3,5% na 3-miesięcznej lokacie bez haczyków w Idea Banku!

3,5% na lokacie w Idea Banku!

Dziś w ofercie Idea Banku pojawiła się świetna 3-miesięczna lokata z oprocentowaniem na poziomie 3,5% w skali roku i to bez żadnych haczyków! W ten sposób można ulokować środki w praktycznie dowolnej wysokości, a samą lokatę można zerwać w dowolnym momencie bez utraty odsetek. Warto się jednak spieszyć oferta będzie dostępna do odwołania!

Lokata Wiosenna – prześwietlenie oferty

Aby założyć Lokatę Wiosenną wystarczy mieć dostęp do bankowość internetowej Idea Banku. Tym samym jeśli już miałeś w tym banku jakieś lokaty lub inne produkty, to taki dostęp posiadasz automatycznie.

Główne cechy Lokaty Wiosennej:

  • oprocentowanie: 3,5% w skali roku;
  • minimalna kwota lokaty: 500 zł;
  • maksymalna kwota lokaty: 1 000 000 zł (nie ma ograniczenia liczby lokat);
  • czas trwania lokaty: 1,2,3 lub 6 miesięcy.

Nie wiadomo jak długo ta oferta będzie dostępna, więc warto złożyć wniosek o promocyjną lokatę jak najszybciej. Czas na jej opłacenie wynosi 3 dni od dnia złożenia wniosku i jeśli w tym czasie nie wpłyną środki na wskazane konto w Idea Banku, to wniosek zostanie anulowany. Na koniec przypomnę, że chociaż na lokatę można wpłacić nawet 1 milion zł, to w praktyce gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego objęte są środki tylko do wysokości 100 tys. euro czyli ok. 430 tys. zł. W przypadku ewentualnej upadłości banku gwarantowany jest zwrot wpłaconych środków tylko do tej kwoty.

Czytaj także: 400 zł na Allegro.pl za sprawdzenie darmowej karty Simplicity w banku Citi Handlowy!

Lokata Happy dla nowych klientów!

Dla osób, które nigdy wcześniej nie miały żadnego produktu w Idea Banku, ani o niego nie wnioskowały, polecam skorzystać w pierwszej kolejności z lokaty Happy, która jest wyżej oprocentowana, a którą można założyć tylko 1 raz.

Główne cechy lokaty Happy:

  • oprocentowanie: 4%
  • minimalna kwota lokaty: 500 zł;
  • maksymalna kwota lokaty: 20 000 zł
  • czas trwania lokaty: 3 miesiące

Złóż wniosek o lokatę Happy tutaj!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *