300 zł premii za założenie konta w BNP Paribas!

300 zł za otwarcie konta w BNP Paribas!

Ruszyła nowa promocja w banku BNP Paribas. Tym razem zakładając darmowe Konto Otwarte na Ciebie oraz spełniając kilka dodatkowych warunków można zyskać aż 300 zł premii. Na nagrodę składa się bonus w wysokości 200 zł w gotówce oraz 2 x 50 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka. Co ważne, konto można założyć bez wychodzenia z domu!

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać wszyscy, którzy od 12 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej akcji nie posiadali ani nie współposiadali żadnego konta osobistego w BNP Paribas. Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej, co oznacza, że posiadając inny produkt w tym banku, nie będziesz mógł wziąć udziału w tej akcji. Warto też dodać, że posiadanie rachunku w BGŻ Optima (marce należącej do BNP Paribas) nie jest problemem, a związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: Do 720 zł z BP Motokartą w banku Citi Handlowy + 3000 zł do wygrania w konkursie!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w opisywanej ofercie należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 9 sierpnia 2020 r. Zawarcie samej umowy oraz aktywacji karty można dokonać z kolei, maksymalnie do 24 sierpnia 2020 r. Od jakiegoś czasu umowę zawiera się poprzez SMS przy wykorzystaniu rozwiązania Autenti, a kurier przywozi nam jedynie kartę debetową. Alternatywną metodą sfinalizowania umowy jest wideoweryfikacja z użyciem aplikacji mobilnej GOmobile.

Uwaga – w promocji obowiązuje limitowana pula 3000 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa. Warto więc jak najszybciej podjąć decyzję o skorzystaniu z opisywanej oferty.

Czytaj także: 220 zł bonusu z kontem osobistym w Banku Millennium!

300 zł premii za założenie konta w BNP Paribas!

Po założeniu konta i karty pozostanie już tylko spełnić kilka prostych warunków. Nagroda została podzielona na 4 mniejsze premie w wysokości kolejno: 50 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka, 2 x 100 w gotówce i ponownie 50 zł w formie bonu do „Biedronki”. Pierwsza nagroda zostanie przyznana za wykonanie min. 5 transakcji BLIK w sierpniu 2020 r. (nie wcześniej!). Mogą to być zarówno transakcje w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych, bez względu na kwotę transakcji. Kolejna nagroda czyli 100 zł w gotówce wpadnie w zamian za spełnienie poniższych warunków we wrześniu 2020 r.:

  • wykonanie min. 2 transakcji Apple Pay lub Google Pay,
  • wykonanie min. 5 transakcji BLIK,
  • zapewnienie wpływu na nowootwarte konto w wysokości min. 500 zł.

Kolejna „stówka” zostanie przyznana za spełnienie dokładnie tych samych warunków w kolejnym miesiącu, czyli w październiku 2020 r.

No i w końcu ostatnia nagroda w postaci bonu do Biedronki o wartości 50 zł przyznana zostanie jeśli uczestnik będzie dalej posiadał konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej w listopadzie i grudniu 2020 r.

Trzeba jednak pamiętać, że każda kolejna nagroda zostanie przyznana tylko jeśli zostaną spełnione warunki do odbioru poprzedniej. Tym samym nie można ominąć żadnego z opisanych wyżej warunków, aby otrzymać maksymalną pulę premii, tj. 300 zł!

Warto tutaj zaznaczyć, że jeśli chodzi o wpływy na konto, to wykluczone są tylko przelewy z innych kont uczestnika w BNP Paribas i BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe. Tym samym najłatwiej warunek ten spełnić dokonując przelewu z naszego konta w innym banku 😉 Natomiast w przypadku transakcji kartą za pośrednictwem portfeli Apple Pay lub Google Pay, to standardowo dla promocji BNP Paribas wykluczone są płatności w miejscach, w których terminal płatniczy posiada jeden z poniższych kodów MCC (określający dominujący charakter działalności danego punktu):

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Czytaj także: 200 zł za założenie konta osobistego w Santander Banku + 2% na lokacie + zwroty za płatności!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Jeśli spełnisz opisane wyżej warunki to nagrody są Twoje. Organizator poinformuje laureatów o ich przyznaniu najpóźniej do 21 września 2020 r. dla pierwszego bonu o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka, do 23 października 2020 r. dla pierwszej nagrody pieniężnej, do 24 listopada 2020 r. dla nagrody pieniężnej numer dwa oraz do 26 stycznia 2021 dla ostatniego bonu do Biedronki. Same bonusy zostaną wysłane najpóźniej do końca każdego ze wskazanych miesięcy. (bony do Biedronki zostaną przekazane SMS-owo). Trzeba jednak pamiętać, że w celu odbioru pierwszej nagrody pieniężnej należy kliknąć w link przesłany od organizatora w mailu informującym o przyznaniu nagrody i do 26 października 2020 r. podać numer rachunku otworzonego w ramach akcji, na który będą przekazywane wypłaty premii. Nagrody oczywiście są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych!

Czytaj także: 150 zł bonusu z kontem w banku PEKAO + 2% na koncie oszczędnościowym!

Konto Otwarte na Ciebie – prześwietlenie oferty!

Na koniec warto przyjrzeć się kwestii ewentualnych opłat jakie można ponieść z tytułu korzystania z Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że konto to jest prowadzone bezwarunkowo za darmo. A jak wygląda kwestia opłat za korzystanie z karty płatniczej? W promocji można wybrać różne warianty kart, ale polecam wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj, która może kosztować 3 zł miesięcznie, ale dokonanie zaledwie 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu zwalnia z jej naliczenia. Osoby do 26 roku życia nie muszą się martwić o ten warunek. Dla nich i konto i karta są prowadzone całkowicie za darmo. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *