300 zł za założenie karty kredytowej w ING Banku Śląskim!

300 zł za kartę kredytową w ING Banku Śląskim!

Ponownie można zyskać dodatkową premię pieniężną, w zamian za założenie karty kredytowej z logo Mastercard w ING Banku Śląskim. Tym razem jednak wymagane jest jej utrzymanie przez okres 12 miesięcy, aby zdobyć maksymalną premię w wysokości 300 zł. Na szczęście pozostałe warunki akcji są już bardzo proste 😉 Trzeba się jednak spieszyć – w akcji może wziąć udział tylko 3300 uczestników, którzy jako pierwsi zawrą umowę o kartę!

Kto może skorzystać z promocji?

Z akcji mogą skorzystać wyłącznie osoby, które co najmniej od 1 października 2018 r. nie posiadały w ING Banku Śląskim żadnej karty kredytowej. Posiadanie innych produktów, np. konta osobistego, nie wyklucza z udziału w akcji.

Czytaj także: 200 zł w gotówce za założenie konta w Toyota Banku + do 10% zwrotu za paliwo!

Jak przystąpić do promocji?

Sposób przystąpienia do promocji różni się w zależności od tego czy jesteś już klientem ING Banku Śląskiego i posiadasz dostęp do bankowości elektronicznej Moje ING czy też nie. W pierwszym przypadku powinieneś zatem zawnioskować o kartę kredytową Mastercard (karty z logo VISA nie biorą udziału w akcji!) właśnie poprzez bankowość internetową, podając we wniosku kod promocji MC190313922. Uwaga – bez wpisania kodu nie zostaniesz objęty akcją i nie otrzymasz premii!

W drugim przypadku zaś, o kartę kredytową wnioskować należy w oddziałach banku lub poprzez infolinię. Tutaj również konieczne będzie podanie kodu promocji, ale może on się różnić w zależności od miejsca gdzie składany jest wniosek. W rozmowie z konsultantem banku wystarczy zaznaczyć, że chce się wziąć udział w tej promocji i dodatkowo podpisać oświadczenie o przystąpieniu do promocji.

Niezależnie od sposobu wnioskowania o „kredytówkę” umowę należy zawrzeć najpóźniej do 28 marca 2019 r.

Jak wiadomo przy wnioskowaniu o kartę kredytową konieczne jest okazanie się odpowiednimi dochodami. Warto więc pamiętać o poniższym zapisie z regulaminu promocji:

Zastrzegamy, że dochody z tytułu świadczenia macierzyńskiego/rodzicielskiego/ chorobowego i prowadzonej działalności gospodarczej nie są uwzględniane przy wnioskowaniu o kartę kredytową w Systemie Moje ING w ramach Promocji.

Zatem prowadzący własną działalność gospodarczą będą musieli obejść się smakiem, chyba, że posiadają równolegle dochody z innych źródeł.

Na koniec jeszcze jedna istotna informacja. W promocji może wziąć udział maksymalnie 3300 uczestników, którzy jako pierwsi zawrą umowę o kartę. Po wyczerpaniu się tej puli bank poinformuje o tym fakcie na tej stronie.

Czytaj także: 80 zł na start + 200 zł za wpływy wynagrodzenia w Santander Banku!

25 zł miesięcznie za 4 transakcje kartą!

Po zawarciu umowy i otrzymaniu karty wystarczy już tylko wykonywać nią transakcje. W przypadku gdy w ten sposób wykonasz zaledwie 4 płatności miesięcznie, to otrzymasz 25 zł za każdy miesiąc spełnienia tego warunku. Pod uwagę będą brane transakcje z okresu kwiecień 2019 r. – marzec 2020 r. Tym samym łącznie do zdobycia jest nawet 300 zł!

Zgodnie z regulaminem promocji akceptowane będą praktycznie wszystkie transakcje:

Transakcje – są to dokonane przy użyciu Karty transakcje bezgotówkowe, gotówkowe, przelewy kartowe, transakcje Polecenia przelewu w ciężar Rachunku karty, transakcje Polecenia Zapłaty w ciężar Rachunku karty, a także transakcje na odległość, niewymagające fizycznego przedstawienia Karty w szczególności: telefoniczne, pocztowe i przez internet, nie będące Transakcjami zwróconymi.

Oczywiście należy pamiętać, że w przypadku kart kredytowych operacje gotówkowe czy przelewy z rachunku karty są obarczone dodatkowymi prowizjami, dlatego najlepiej kartą po prostu płacić za zakupy w sklepach czy też w Internecie.

Premia za dany miesiąc będzie wypłacana do końca kolejnego miesiąca w formie uznania na rachunku karty kredytowej, a więc te środki spowodują spłatę bieżącego zobowiązania lub nadpłatę. Brak spełnienia warunków do odbioru nagrody w jednym miesiącu nie oznacza, że nie będzie można jej otrzymać za kolejne Trzeba jednak pamiętać o terminowym spłacaniu zadłużenie na karcie kredytowej powstałym w wyniku korzystania z promocji, ponieważ w innym przypadku bank może odmówić wypłaty nagrody.

Czytaj także: Gwarantowane 300 zł za konto w mBanku + 250 zł w programie poleceń!

Karta kredytowa Mastercard w ING Banku Śląskim – prześwietlenie oferty!

Na koniec jak zawsze sprawdzam jakie potencjalnie opłaty niesie za sobą korzystanie z danego produktu. W ramach akcji możliwe jest wyrobienie karty z logo Mastercard (a szkoda, ponieważ karty VISA w ING Banku Śląskim są tańsze/z łatwiejszym warunkiem uzyskania bezpłatności). Samo wydanie karty kredytowej jest darmowe. Brak jest również opłat miesięcznych za użytkowanie karty. Ponieść możemy natomiast opłatę roczną w wysokości 50 zł. Opłaty tej można uniknąć jeżeli średnia miesięczna wartość transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą za ostatnie 12 miesięcy wyniesie min. 500 zł. Tym samym wystarczy kilka dużych transakcji (lub więcej mniejszych) na sumę 6000 zł by z opłaty rocznej zostać zwolnionym.

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *