300 zł premii z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas!

300 zł do zdobycia zakładając darmowe konto w BNP Paribas!

Tydzień bez nowej promocji od BNP Paribas, to tydzień stracony ? Na szczęście właśnie pojawiła się nowa akcja tego banku, w której można zyskać nawet 300 zł premii pieniężnej otwierając darmowe Konto Otwarte na Ciebie wraz (z już niestety nie darmową Kartą Otwartą na Świat). Dodatkowo zyskać możemy dostęp do bezprowizyjnych płatności w walutach obcych oraz ubezpieczenia rezygnacji z podróży, co szczególnie przed wakacjami może być ciekawą, dodatkową zachętą.

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać osoby, które od 12 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej akcji nie posiadały żadnego konta osobistego w BNP Paribas (w tym pod poprzednią nazwą BGŻ BNP Paribas) lub Raiffeisen Polbank. Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej, co oznacza, że posiadając inny produkt w tym banku, nie będziemy mogli wziąć udziału w tej akcji! Tym samym jeśli chcesz też skorzystać z opisywanej na blogu promocji kart kredytowych, w której do zdobycia jest 400 zł w formie voucherów do wykorzystania w wybranych sklepach, najpierw załóż konto osobiste, a dopiero potem złóż wniosek o kartę kredytową. Warto też dodać, że posiadanie rachunku w BGŻ Optima nie wyklucza Cię z udziału w akcjach BNP Paribas, a związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: Rekordowe 300 zł w promocji kont osobistych w Banku Millennium!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (o nazwie Karta Otwarta na Świat oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 12 lipca 2019 r. Zawarcie samej umowy można sfinalizować w terminie późniejszym, maksymalnie do 19 lipca 2019 r. Na koniec ważna informacja – w promocji obowiązuje limitowana pula 2000 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa. Z doświadczenia powiem, że nie liczyłbym, że przewidziana pula dotrwa do końca okresu promocji, więc na pewno warto się pospieszyć!

Czytaj także: 150 zł za założenie konta w Alior Banku!

Jak zdobyć 300 zł premii pieniężnej zakładając konto w BNP Paribas?

Po założeniu konta i karty pozostanie już tylko spełnić kilka prostych warunków. Nagroda została podzielona na 2 mniejsze premie (2×150 zł). By zdobyć pierwszą nagrodę o wartości 150 zł należy w lipcu i sierpniu 2019 r. wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 300 zł miesięcznie.

Z kolei drugą nagrodę w wysokości 150 zł dostaniemy w zamian za zapewnienie wpływów na konto w kwocie min. 1000 zł we wrześniu i październiku 2019 r., ale nagroda będzie przyznana tylko jeśli spełnimy również warunki dla odbioru pierwszej nagrody.

Warto tutaj zaznaczyć, że jeśli chodzi o wpływy wykluczone są tylko przelewy z innych kont uczestnika w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe. Tym samym najłatwiej ten warunek spełnić wykonując przelew ze swojego konta w innym banku. Zaś odnośnie transakcji bezgotówkowych warto pamiętać, że bank wyklucza część transakcji wykonanych:

za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)

oraz w miejscach, w których terminal płatniczy posiada jeden z poniższych kodów MCC (określający dominujący charakter działalności danego punktu):

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Czytaj także: Po 100 zł dla nowych i obecnych klientów PKO BP w programie poleceń!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Jeśli spełnisz opisane wyżej warunki to premia jest Twoja. Organizator poinformuje laureatów o jej przyznaniu najpóźniej do 20 września 2019 r. dla pierwszej nagrody oraz do 20 listopada 2019 r. dla nagrody numer dwa. Sama kasa zostanie wysłana najpóźniej do końca odpowiednio września i listopada 2019 r. Trzeba jednak pamiętać, że w celu odbioru pierwszej nagrody należy kliknąć w link przesłany od organizatora w mailu informującym o przyznaniu nagrody i do 25 września 2019 r. podać numer rachunku otworzonego w ramach akcji, na który będą przekazywane wypłaty premii. Do czasu wypłaty trzeba być posiadaczem zarówno konta jak i karty do niej wydanej. Nagrody oczywiście są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych!

Czytaj także: 3% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku + 50 zł na start!

Konto Otwarte na Ciebie– prześwietlenie oferty!

Na koniec przedstawiam najważniejsze kwestie związane z opłatami jakie można ponieść z tytułu korzystania z Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że konto to jest prowadzone bezwarunkowo za darmo. Karta płatnicza do rachunku (w promocji trzeba wybrać Kartę Otwartą na Świat) kosztuje niestety aż 10 zł miesięcznie. W zamian dostajemy jednak dodatkowe korzyści. Pierwszą z nich jest możliwość dokonywania bezprowizyjnych płatności w walutach obcych. Po drugie zyskujemy darmowy dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce oraz Global Alliance i urządzeń grupy BNP Paribas za granicą. Po trzecie mamy dostęp do darmowego ubezpieczenia „Rezygnacja z podróży” pozwalającego na zwrot kosztów anulowania zaplanowanego wyjazdu do kwoty aż 40 000 zł. I na koniec możemy korzystać z hotspotów Boingo w różnych miejscach na świecie.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *