych kwot jest mało realne z uwagi, iż wraca do nas tylko 1% wartości opłacanych faktur, to nawet niewielkie zwroty są lepsze niż żadne 😉

Czytaj także: 400 zł do wydania na Allegro, w Empiku, RTV Euro AGD lub Douglasie z kartą kredytową BNP Paribas!

Konto Jakie Chcę – prześwietlenie oferty

Konto Jakie Chcę jest prowadzone bez żadnych opłat. Zapłacić możemy za kartę debetową. Do wybory są trzy warianty opłat/zwolnienia z opłat do wyboru:

 • stała opłata 3 zł miesięcznie;
 • 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie (5 zł w innym wypadku);
 • 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na min. 500 zł miesięcznie (5 zł w innym wypadku).

To jaki wariant wybrać możecie zdecydować samodzielnie. Wariant drugi jest najkorzystniejszy, ponieważ kilka drobnych zakupów zwalnia nas całkowicie z opłat za korzystanie z karty debetowej, a jednocześnie pokrywa się z wymogiem promocji z wpływami wynagrodzenia. Jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów to dla osób do 26 roku życia są one darmowe. Dla osób starszych z kolei darmowe są tylko wypłaty z bankomatów własnych Santander Banku. Za pozostałe możemy zapłacić 5 zł. Na szczęście możemy za darmo wypłacać środki korzystając z BLIKA. Na koniec dodam jeszcze, że posiadacze Kont Jakie Chcę mają możliwość dokonywania darmowych przelewów ekspresowych bez limitów całkowicie za darmo!

Załóż konto w Santander Banku!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

2 komentarze

 1. Witam
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu z aktualnej najnowszej edycji programu poleceń (edycja IV trwająca do 30 września 2019 r.): 1009890838
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 2. Nowo wygenerowany oraz pewny kod polecenia: 1012834870
  Z góry dziękuję wszystkim tym, którzy zdecydują się skorzystać z mojego kodu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *