300 zł premii w promocji konta osobistego w BNP Paribas!

300 zł premii za konto osobiste w BNP Paribas!

Jeszcze nie skończyła się poprzednia akcja, a już rusza kolejna promocja darmowego konta osobistego w BNP Paribas! Tym razem do zdobycia jest 300 zł premii w gotówce. Co ciekawe, w opisywanej akcji część z gwarantowanej premii można przekazać na konto jednej z fundacji zajmującej się ochroną przyrody. Poza tym bank, za każde założone w ramach akcji konto zobowiązuje się, że posadzi jedno drzewo 😉

Kto może skorzystać z promocji?

W akcji mogą wziąć udział osoby, które co najmniej od 9 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej akcji nie posiadały żadnego konta osobistego w BNP Paribas (w tym w przejętym Raiffeisen Polbank). Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej na moment złożenia wniosku o konto, co oznacza, że posiadając inny produkt w tym banku, nie będziemy mogli wziąć udziału w tej akcji! Jeśli chcesz też skorzystać z opisywanej na blogu promocji kart kredytowych, w której do zdobycia jest 400 zł w formie voucherów do wykorzystania w wybranych sklepach, najpierw załóż konto osobiste, a dopiero potem złóż wniosek o kartę kredytową! Warto też dodać, że posiadanie rachunku w BGŻ Optima nie wyklucza Cię z udziału w akcjach BNP Paribas, a związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: Elastyczne Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,8% – nowość w Getin Banku!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 20 października 2019 r. Zawarcie samej umowy można sfinalizować w terminie późniejszym, maksymalnie do 25 października 2019 r. W praktyce umowę zawiera się poprzez SMS, a kurier przywozi nam kartę debetową.

Na koniec ważna informacja – w promocji obowiązuje limitowana pula 2000 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa. Jak wynika z doświadczenia nieduża jest szansa, że pula dotrwa do końca okresu promocji, więc na pewno warto się pospieszyć z decyzją o udziale w akcji!

Czytaj także: 200 zł premii z Kontem Jakże Osobistym w Alior Banku!

Jak zdobyć 300 zł zakładając konto w BNP Paribas?

Po założeniu konta i karty pozostanie już tylko spełnić kilka prostych warunków. Nagroda została podzielona na 2 mniejsze premie (100 i 200 zł w przypadku gdy zdecydujemy, że nie przekazujemy nic na konto fundacji). W celu zdobycia pierwszej nagrody o wartości 100 zł wystarczy w listopadzie 2019 r. wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 300 zł oraz zapewnić wpływy na konto w wysokości minimum 1000 zł. I to tyle!

Z kolei drugą nagrodę w postaci 200 zł w gotówce dostaniemy w zamian za spełnienie dokładnie takich samych warunków, ale w grudniu 2019 r. Trzeba jednak pamiętać że nagroda nr 2 będzie przyznana tylko jeśli spełnimy również warunki dla odbioru pierwszej nagrody.

Należy tutaj zaznaczyć, że jeśli chodzi o wpływy na konto, to wykluczone są przelewy z innych kont uczestnika w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe. Tym samym najłatwiej warunek ten spełnić dokonując przelewu ze swojego konta w innym banku ?

Z kolei jeśli chodzi o transakcje kartą, to standardowo dla promocji BNP Paribas wykluczone są płatności w miejscach, w których terminal płatniczy posiada jeden z poniższych kodów MCC (określający dominujący charakter działalności danego punktu):

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Czytaj także: 400 zł do Leroy Merlin w zamian za założenie bezpłatnej karty kredytowej w Citi Handlowy!

Darowizna na rzecz wybranych fundacji zajmujących się ochroną przyrody!

Tak jak wspomniałem we wstępie, ramach tej akcji część z premii (0, 100, 200 lub 300 zł) może zostać przekazana na konto jednej z fundacji z pośród wskazanych poniżej.

Lista fundacji wspierających ochronę przyrody

W przypadku gdy zdecydujesz się przekazać fundacji kwotę 100 zł, wtedy Ty otrzymasz po 100 zł w ramach pierwszej i drugiej nagrody. Z kolei, gdy na konto fundacji przekażesz 200 zł, to wtedy otrzymasz tylko 100 zł w ramach nagrody drugiej. Organizator poinformuje laureatów o przyznaniu nagród najpóźniej do 15 grudnia 2019 r. dla pierwszej nagrody oraz do 21 stycznia 2020 r. dla nagrody numer dwa. Sama kasa zostanie wysłana najpóźniej do końca odpowiednio grudnia 2019 r. i stycznia 2020 r. (w tym drugim terminie będą też przekazane darowizny dla fundacji). Trzeba jednak pamiętać, że w celu odbioru pierwszej nagrody należy kliknąć w link przesłany od organizatora w mailu informującym o przyznaniu nagrody i do 20 grudnia 2019 r. podać numer rachunku otworzonego w ramach akcji, na który będą przekazywane wypłaty premii. Do czasu wypłaty trzeba być posiadaczem zarówno konta jak i karty do niej wydanej. Nagrody oczywiście są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych!

Czytaj także: Nawet 350 zł premii z kontem w Credit Agricole + 3% dla oszczędzających!

Konto Otwarte na Ciebie– prześwietlenie oferty!

Na koniec przedstawiam najważniejsze kwestie związane z opłatami jakie można ponieść z tytułu korzystania z Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że konto to jest prowadzone bezwarunkowo za darmo. A jak wygląda kwestia opłat za korzystanie z karty płatniczej? W promocji można wybrać różne warianty kart, ale polecam wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj, która może kosztować 3 zł miesięcznie, ale dokonanie zaledwie 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu zwalnia z jej naliczenia. Osoby do 26 roku życia nie muszą się martwić o ten warunek. Dla nich i konto i karta są prowadzone całkowicie za darmo. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *