300 zł w gotówce za założenie karty kredytowej w Citibanku!

300 zł za kartę kredytową w Citibanku!
Dopiero co zakończyła się opisywana przeze mnie na blogu promocja, w której za założenie karty kredytowej w Citibanku można było zdobyć bon o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka a już pojawiła się kolejna, w której również do zdobycia jest 300 zł. Tym razem jednak nie chodzi o bon do jakiegoś sklepu, ale o środki, które można przeznaczyć na co tylko chcemy 🙂 Sprawdzam na co należy uważać biorąc udział w akcji i jakie są warunki promocji. A te są bardzo proste. Ale po kolei!


Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów banku rozumianych jako osoby, które po 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku. Z uwagi, iż jest to produkt kredytowy, należy również posiadać zdolność kredytową by taką kartą otrzymać. Bank określa następujące minimalne wymagania względem osób ubiegających się „kredytówkę”:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

 

Jak przystąpić do promocji?

Aby skorzystać z akcji konieczne będzie przejście na dedykowaną stronę promocji i wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Następnie w ciągu kilku dni zadzwoni konsultant, który poprowadzi Cię przez dalszą część procesu wnioskowania o kartę. Samą umowę możesz zawrzeć za pośrednictwem kuriera lub online jeśli już posiadasz jakiś produkt w Citibanku i masz dostęp do bankowości elektronicznej. Pamiętajcie, żeby w trakcie samego procesu wyrazić zgodę na:
– przetwarzanie danych osobowych w celu informowania o produktach i usługach oferowanych przez podmioty współpracujące z bankiem;
– otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
Czas na wysłanie formularza mamy do 23 maja!

300 zł za 10 transakcji na dowolne kwoty!

Po zawarciu umowy i otrzymaniu karty pozostanie Ci już tylko spełnienie dwóch prostych warunków w terminie do końca drugiego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy:
– co najmniej raz zaloguj się do bankowości elektronicznej banku lub aplikacji mobilnej;
– dokonaj 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie przez dwa kolejne miesiące.
 

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Premia w wysokości 300 zł zostanie wypłacona na rachunek Twojej karty kredytowej. Informację o spełnieniu warunków i otrzymaniu nagrody otrzymasz poprzez wiadomość w bankowości elektronicznej nie później niż do końca miesiąca następującego po spełnieniu opisanych wyżej warunków. Sama wypłata nagrody również nastąpi we wskazanym terminie.

A ile to wszystko kosztuje?

Jeśli zastanawiasz się czy skorzystanie z oferty będzie rodziło dla Ciebie jakieś dodatkowe koszty odpowiedź brzmi  –  nie 🙂 O czym jednak musisz pamiętać, żeby nie ponieść dodatkowych opłat?
Po pierwsze – podczas rozmowy z konsultantem zawnioskuj o kartę kredytową Simplicity. Tylko przy tej karcie nie jest pobierana żadna opłata za wydanie lub użytkowanie karty.
Po drugie – karta kredytowa charakteryzuje się okresem bezodsetkowym w czasie którego spłać pełną kwotę zadłużenia widoczną na co miesiąc generowanym wyciągu. W innym wypadku zapłacisz odsetki.
I to tyle! Po otrzymaniu nagrody możesz sam zdecydować co chcesz zrobić ze swoją kartą. Możesz ją zamknąć lub dalej z niej korzystać, wszak nie jest za korzystanie z niej pobierana żadna opłata.

 

Szczegóły promocji znajdziesz w regulaminie.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *