300 zł za płatności mobilne w BGŻ BNP Paribas!

300 zł za płatności mobilne w BGŻ BNP Paribas!
Dwa dni temu opisywałem promocję, w której Bank Millennium płaci 150 zł za założenie konta osobistego a tymczasem równolegle bank BGŻ BNP Paribas wystartował ze swoją promocją, w której zgarnąć można nawet 300 zł za założenie darmowego konta osobistego i płatności mobilne dokonane poprzez aplikację. Sprawdźmy dla kogo przeznaczona jest ta promocja oraz jakie warunki trzeba spełnić, żeby zgarnąć maksymalną kwotę.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać wszystkie osoby, które nie są lub nie były w ciągu ostatnich 36 miesięcy przed złożeniem wniosku o przystąpienie do promocji, posiadaczami konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. Dotyczy to również kont w okresie przed fuzją banków BGŻ i BNP Paribas!
 

Jak przystąpić do promocji?

Konieczne będzie złożenie wniosku o konto osobiste wraz z kartą debetową poprzez stronę promocji oraz zawarcie umowy w tym zakresie. Należy wyrazić również zgodę na tzw. e-korespondencję czyli wysyłanie informacji związanych z zawartą umową na adres e-mail oraz oczywiście zaakceptować regulamin samej promocji. Podczas procesu wnioskowania o konto system sam podpowie o konieczności zaznaczenia odpowiedniej zgody w celu skorzystania z promocji tak jak na screenie poniżej.
300 zł za założenie konta w BGŻ BNP Paribas
 
 

Warunki promocji czyli jak zgarniać 25 zł miesięcznie

Bank przyzna premię w wysokości 1 zł za każdą operację o wartości min. 5 zł dokonaną poprzez aplikację mobilną banku, jednak nie więcej niż 25 zł miesięcznie. W ten sposób premię możemy zgarniać przez pełne 12 miesięcy co oznacza, że w sumie do zdobycia jest nawet 300 zł!  Zgodnie z regulaminem naliczanie premii nie dotyczy:

1) transakcji (płatności) poprzez system BLIK,
2) transakcji na rachunek lokat oszczędnościowych (założenie lokaty)

Za co więc możemy otrzymać bonus?
Przede wszystkim za płatności poprzez Android Pay. O tym czym jest ta usługa oraz jak z niej korzystać pisałem tutaj. Ciekawsze jednak jest to, że premiowane będą także przelewy dokonane poprzez aplikację mobilną! Czy znacie bank, który płaci za dokonanie zwykłego przelewu? 🙂 Wystarczy wykonać 25 przelewów w miesiącu by zgarnąć pełną pulę i to nawet bez konieczności korzystania z karty! Oczywiście jeśli wykonamy mniej transakcji to po prostu zarobimy trochę mniej. Uwaga – bank w regulaminie zabezpieczył się przed sytuacją, w której dokonacie 25 przelewów na jeden numer rachunku bankowego i w przypadku większej kilku przelewów na ten sam numer rachunku, premiowana będzie tylko pierwsza taka płatność w danym miesiącu kalendarzowym. Warto więc posiadać kilka rachunków.
W regulaminie jest jeszcze jeden warunek, który należy spełnić by otrzymać premię. Konieczne będzie  otrzymywanie na nowo otwarty rachunek wynagrodzenia za pracę lub dokonywanie min. 2 przelewów w miesiącu na rachunki podmiotów będących:

a. dostawcami mediów (płatności za telefon, TV, Internet, prąd, gaz, wodę lub ścieki),b. dostawcami usług płatniczych, zgodnie z art. 4 ust. 2 ustawy z dnia 19 sierpnia 2011 r. o usługach płatniczych (np. bank krajowy, biuro usług płatniczych, instytucja płatnicza), w zakresie spłaty kredytu, pożyczki udzielonej przez ten podmiot,
c. uczelniami (szkołami wyższymi), zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2005 r. Prawo o szkolnictwie wyższym, w tym w zakresie infrastruktury związanej z ich prowadzeniem (np. płatności za korzystanie z akademików, domów studenckich),
d. placówkami systemu oświaty, zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (np. szkoły, przedszkola), a także żłobkami albo klubami dziecięcymi

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Premia za dany miesiąc kalendarzowy wypłacana będzie 8. dnia kolejnego miesiąca. Jeśli ten dzień będzie dniem wolnym od pracy, to wypłata nastąpi w kolejnym, pierwszym dniu roboczym po tym terminie.
 

A ile to wszystko kosztuje?

Na koniec oczywiście warto sprawdzić jakie opłaty niesie za sobą otworzenie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. W przypadku wyboru Konta Optymalnego (a to właśnie wybór tego wariantu konta jest najkorzystniejszy) nie poniesiecie żadnych opłat za jego prowadzenie. Nie ma również opłat za korzystanie z karty debetowej wydanej do rachunku. Wypłaty z bankomatów Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów. 

 

Promocja trwa do 31 marca 2018 r. 
 
Jeśli macie jakiekolwiek pytania, koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *