3400 punktów o wartości 50 zł za rejestracje karty PEKAO w programie Bezcenne Chwile!

50 zł za rejestrację karty PEKAO w programie Bezcenne Chwile

Wszyscy posiadacze kont osobistych wraz z kartą płatniczą Mastercard lub kart kredytowych Mastercard w banku Pekao mają teraz świetną i ultra prostą okazję, by zyskać 3400 punktów za rejestrację posiadanej karty w programie Bezcenne Chwile. Taka ilość punktów z powodzeniem powinna wystarczyć na ich wymianę na vouchery do wybranych sklepów o wartości 50 zł! A na nowych klientów wciąż czeka dodatkowe 200 zł za założenie konta!

Co to jest program Bezcenne Chwile?

Program Bezcenne Chwile jest prowadzony przez organizację płatniczą Mastercard i stanowi swoistą kontynuację programu Priceless Specials. Umożliwia on jego uczestnikom gromadzenie dodatkowych punktów za transakcje wykonywane kartami Mastercard zarejestrowanymi w programie. Z kolei zebrane punkty można wymieniać na nagrody. Program oferuje zarówno różnego rodzaju nagrody rzeczowe, bilety do kina, a także vouchery do wielu sklepów np. Empik, Decathlon, RTV EURO AGD, Circle K, czy Douglas. O szczegółach programu możecie poczytać tutaj. W opisywanej akcji można zyskać 3400 punktów powitalnych, które pozwalają na ich wymianę np. na voucher o wartości 50 zł.

Czytaj także: Do 220 zł za otwarcie konta w Banku Millennium + 2,6% na koncie oszczędnościowym!

Kto może skorzystać z promocji?

Opisywana akcja przeznaczona jest dla wszystkich posiadaczy kart płatniczych w banku PEKAO (zarówno kart debetowych wydanych do posiadanego rachunku, jak i kart kredytowych). Co oczywiste, w grę wchodzą tylko karty z logo Mastercard (lub Maestro). Nie ma znaczenia, czy kartę już posiadasz, czy też dopiero zawnioskujesz o jej wydanie, dlatego promocję można z powodzeniem połączyć z ofertą, w której czeka 200 zł na start za założenie konta w banku PEKAO.

Czytaj także: 200 zł premii za założenie konta w Credit Agricole + 50 zł w programie poleceń!

Jak zdobyć 3400 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile?

Same warunki jakie trzeba spełnić do odbioru nagrody są bardzo proste. Wystarczy, że do 30 czerwca 2020 r. zarejestrujesz swoją kartę w programie Bezcenne Chwile za pośrednictwem bankowości internetowej Pekao24 lub bezpośrednio na stronie bezcennechwile.pl. Nie ma co jednak zwlekać z decyzją, ponieważ nagrody zostaną przyznane pierwszym 50 000 uczestnikom. W przypadku wyczerpania puli bank poinformuje o tym fakcie na swojej stronie internetowej co najmniej na 7 dni przed planowanym terminem wyczerpania puli nagród.

Pierwsze 1000 punktów zostanie przyznanych już za sam fakt zapisania się do programu. Punkty powinny zostać przyznane w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych od rejestracji, chociaż w moim przypadku były widoczne praktycznie od razu 🙂

Kolejne 2400 punktów wpadnie, jeśli maksymalnie do 30 czerwca 2020 r. co najmniej raz zalogujesz się do aplikacji mobilnej PeoPay. W tym przypadku punkty powinny się pojawić do 30 dni od dnia spełnienia warunku.

Łącznie do zdobycia jest więc w bardzo prosty sposób 3400 punktów, które będą ważne przez 6 miesięcy od dnia ich przyznania. Punkty w tym czasie można wymienić na dowolną nagrodę w programie Bezcenne Chwile. Jak wspomniałem wcześniej, obecnie taka ilość punktów pozwala na ich wymianę na voucher do wybranego sklepu o wartości 50 zł.

Czytaj także: 60 zł w gotówce za otwarcie konta w ING Banku Śląskim + 2,5 na koncie oszczędnościowym!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *