300 zł za założenie konta w BGŻ BNP Paribas + 100 zł za płatności mobilne!

300 za konto w BGŻ BNP Paribas!
Po ostatnich ofertach związanych z Kontem Maksymalnym, bank BGŻ BNP Paribas powrócił z promocją swojego flagowego i co najważniejsze darmowego rachunku osobistego – Konta Optymalnego. Do zdobycia jest nawet 300 zł. Dodatkowo wciąż trwa równoległa promocja banku, w której za kilka płatności Google Pay lub Apple Pay można zdobyć 100 zł w formie voucherów (50 zł do Biedronki + 50 zł do Allegro.pl). Tym samym razem do zdobycia jest w sumie 400 zł! Zapraszam do przeczytania szczegółowego prześwietlania promocji!
 

Kto może skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z akcji nie można być posiadaczem lub współposiadaczem jakiegokolwiek konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku w niniejszej promocji. Dodatkowo wykluczone jest posiadanie aktywnej umowy ramowej na dzień przystąpienia do promocji. Tym samym jej mamy aktywne inne produkty w BGŻ BNP Paribas, to niestety mamy również aktywną umowę ramową (nie dotyczy to BGŻ Optima – tam zawierana jest odrębna umowa ramowa). Zatem jeśli chcesz wziąć udział również w promocji karty kredytowej, w której do zdobycia jest 200 zł w formie karty paliwowej, to w pierwszej kolejności otwórz konto osobiste, a dopiero później kredytówkę!
 
 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisane wyżej warunki to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji oraz dokonasz na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczysz wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji złóż wniosek o otwarcie konta osobistego wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej. Czas na rejestrację w promocji i wysłanie wniosku upływa 30 września 2018 r. Zawarcie samej umowy odbędzie się za pośrednictwem kuriera i należy ten proces sfinalizować najpóźniej do 15 października 2018 r. Na koniec ważna informacja – w promocji obowiązuje limitowana pula 1000 promocyjnych wniosków, więc warto się śpieszyć! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa.
 

Jak zdobyć 300 zł zakładając konto w BGŻ BNP Paribas?

W akcji można w sumie zdobyć 300 zł premii, która została podzielona na 3 nagrody (50 zł, 100 zł i 150 zł).
Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł wystarczy do końca października 2018 r. aktywować aplikację mobilną banku – Go Mobile. Łatwizna 🙂
Kolejną nagrodę w wysokości 100 zł zdobyć można jeśli poza spełnieniem warunków dla pierwszej nagrody dodatkowo uczestnik w październiku 2018 r. zapewni wpływ na konto na sumę co najmniej 1000 zł (może to być przelew z konta w innym banku) oraz wykona transakcje bezgotówkowe o wartości minimum 300 zł. Wykluczone są jednak płatności w miejscach oznaczonych następującymi kodami MCC (kod MCC to kod przyporządkowany do terminala płatniczego określający dominujący charakter działalności sprzedawcy):

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Ostatnia, trzecia nagroda w wysokości 150 zł zostanie przyzna jeśli uczestnik spełni dokładnie takie same warunki jak dla drugiej nagrody (wpływ min. 1000 zł oraz transakcje kartą na minimum 300 zł) tyle, że w listopadzie i grudniu 2018 r.

I to tyle! Podsumowując, po założeniu konta i otrzymaniu karty wystarczy aktywować aplikację mobilną (w październiku), dokonać płatności kartą o wartości 300 zł (w październiku, listopadzie i grudniu) oraz zapewnić wpływy na konto w wysokości minimum 1000 zł (w październiku, listopadzie i grudniu) by zdobyć łatwe 300 zł.

Każdy kto spełni warunki akcji otrzyma wiadomość e-mail od organizatora z informacją o przyznaniu nagrody do 16 listopada 2018 r. dla pierwszej i drugiej nagrody oraz do 17 stycznia 2019 r. dla trzeciej nagrody. W celu odbioru premii trzeba będzie zalogować się na stronie internetowej, do której link będzie zawarty w przesłanej pierwszej wiadomości informującej o przyznaniu nagród i do 27 listopada 2018 r. podać numer otwartego w promocji Konta Optymalnego. Sam przelewy będą wykonywane odpowiednio do końca listopada 2018 r. i końca stycznia 2019 r.

 

Dodatkowe 100 zł za płatności mobilne!

Otwierając konto w BGŻ BNP Paribas warto również skorzystać z równoległej promocji płatności mobilnych w tym banku. Za 11 transakcji za pomocą aplikacji Apple Pay lub Google Pay można zdobyć 100 zł w formie voucherów do Biedronki i Allegro.pl (po 50 zł do każdego z tych sklepów). Co ważne, tego typu transakcje to de facto płatności kartą (i tak są ksiegowane na rachunku), więc nic nie stoi na przeszkodzie, by takie płatności były uwzględniane w obu akcjach równocześnie 🙂 O szczegółach tej promocji pisałem w osobnym wpisie.

 

Konto Optymalne – prześwietlenie

Na koniec oczywiście sprawdzam jakie opłaty niesie za sobą otworzenie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. W przypadku wyboru Konta Optymalnego nie poniesiecie żadnych opłat za jego prowadzenie. Nie ma również opłat za korzystanie z karty debetowej wydanej do rachunku niezależnie od wartości lub ilości transakcji. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.
Dokumenty:

 

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *