300 zł od ING Banku Śląskiego za założenie karty kredytowej!

300 zł za kartę kredytową w ING Banku Śląskim!
ING Bank Śląski włącza się do walki o posiadaczy kart kredytowych. Wystartowała promocja, w której w prosty sposób można zdobyć 300 zł w gotówce. Okres karencji dla byłych klientów jest niezwykle krótki, więc również byli posiadacze karty kredytowej w tym banku mogą ponownie wnioskować o ten produkt i zyskać premię. Jakie są warunki promocji? Na co zwrócić uwagę? Czy są jakieś haczyki? O tym piszę w dalszej części wpisu!


Kto może skorzystać z promocji?

Aby w wziąć udział w akcji należy być osobą pełnoletnią, która na dzień 14 maja 2018 r. nie posiadała w ING Banku Śląskim karty kredytowej. Posiadacze innych produktów w banku nie są wykluczeni z udziału w promocji. Wręcz przeciwnie, posiadanie dostępu do bankowości elektronicznej – Moje ING ułatwia proces wnioskowania, ponieważ to właśnie tam należy złożyć wniosek o kartę.
 

 

Jak wziąć udział w promocji?

Jeśli spełniamy wspomniany warunek to wystarczy, że złożymy wniosek o dowolną kartę kredytową dostępną w ING Banku Śląskim. Należy to zrobić w następujący sposób:
– poprzez bankowość elektroniczną Moje ING, jeśli posiadasz do niej dostęp
– w oddziale banku lub telefonicznie jeśli nie posiadasz dostępu do bankowości elektronicznej Moje ING.
Niezależnie gdzie zawnioskujesz o kartę kredytową to konieczne będzie podanie specjalnego kodu promocyjnego – PT180514922. Bez tego wniosek nie zostanie zakwalifikowany do promocji i premia przepadnie. Czas na złożenie wniosku oraz zawarcie samej umowy upływa 30 czerwca 2018 r. Ostatnią ważną kwestią jest wysokość limitu na karcie. Ten nie może być wyższy niż 20 000 zł jeśli o kartę wnioskujesz poprzez bankowość Moje ING lub 50 000 zł jeśli wnioskujesz poza nią. Dodatkowo w tym pierwszym przypadku jest jeszcze jeden warunek wskazany w regulaminie promocji:

jeśli pozostajesz we wspólnocie majątkowej małżeńskiej to kwota, o którą wnioskujesz nie może przekroczyć 50.000 PLN, łącznie z zawartymi umowami o pożyczki, limit zadłużenia w koncie i karty kredytowe w Banku przez Ciebie lub Twojego współmałżonka (któremu wyraziłeś zgodę na udzielenie ww. produktów w Banku). Sumujemy kwoty udzielonych zaangażowań w przypadku limitu w koncie i kart kredytowych, natomiast w przypadku pożyczek doliczamy do ww. sumy kwotę pozostałego do spłaty kapitału na dzień złożenia nowego wniosku, 

 

300 zł za 5 płatności kartą!

Po otrzymaniu karty, wystarczy już tylko spełnienie ostatniego wymaganego warunku. W ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy o kartę konieczne będzie wykonanie min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty. Choć regulamin promocji dopuszcza tutaj zarówno transakcje bezgotówkowe jak i gotówkowe oraz przelewy z rachunku karty to należy pamiętać, że w przypadku kart kredytowych zawsze warto unikać transakcji innych niż bezgotówkowe, ponieważ pozostałe operacje są obarczone dodatkowymi prowizjami. Jeśli  z karty nie zrezygnujemy do 30 września 2018 r. to będziemy upoważnieni do odbioru nagrody. Jak widać warunki, jakie należy spełnić są bardzo proste 🙂
 

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Nagrodą w promocji jest 300 zł, które zostanie wypłacone na rachunek karty kredytowej w terminie do 10 października 2018 r. Tym samym żeby wykorzystać tę kwotę najlepiej ją po prostu wydać płacąc bezgotówkowo w sklepach i punktach handlowo-usługowych.
 

 

A ile to wszystko kosztuje?

Na koniec jak zawsze sprawdzam jakie potencjalnie opłaty niesie za sobą korzystanie z danego produktu. Wśród dostępnych w ING Banku Śląskim kart kredytowych najtańszą opcją jest karta kredytowa VISA. Wydanie karty jest darmowe. Brak jest również opłat miesięcznych za użytkowanie karty. Ponieść możemy natomiast opłatę roczną w wysokości 35 zł. Opłaty tej można uniknąć jeżeli średnia miesięczna wartość transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą za ostatnie 12 miesięcy wyniesie min. 200 zł. Tym samym wystarczy jedna duża transakcja (lub kilka mniejszych) na sumę 2400 zł by z opłaty rocznej zostać zwolnionym.
 
Pełny regulamin promocji znajduje się tutaj, a Tabela Opłat i Prowizji tutaj.
 
Na koniec przypomnę, że aktualnie trwa również promocja konta osobistego w ING Banku Śląskim, w której można zyskać dodatkowe 140 zł! Szczegóły znajdują się w tym wpisie.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *