300 zł za założenie mKonta Intensive w mBanku!

300 zł premii za otwarcie mKonta Intensive w mBanku!

Pomimo trwającej w mBanku promocji związanej z otwarciem mKonta osobistego z dodatkową premią w wysokości 140 zł, ruszyła również akcja związana z założeniem mKonta Intensive skierowanego do bardziej zamożnych klientów. W ramach opisywanej oferty do zdobycia jest aż 300 zł w najbardziej lubianej przez wszystkich formie, czyli w gotówce!

Kto może skorzystać z promocji?

W opisywanej akcji mogą wziąć udział wyłącznie nowi klienci banku rozumiani jako osoby, które od 1 stycznia 2017 r. nie posiadały lub nie współposiadały w mBanku żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego. Dla jasności, są to wszystkie rachunki, których numer rozliczeniowy (czyli cyfry od 3 do 10 w numerze rachunku bankowego) wynosił 1140 2004 lub 1140 2017. Posiadanie innych produktów np. karty kredytowej czy konta firmowego nie wyklucza z udziału w opisywanej ofercie!

Czytaj także: HIT! Aż 350 zł premii dla zakładających konto w Alior Banku!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz warunki udziału w akcji to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji i złożysz wniosek o otwarcie mKonta Intensive wraz z kartą debetową, a następnie zawrzesz na jego podstawie umowę najpóźniej do 31 sierpnia 2020 r. Samo sfinalizowanie umowy odbywa się za pośrednictwem kuriera lub w oddziałach banku. Wybierając zawarcie umowy w placówce, dopilnuj żeby pracownik jedynie sfinalizował wniosek składany przez Internet, a nie wypełniał go na nowo! Dodam jeszcze, że w trakcie wnioskowania o konto należy zaakceptować oświadczenie o treści „Przystępuję do Promocji oraz zgadzam się na dostarczenie jej Regulaminu przez stronę internetową Banku”, a w akcji biorą udział wyłącznie rachunki indywidualne.

Czytaj także: 150 zł w gotówce lub 250 zł na karcie paliwowej ORLEN za otwarcie konta w BNP Paribas!

300 zł za transakcje kartą!

Premia w tej akcji została podzielona na mniejsze nagrody o wartości 50 zł, które można otrzymywać przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych. Łącznie więc jest do zdobycia 300 zł bonusu. Wymagane jest jednak wykonywanie płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM w dowolnych punktach handlowo-usługowych na łączną sumę 2500 zł miesięcznie. Co ważne bank nie stawia żadnych większych wykluczeń co do sposobów i miejsc wykonywania płatności, ważne żeby co miesiąc wykonać wymaganą łączną sumę płatności. Wypłata bonusu będzie następować do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu spełnienia warunków.

Czytaj także: Do 150 zł za założenie konta w banku PEKAO + 3% na lokacie + do 1500 zł w programie poleceń!

mKonto Intensive – prześwietlenie oferty!

W ramach akcji można założyć wyłącznie mKonto Intensive, a to rachunek, który może sporo kosztować. W jego przypadku miesięczna opłata za konto wynosi aż 49,50 zł! Na szczęście opłaty tej można uniknąć na dwa sposoby. Pierwszy z nich, to zapewnienie w danym miesiącu wpływów na konto w wysokości min. 7000 zł, a drugi to posiadanie w mBanku aktywów, których średnie saldo wynosi 100 tys. zł. Wybierając kartę Mastercard Intensive nie zapłacisz żadnych opłat z tytułu jej użytkowania, niezależnie czy karta będzie leżała w szufladzie, czy też będziesz aktywnie z niej korzystał. Alternatywnie można wybrać kartę Visa Świat Intensive jednak, dzięki promocji będzie można ją mieć za darmo tylko przez pierwszych 6 miesięcy. Po tym okresie opłata wynosi 10 zł miesięcznie. Niezależnie od wybranej karty, wszystkie wypłaty z bankomatów, zarówno w Polsce, jak i na świecie są darmo.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *