300 zł na przejazdy Boltem za otwarcie konta w BNP Paribas!

300 zł jako kody na przejazdy Boltem za otwarci konta w BNP Paribas!

Bank BNP Paribas ruszył z nową promocją swoich kont osobistych, w której do zdobycia jest dość nietypowa premia w postaci kodów rabatowych na przejazdy Boltem. W sumie można zyskać aż 30 kodów o wartości 10 zł każdy, co razem daje okrągłe 300 zł premii! Co najważniejsze warunki akcji są bardzo proste, a zgarnianie kolejnych kodów nie powinno stanowić wielkiego wyzwania 😉

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać osoby, które od 9 miesięcy przed złożeniem wniosku w ramach tej akcji nie posiadały żadnego konta osobistego w BNP Paribas (w tym w przejętym w ubiegłym roku Raiffeisen Polbank). Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej, co oznacza, że posiadając inny produkt w tym banku, nie będziemy mogli wziąć udziału w tej akcji! Warto też dodać, że posiadanie rachunku w BGŻ Optima nie wyklucza Cię z udziału w akcjach BNP Paribas, a związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: 100 zł do sklepów Decathlon za otwarcie konta w Getin Banku + 50 zł w programie poleceń!

Jak przystąpić do promocji?

Aby skorzystać z tej oferty należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie checkboxy w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 5 lutego 2020 r. Zawarcie samej umowy można sfinalizować w terminie późniejszym, maksymalnie do 12 lutego 2020 r. Od jakiegoś czasu umowę zawiera się poprzez SMS z wykorzystaniem rozwiązania dostarczanego przez firmę Autenti, a kurier przywozi jedynie kartę debetową.

Na koniec ważna informacja – w promocji obowiązuje limitowana pula 3000 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa!

Czytaj także: HIT! 300 zł za otwarcie konta w Santander Banku + do 230 zł w pozostałych promocjach!

300 zł na przejazdy Boltem za założenie konta w BNP Paribas!

Po założeniu konta i karty pozostanie już tylko spełnić kilka prostych warunków. Nagroda, jak wspomniałem we wstępie, została podzielona na 30 kodów rabatowych o wartości 10 zł każdy do wykorzystania na przejazdy Boltem. Kody można zgarniać przez okres 6 miesięcy (w okresie luty-lipiec), co oznacza, że miesięcznie maksymalnie można otrzymać 5 kodów.

Co trzeba zatem zrobić żeby otrzymać kod na Bolta? Wystarczy wykonać jeden z poniższych warunków aktywności:

 • wykonanie Transakcji bezgotówkowej,
 • wykonanie przelwu z konta za pomocą bankowości elektronicznej (internetowej lub mobilnej),
 • otrzymanie wpływu na konto na kwotę min. 10 zł,
 • wykonanie transakcji BLIK,
 • wykonanie transakcji Google Pay albo Apple Pay.

To jakie warunki z podanych powyżej będzie Ci najwygodniej spełnić możesz zdecydować samodzielnie. Ważne, żeby w każdym z miesięcy w okresie luty-lipiec 2020 spełnić min. 1 warunek upoważniający do odbioru 1 kodu Bolt. W innym przypadku zgodnie z regulaminem przepadnie szansa na zdobycie kodów w kolejnych miesiącach. Dobrze to obrazuje przykład  regulaminu promocji:

Uczestnik w lutym wykonał 1 Transakcję bezgotówkową – Uczestnikowi należy się 1 Kod Bolt. Uczestnik w marcu wykonał 2 Transakcje BLIK oraz otrzymał 1 Wpływ na konto na kwotę min. 10 zł – Uczestnikowi należą się 3 Kody Bolt. Uczestnik w kwietniu wykonał 3 Transakcje Google Pay oraz 3 Przelewy – Uczestnikowi należy się 5 Kodów Bolt. W maju Uczestnik nie wykonał żadnej transakcji, przelewu ani nie otrzymał wpływu na konto – Uczestnik nie otrzymuje Kodów Bolt. W czerwcu Uczestnik wykonał 1 Transakcję Apple Pay – Uczestnik nie otrzymuje Kodów Bolt (ponieważ w poprzednim miesiącu nie otrzymał Nagrody – wymagane jest zachowanie ciągłości). W lipcu Uczestnik wykonał 5 Transakcji bezgotówkowych – Uczestnik nie otrzymuje Kodów Bolt (ponieważ w maju i czerwcu nie otrzymał Nagrody – wymagane jest zachowanie ciągłości).

Warto też zaznaczyć, że jeśli chodzi o wpływy na konto, to wykluczone są tylko przelewy z innych kont uczestnika w BNP Paribas i BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe. Tym samym najłatwiej warunek ten spełnić dokonując przelewu z naszego konta w innym banku 😉

Z kolei jeśli chodzi o transakcje kartą, to standardowo dla promocji BNP Paribas wykluczone są płatności w miejscach, w których terminal płatniczy posiada jeden z poniższych kodów MCC (określający dominujący charakter działalności danego punktu):

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Czytaj także: Nawet 300 zł w formie zwrotów za płatności kartą kredytową w Credit Agricole!

Kiedy nastąpi przekazanie nagród?

Jeśli spełnisz opisane wyżej warunki to nagrody w postaci kodów do wykorzystania na przejazdy Boltem o wartości 10 zł każdy są Twoje i będą przekazywane po każdym miesiącu spełniania warunków akcji. Organizator poinformuje laureatów o ich przyznaniu najpóźniej do 24 dnia kolejnego miesiąca. Same kody zostaną natomiast wysłane do końca miesiąca, w którym otrzymasz maila o ich przyznaniu. Na koniec dodam, że wszystkie kody będą ważne do 20 marca 2021 roku.

Czytaj także: Konto na selfie z premią 200 zł w banku PEKAO!

Konto Otwarte na Ciebie– prześwietlenie oferty!

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone w BNP Paribas jest prowadzone bezwarunkowo za darmo. A jak wygląda kwestia opłat za korzystanie z karty płatniczej? W promocji można wybrać różne warianty kart, ale polecam wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj, która może kosztować 3 zł miesięcznie, ale dokonanie zaledwie 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu zwalnia z jej naliczenia. Osoby do 26 roku życia nie muszą się martwić o ten warunek. Dla nich i konto i karta są prowadzone całkowicie za darmo. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *