3,5% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku do 400 000 zł!

3,5% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku!

Święta, święta i po świętach 😉 Ale jak się okazuje w Getin Banku nie próżnują i już od Wigilii można korzystać z oferty podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym do 3,5% w skali roku dla kwoty nawet 400 000 zł przez 3 miesiące! Co ważne z oferty mogą korzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci Getin Banku! Jest to kolejna edycja cyklicznej już promocji na tzw. nowe środki. Czym one są oraz jak je wyliczyć dowiesz się z dalszej części wpisu!

Kto może skorzystać z promocji?

Z akcji mogą skorzystać zarówno obecni posiadacze kont osobistych w Getin Banku jak i nowi klienci, którzy takie konto założą, ważne by na konto oszczędnościowe wpłacić tzw. nowe środki. O tym jak są definiowane piszę niżej. W regulaminie znajduje się tylko jedno istotne wykluczenie:

Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 24.12.2018 r. do 13.01.2019 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”

Z oferty wykluczone są konta oszczędnościowe prowadzone jako rachunki wspólne.

Czytaj także: 400 zł do Biedronki za założenie darmowej karty w City Handlowy!

Jak zyskać 3,5 % na koncie oszczędnościowym w Getin Banku?

Jeśli jesteś osobą posiadającą konto osobiste w Getin Banku oraz konto oszczędnościowe to wystarczy, że na rachunek oszczędnościowy wpłacisz „nowe środki”. Zgodnie z regulaminem są to:

środki na Koncie Oszczędnościowym wpłacone po Dacie Salda początkowego stanowiące nadwyżkę nad Saldem początkowym na Koncie Oszczędnościowym oraz jednocześnie nad Saldem początkowym na Produktach depozytowych.

Co to oznacza w praktyce? Jeśli w dniu 20 grudnia 2018 r. (jest to data salda początkowego) posiadałeś (lub współposiadałeś) na koncie oszczędnościowym, lokatach lub rachunku IKE w Getin Banku jakiekolwiek środki, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało tylko od nadwyżki ponad kwotę na nich zgromadzonych. Jeśli na wskazanych rachunkach nie miałeś żadnych środków, to całość wpłaconych oszczędności do kwoty 400 000 zł będzie oprocentowana na 3,5% w skali roku. Promocją objęte są tylko rachunki oszczędnościowe z miesięczną kapitalizacją odsetek prowadzone w złotych z wyłączeniem Celowych Kont Oszczędnościowych, Kont Oszczędnościowych Skarbonka oraz Kont Oszczędnościowych, które uczestniczyły w promocji Family Saver.

Jeśli jesteś osobą nie posiadającą żadnego produktu w Getin Banku lub posiadasz produkty inne niż konto oszczędnościowe, lokaty lub rachunek IKE (np. konto osobiste), to oczywiście wszystkie środki jakie wpłacisz na rachunek oszczędnościowy będą objęte podwyższonym oprocentowaniem.

Na koniec dodam, że do opisywanej promocji można przystąpić, czyli wpłacić nowe środki na konto oszczędnościowe do 13 stycznia 2019 r. i właśnie od momentu wpłaty będzie liczony 92-dniowy okres podwyższonego oprocentowania. Ważne jest też posiadanie wyrażonej zgody na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług banku za pomocą SMS, drogą telefoniczną i elektroniczną.

Czytaj także: 200 zł za konto w BGŻ BNP Paribas!

3,7% na e-lokacie przez 4 miesiące!

Getin Bank ostatnio aktywnie walczy o pozyskanie depozytów. Efektem tych działań jest nie tylko podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym ale i bardzo ciekawa oferta lokat. Kilka dni temu pisałem o czteromiesięcznej e-lokacie z oprocentowaniem 3,7% w skali roku, którą można założyć dla kwoty do 1 mln zł! Co ważne oferta nie wymaga założenia konta osobistego. Szczegółowe prześwietlenie tej oferty znajdziesz w tym wpisie.

Konto Proste Zasady i Konto oszczędnościowe – prześwietlenie oferty!

Konta oszczędnościowe w Getin Banku są prowadzone bezpłatnie. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, każdy kolejny kosztować będzie 9 zł (za wyjątkiem opłacenia lokaty w ramach banku właśnie z konta oszczędnościowego). Natomiast osoby, które nie mają konta osobistego w „Getinie” zapewne są zainteresowane warunkami jego prowadzenia. Konto Proste Zasady może kosztować 8 zł miesięcznie, ale wykonanie zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM w danym miesiącu zwalnia z jej naliczenia. Osoby do 26 roku życia nie muszą spełniać tego warunku, dla nich konto będzie prowadzone bezwarunkowo za darmo. Korzystanie z karty debetowej wydanej do rachunku, również nic nie kosztuje. Warto też dodać, że wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe, więc dodatkowo zyskujemy szybki dostęp do gotówki.

Otwórz konto oszczędnościowe w Getin Banku!

 

Dokumenty:

Regulamin promocji „Na nowe środki” – XV edycja

tabela oprocentowania

taryfa opłat i prowizji

 

Może Ci się także spodobać

1 komentarz

  1. Witam
    Gdyby ktoś chciał dodatkowo zarobić 50 zł. za założenie konta z polecenia to podaję świeżutki kod polecenia (z aktualnej II Edycji): JRJK97
    Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *