300 zł za założenie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas!

300 złza konto w BGŻ BNP Paribas!
Do końca czerwca trwa możliwość składania wniosków w podstawowej wersji promocji związanej z założeniem konta osobistego w BGŻ BNP Paribas, w której można zdobyć 150 zł w bonach do wykorzystania w sklepach Biedronka, Decathlon lub H&M. O szczegółach pisałem tutaj. Jak się okazuje, właśnie trwa akcja, w której poza wspomnianymi voucherami zyskać można jeszcze dodatkowo 150 zł w gotówce! Razem zatem do zdobycia jest nawet 300 zł. Sprawdźmy warunki akcji!

Kto może skorzystać z promocji?

Warunki, jakie muszą spełniać osoby, chcące skorzystać z akcji są analogiczne jak w podstawowej wersji promocji. Może w niej wziąć udział każdy, kto nie jest stroną umowy ramowej na dzień złożenia wniosku w ramach promocji, a także w okresie 24 miesięcy przez złożeniem takiego wniosku, nie posiadał rachunku osobistego w BGŻ BNP Paribas. Teoretycznie posiadanie innych produktów, nie wyklucza z udziału w opisywanej akcji, ale z drugiej strony jest się już wtedy członkiem umowy ramowej…
 
 

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji konieczne będzie wypełnienie dedykowanego formularza rejestracyjnego na stronie promocji, a następnie złożenie wniosku o wybrane konto osobiste wraz z kartą debetową z linku dostępnego po zalogowaniu na stronie promocji. Wnioski złożone w inny sposób nie będą brały udziału w akcji. Wypełniając formularz rejestracyjny koniecznie zaznacz wszystkie 4 zgody. Pamiętaj również, żeby Twoje dane z formularza były identyczne jak we wniosku o konto osobiste. To właśnie na tym etapie następuje też wybór sklepu, do którego chcesz otrzymać vouchery będące nagrodami w promocji.
 
Czas na złożenie wniosku upływa 8 lipca 2018 r. ale promocja może zakończyć się przed czasem, w przypadku wcześniejszego osiągnięcia liczby 1500 promocyjnych wniosków. Zatem nie zwlekaj z decyzją 😉 Wyrażonych zgód, a także samej umowy o konto lub kartę nie można wypowiedzieć do czasu odbioru nagród.
 

50 zł za zalogowanie się do bankowości elektronicznej!

Pierwszą z nagród czyli 50 zł w gotówce można zdobyć bez najmniejszych wysiłków. Wystarczy do 25 lipca 2018 r. co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej banku BGŻ BNP Paribas. I to tyle! 😉
 

150 zł w formie bonów do sklepów Biedronka, Decathlon lub H&M!

Jak wspomniałem wcześniej kolejną z nagród jest 150 zł w formie 3 voucherów do wykorzystania w wybranym przy rejestracji w akcji sklepie, o wartości 50 zł każdy. Aby otrzymać pierwszy z nich konieczne jest:
– zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej banku najpóźniej do 25 lipca 2018 r. (podobnie jak w przypadku pierwszej nagrody)
– w pierwszym pełnym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu pierwszego logowania, o którym mowa powyżej dokonanie min. 1 przelewu z nowoutworzonego konta poprzez bankowość internetową lub mobilną banku oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 300 zł
 
Kolejne dwie nagrody otrzymasz po spełnieniu analogicznych warunków w drugim i trzecim miesiącu po dokonaniu pierwszego logowania do bankowości tj. wykonanie min. 1 przelewu z nowoutworzonego konta oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą o łącznej wartości min. 300 zł.
 
Zgodnie z regulaminem nie wszystkie transakcje będą uwzględniane w promocji:

Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

− 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,

− 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),

− 6012, określający instytucje finansowe,

− 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,

− 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

− 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

 

100 zł za zapewnienie wpływów na konto!

Ostatnia z nagród, czyli okrągła „stówka” w gotówce będzie przyznawana uczestnikom, którzy spełnią wszystkie warunki dla otrzymania poprzednich nagród, a dodatkowo, w każdym z 3 kolejnych miesięcy po miesiącu dokonania pierwszego logowania do bankowości elektronicznej, zapewnią wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł. Jak rozumiane są wpływy w promocji? Regulamin definiuje je następująco:

Wpływy – każdy wpływ na Konto Osobiste, z wyłączeniem wpływów, pochodzących z:

a)innych rachunków tego samego Uczestnika (w tym rachunków, których Uczestnik jest współposiadaczem) prowadzonych w Banku [BGŻ BNP Paribas – przyp. Red.],

b)rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez Bank Uczestnikowi,

c)rachunków prowadzonych na rzecz Uczestnika w systemie bankowości elektronicznej BGŻOptima,

d)wpłat gotówkowych

 
Jak widać, przelew z naszego konta w innym banku, mieści się w przytoczonej definicji 🙂
 

Kiedy nastąpi przekazanie nagród?

Nagrodami w akcji są kolejno: 50 zł w gotówce, 3 vouchery o wartości 50 zł do wybranych sklepów sieci (Biedronka, Decathlon lub H&M) oraz 100 zł w gotówce.
 
Laureaci pierwszej z nagród otrzymają maila z informacją o jej przyznaniu do 21 lipca lub sierpnia (w zależności czy pierwsze logowanie do bankowości nastąpiło w czerwcu czy lipcu). Wiadomość zawierać będzie link i kod do zalogowania się na bezpiecznej stronie, na której w ciągu maksymalnie 7 dni należy podać dane niezbędne do odbioru premii czyli numer rachunku bankowego założonego w promocji. Sam przelew nastąpi do ostatniego dnia danego miesiąca. Informację o przyznaniu nagród w postaci voucherów laureaci otrzymają do 21 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków ich otrzymania, zaś same ich przekazanie nastapi maksymalnie 4 dni później tj. do 25 danego miesiąca w formie wiadomości SMS. Kolejne nagrody będą wysyłane w kolejnych miesiącach w sposób analogiczny. W przypadku ostatniej z nagród regulamin przewiduje procedurę analogiczną jak do odbioru pierwszej nagrody.
 
Wybierając E-kartę podarunkową Decathlon pamiętać należy, że możliwa jest ona do wykorzystania zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w sklepie internetowym, a sam kod będzie ważny do 31 maja 2020 r. E-karta upominkowa H&M również umożliwia zakupy zarówno online jak i w sklepach stacjonarnych i będzie ważna do 2 listopada 2019 r. Ostatnia z nagród – voucher do sklepów sieci Biedronka będzie ważny do 31 maja 2019 r.
 

A ile to wszystko kosztuje?

Wybierając konto osobiste w banku BGŻ BNP Paribas warto wybrać Konto Optymalne. Tylko w tym wariancie nie poniesiecie bowiem żadnych opłat za jego prowadzenie. Nie ma również opłat za korzystanie z karty debetowej wydanej do rachunku niezależnie od wartości lub ilości transakcji. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów!
 
 
Pełny regulamin promocji znajduje się tutaj a Tabela Opłat i Prowizji tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *