300 zł za przelewy wynagrodzenia na konto w BZWBK!

300 zł za wpływy wynagrodzenia w BZWBK!

Zdecydowana większość opisywanych na blogu promocji bankowych przeznaczona jest dla nowych klientów, lecz dziś opisuję możliwość zdobycia dodatkowej premii również przez osoby posiadające już konto w Banku Zachodnim WBK. A zyskać można nie mało – nawet 300 zł! Warunki za to niezmiernie proste. Szczegółowe prześwietlenie promocji znajdziesz w dzisiejszym wpisie.

Kto może skorzystać z promocji?

Jak wspomniałem we wstępie z promocji mogą skorzystać obecni posiadacze kont osobistych w pakiecie z kartą debetową a dokładnie posiadacze Konta Jakie Chcę lub konta VIP, choć nie tylko oni. Możliwe jest również bieżące założenie konta i karty lub przekształcenie innego, posiadanego wariantu konta w jeden ze wspomnianych typów.  Niezależnie od tego, ważne jest żeby w okresie od 1 stycznia 2018 r. na należące do uczestnika promocji jakiekolwiek konto osobiste nie nastąpił wpływ wynagrodzenia. Jeśli nie masz konta w Banku Zachodnim WBK to możesz założyć go np. tutaj, a jeśli posiadasz właściwy rachunek, ale nie masz wydanej do niego karty debetowej to możesz ją po prostu zamówić teraz  na potrzeby promocji 🙂

Czytaj także: Do 350 zł premii w promocji nowego konto osobistego w Credit Agricole!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisane powyżej warunki to wystarczy, że złożysz dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na Twoje konto osobiste poprzez zakładkę „Oferta banku” w bankowości internetowej lub poprzez infolinię banku. Dyspozycja ta to nic innego, jak podanie nazwy i adresu pracodawcy, do którego bank prześle list z dyspozycją zmiany numeru rachunku bankowego do przelewu wynagrodzenia na konto prowadzone w BZWBK. Chociaż formularz można wygenerować we wskazany sposób i samodzielnie przekazać pracodawcy, to z informacji uzyskanych od banku wynika, że należy wybrać opcję przesłania takiego formularza bezpośrednio przez bank. Mamy na to czas do 30 września 2018 r.

300 zł za 6 wpływów wynagrodzenia!

Po złożeniu dyspozycji przekazywania wynagrodzenia wystarczy już tylko zapewnienie samych wpływów 🙂 Pierwszy wpływ musi nastąpić najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po złożeniu dyspozycji (miesiąc złożenia dyspozycji przekazania wynagrodzenia + dwa kolejne miesiące kalendarzowe). Warto tutaj przytoczyć co bank definiuje jako wynagrodzenie:

Wynagrodzenie – jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1500 zł z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury świadczenia ZUS / KRUS /lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpływy własne w oddziałach lub wpłatomatach banku.

 

Przez sześć kolejnych miesięcy kalendarzowych, jeśli na konto w BZWBK wpływać będzie wynagrodzenie zyskiwać będziesz 50 zł miesięcznie, co razem daje 300 zł premii!

Czytaj także: 150 zł do Zalando za założenie konta osobistego w Banku Millennium!

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Premia w wysokości 50 zł miesięcznie będzie wypłacana na rachunek bankowy w BZWBK, na które wpływać będzie wynagrodzenie najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym uczestnik spełnił warunki promocji. Jeśli w danym miesiącu nie zanotowany zostanie wpływ wynagrodzenia, to za dany miesiąc nie uzyskasz premii, lecz dalej będzie mógł otrzymać premię w kolejnych miesiącach.

2,7 na koncie oszczędnościowym!

Na koniec dodam jeszcze, że wciąż dostępna jest promocja Mobilnego konta oszczędnościowego w Banku Zachodnim WBK. Można ulokować na nim nawet 100 000 zł na 2,7% w skali roku, co obecnie jest jedną z najwyższych stawek na rynku. Szczegółowe prześwietlenie promocji znajdziesz tutaj.
Pełny regulamin z przelewami wynagrodzenia znajduje się tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *